Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

… uvek ima razlike, verovatno u narednon mesecu dolazi… ali, jedva par naslova dodadoše i u NL…
 
… ne ide jedno i drugo… :)
Definitvno mršav maj…

Pazi ne moraju previse da dodaju, samo bre da ne sklanjaju stvari koje su dodali. Stvarno retardirano da imas toliku bazu filmova i serija i ti se zafrkavas ovako :D
Ali ajde sa snizenjem je ok, da ne kukamo previse xD ionako ga drzim zbog blejza i patrolnih sapa :D
 
… mislim da svi oni medjusobno trguju sa pravima za prikazivanje na svojim platformama… nekad ekskluzivno ode na drugu platformu, nekad samo par sezona… kao što je Yellowjackets, Yellowstone nepotpun na Netflixu ili meni neprimetno ST: Picard ko zna gde… jedino Netflix i po nešto Disney, svoje ne daju nigde…
 
Ja sam primetio na JustWatch da oni često bukvalno maknu i dodaju iste filmove i serije. Bukvalno istog dana.
 
JustWatch i nije baš precizan.

Ali da, izbrišu filmove i onda ih vrate za mjesec, dva.
 
Izgleda da serije Heroes, Hawaii Five O, Superstore i jos par njih odlaze za 17 dana.
 
Znači 6. juna konačno nastavak Mayora, još samo da dočekam Yellowstone...
 
Za mene je to avgust, odnosno kad se završi sezona. Gledanje jedne epizode nedeljno (Bolji život stajl) is not my cup of tea.
 
Jel neko uspeo da instalira aplikaciju na Vox WebOS-u? Ja je ne pronalazimo u prodavnici
 
Ne postoji aplikacija za webOS Hub
 
… ne verujem za sertifikat, to ga neka opcija rezolucije, osvežavanja ili zvuka zeza… npr. meni se to nekad desi na ATV, kada uključim ‘Reduce loud sounds’ opciju…
Bob Marley: One Love" July 25 (Portugal), Aug. 6 (Nordics, CEE + Poland, Spain), Aug. 10 (Netherlands)

• “Frasier” (S2): TBA

• “Funny Woman” (S2): 2024

• “Klitschko: More Than a Fight”: 2024

• “Landman”: 2024

• “Mamen Mayo”: TBA

• “Las Pelotaris 1926”: July 5

• “Lioness” (S2): TBA

• “Mean Girls”: June 21 (Portugal), June 25 (Netherlands), June 26 (Nordics and Spain), Aug. 28 (CEE)

• “Migration”: TBA

• “Poker Face” (S2): TBA

• “The Day of the Jackal”: TBA

• “The Donovans”: TBA

• "The Holdovers" : TBA

• “Schmeichel”: TBA

• “Śleboda”: TBA

• “Tulsa King” (S2): 2024

• “Yellowstone” (S5B): November
 
Tulsa King, Mayot of Kingstown, Landman, Yellowstone... Obećavajuća druga polovina godine.
 
Ja se nadam da ce okaciti Dexter new blood. Kad se tek pokrenuo servis, nesto mi je u secanju da je bio i da je brzo sklonjen
 
A gdje su im ostale sezone ovih starijih serija? Hulk, Bionic Woman, Buck Rogers, Xena....
 
… pojma nemam kako odredjuju šta će uključiti u ponudu… iskreno, ja jesam ljubitelj tih klasika i voleo bi da ih je više… da su prevedene i potpune…
 
Stigla nova epizoda Mayora, a sa njom i reklame. Nadam se samo da neće prekidati u pola gledanja, ima instant da otkažem pretplatu.
 
Ako misliš na promo na početku epizode, to sada ima na svakoj seriji.
 
Isto. Od dvadesetam odgledanih epizoda samo par put izletio kratki promo. Ništa strašno.
 
Nazad
Vrh Dno