Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Sta ti tacno stuca? I ja sam probao,instalirao aplikaciju,al filmovi trzaju... medjutim meni je TV povezan putem Wifia,a izmedju je vise zidova,pa sam to pripisao tome,al eto moguce je da onda Philips tj.android TV ima problem
Izgleda da Philips ima problem,na madjarskim forumima se isto zale.Inace trza slika i zvuk istovremeno.Sa ovom verzijom malo manje,predhodna je bila negledljivo.
 
Sta ti tacno stuca? I ja sam probao,instalirao aplikaciju,al filmovi trzaju... medjutim meni je TV povezan putem Wifia,a izmedju je vise zidova,pa sam to pripisao tome,al eto moguce je da onda Philips tj.android TV ima problem
Nema nikakav problem. Na oba Philips-a nisam primetio da je ikada štucnulo, kao ni na oba Sony-a, takođe povezani preko WiFi-a. Doduše, signal mi je u fulu, a i internet je brz.🙂
 
Dobro moj Philips je i malo stariji model,moguce da ni aplikacija nije najbolje optimizovana.Mada iskreno,ssve sam probao samo na minut ipo.... i odmah ugasio... mozda je to samo bio trenutak slabosti :D Ono sto bode oci je zaista losa ponuda SST i cini mi se cim pretplata skoci za euro,razilazimo se
 
Jel imao neko problema da promeni karticu na nalogu? Stara istekla a za novu izbacuje grešku kad odem na ažuriranje načina plaćanja. Na FB su me uputili na nekog beskorisnog chatbota.
 
Ja trenutno gledam SkyShowtime na Tesla 32E625BHS preko A1 mobilnog neta (onaj mali ZTE ruter). Radi sve savršeno. Iskreno, zaglavio sam ponovo izolaciju zbog korone (četvrti put). Srećom, naletim, par dana ranije, na gore navedeni TV za 12000 din. I pazarim ga za drugi stan. Posle 2 dana zakačim koronu. Pokupim iz svog stana laptop i mobilni net i odem u izolaciju u drugi stan. Normalno, ništa pametno ne mogu da radim, pa gledam serije i filmove. Gledao sam preko njega, u ova dva dana, Star Trek Brave New World i počeo Freisera. Ranije sam već odgledao serije 1923, Tulsa King, Halo i American Gigolo kao i fil Top Gun Maverick.

Za 3 eu mesečno, koliko me košta, vredi. A vredo bi i da košta više. Da nema njega ubio bih se od dosade. Doduše, imam i HBO Max slot, ali sam već sve zanimljivo sa njega odlgedao kroz klasične kanale (HBO).
 
Interesanto, još mi nisu naplatili ovaj mesec iako su do sada svakog 14. u mesecu skidali sa računa 3€
 
Pa, kasne 2 noći:)
Ne sumnjam da će skinuti, samo primećujem da mi je čudno da im naplata proklizava
 
Bas im je to bezveze , svaki put me presece transakcija u sred noci.
 
Meni stigao mail da ne mogu da izvrse naplatu.Visa prepaid ima cirka 1000 din do sad prolazilo sve ok.Botina od supporta mi kaze da je problem u "proveri valjanosti naloga" i da su do sad bile 3 neuspela pokusaja
 
Banca Intesa visa 2.99€
 
Da, malopre dobih mail da nije naplaćeno jer je banka blokirala karticu, ili nemam sredstava ili je kartica istekla. Ništa od toga nije tačno, naravno. Ažurirao sam plaćanje tako sto sam ponovo uneo istu karticu, skinut pa vraćen 1€, valjda će sad skinuti i pretplatu
 
Bot kaže novi renewal attempt u 24 do 48h
 
Ali mi je cudno bot kaze da su pokusali 3 puta a iz banke kazu da nisu uopste videli pokusaj naplate.Al se ljubazno ponudio da mi ponisti account🤣🤣
 
У којој се резолуцији емитује садржај? Одгледао првих 5 сезона "Blue Bloods" на торентима у 1080р, и к`о велим да погледам наредне 3 на skyshowtime (од 13 сезона имају само 6, 7 и 8) и видим да је слика прилично "зрнаста". Чак је и моја жена приметила, која је прилично "оперисана" од квалитета слике.
 
I meni je stiglo juče da 14.3. nisu mogli da skinu, a bilo je para. Visa za internet od NLB Kombank.
 
meni je regularno naplaćeno u utorak. VISA za Internet PoŠted (na kartici ima novca znatno iznad minimuma)
 
У којој се резолуцији емитује садржај? Одгледао првих 5 сезона "Blue Bloods" на торентима у 1080р, и к`о велим да погледам наредне 3 на skyshowtime (од 13 сезона имају само 6, 7 и 8) и видим да је слика прилично "зрнаста". Чак је и моја жена приметила, која је прилично "оперисана" од квалитета слике.
Oni sami kažu da se sadržaj emituje u rezoluciji od 576p do 1080p (mada takođe naiđoh na informaciju da rade na povećavanju rezolucije na 4K i da se to može očekivati uskoro), ali nije moguće lako utvrditi u kojoj se rezoluciji stvarno emituje sadržaj (bar ne na Google TV sistemu). Ja imam slično iskustvo, uzeh da gledam seriju Heroes i kvalitet je prilično razočaravajući (slika je bukvalno zrnasta), iako je u pitanju malo starija serija.

Što se tiče naplate, kod mene uplate prolaze bez problema, Master, Intesa.
 
NLB je imao obaveštenje da 15.03. od 22h do 24h imaju neko održavanje, možda je to. Mada, plaćanje je trebalo biti 14.03.
 
Malo pre su mi skinuli 2,99. Ažurirao sam karticu tako što sam ponovo uneo istu i sad je prošlo
 
Meni redovno svakog 15og, skinu po 2.99 € do sad nikad greska Postanska, odnosno bivsa MTS banka/kartica, MC.
 
Nazad
Vrh Dno