Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Ima chat.

Jutros je bila izbačena serija Britanija. Pa su dodali samo treću sezonu. Sad su sve dostupne sezone.
 
Kakva su vaša iskustva sa ovom aplikacijom? Da li baguje, da li radi stabilno? Planiram da kupim xiaomi tv box 2nd gen za gledanje filmova i serija na netflixu,maxu. Pa me zanima kako radi ova aplikacija za smart tv.
 
SShT ne radi ni bolje ni gore od drugih streaming platformi. Svaka može imati neki bug, ali generalno rade stabilno i sve su slične. Svaka ima svoje prednosti i mane, pa prema tome i svoju publiku.
 
@ivan10 Nije sve što ima na platformi prevedeno, ali nije ni kao na Netflix-u.

Šta znam, meni ovaj servis ne vredi koliko traže za njegovu punu cenu, pa i sa popustom 50% je na ivici prihvatljivog (ovo je lični stav, neko može i drugačije misliti). Izvlači ga "dečiji program" kome je to potrebno.

Edit: mada kad malo bolje razmislim osim RD nijedan ne vredi punu cenu.
 
Bukvalno.,
Meni lično odlično radi na Miboxu S. Uglavnom se ne izbacuje ništa bez prevoda. Moguće da negde fale, ali nisam primetio. SInhronizacija isto ima prilično ali uglavnom kod sadržaja za decu.
Izbacuju se sadržaji sa platforme, ali isto kao i na drugim platformama. Čitam baš da i Netflix izbacuje neku gomilu do kraja meseca. Nemam problema na nijednoj platformi.
Generalno ti je aplikacija odlična za manju decu i kilave ljude :)

Inače puna preporuka ide za kombinaciju Stremio/Kodi sa RD, ako si bar malo pismeniji korisnik. Imaš posebne teme za to. Ne traba ti bukvalno nijedna streaming platforma.
 
Ja fle[nuo Supernova boxove i preko njih gledam Stremio. Svaka preporuka.
 
Pozdrav svima zamolio bih vas za jednu proveru da li katalogu skyshowtime-a za Srbiju ima serijal star trek discovery i koji generalno serijali star treka imaju u katalofu za Srbiju. Hvala svima unapred.
 
Kako ste zadovoljni sa zvukom? Naišao sam na mnogo negativnih komentara. Većina se žali na zvuk i činjenicu da je 2.0 a ne 5.1 ...
 
… glavna prednost Nick sadržaj i neki stariji, lično meni, interesantni naslovi… rekao bi da su tehnikalije na istom nivou…
 
Šta se događa sa ovima? Dosta novih naslova nema naših titlova: Helgoland, Alienist, 30 Rock, 12 Monkeys, Chicago PD...
 
Neko zainteresovan za koriscenje SkyShowTime? Imam onaj paket na popustu, pa da mi ne propadne :) javite se u inbox
 
Neko zainteresovan za koriscenje SkyShowTime? Imam onaj paket na popustu, pa da mi ne propadne :) javite se u inbox
I ja sam shvatio da nisam ušao u app bar 3 meseca, ako neko hoće da preuzme neka se javi u Inbox.

p.s. neću moći sutra pre 6 popodne da odgovorim.
 
koliko je bese ta cena sa popustom?
nisam ga koristio od pocetka..
 
Veoma sam blizu da odustanem od ovog, dao sam im sansu i vise nego sto sam planirao ali ne pamtim kad sam nesto odgledao, bas losa ponuda. Bukvalno nista ne mogu da nadjem za gledati
 
Nazad
Vrh Dno