Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Zivo me zanima koliko ima korisnika koji placaju po punoj ceni, nekako imam osecaj da su na servisu ostali samo korisnici koji placaju 2,99 😂
 
Поздрав другари, прошло је тачно годину дана од постојања ове платформе код нас, желим да вас питам, како сте задовољни са истом или не, шта би сте променили, шта додали, шта вас највише нервира и иритира код ове платформе за сво ово време???
 
Pogledao šta je bilo Šeridanovih serija, a sad klinci uglavnom gledaju svoj sadržaj... Mogao bi obnoviti Star Trek-ove....3 evra nije puno...koliko love spucam na veće gluposti...
 
Поздрав другари, прошло је тачно годину дана од постојања ове платформе код нас, желим да вас питам, како сте задовољни са истом или не, шта би сте променили, шта додали, шта вас највише нервира и иритира код ове платформе за сво ово време???

Мени је баш ОК. Ништа ме не иритира.
Полако додају серије и филмове (супер ми је фора са старим филмовима и серијама..уредно гледам Бак Роџерса 😊).
Солидан интерфејс...може да буде и бољи..Нетфликс ми је ту непревазиђен, само да препишу од њих.
Додуше узео сам за 2,99 па је и то фактор што сам презадовољан.
Али ја и нисам од оних који гледају да ли има 4к наслова, боју фонта и да ли има превод.
Нпр. кад бих морао да се одрекнем неког сервиса вероватно би ХБО отишао пре.
 
Ta cena od 3 evra je samo za one koji su uzeli na početku. Sada je 6 evra. Pitanje da li se isplati za tu cenu
 
Поздрав другари, прошло је тачно годину дана од постојања ове платформе код нас, желим да вас питам, како сте задовољни са истом или не, шта би сте променили, шта додали, шта вас највише нервира и иритира код ове платформе за сво ово време???
Za 2,99 ne treba traziti dlaku u jajetu.
Ja konkretno nisam imao problema sa prevodom, rezolucijom sto vidim da je dosta korisnika imalo…
Smatram da na servisu jos uvek mora da se radi. Aplikacija je imala odredjenih problema za ovih godinu dana (odbrojavanja za brisanje gomile sadrzaja, gubljenje poslednje gledanog sadrzaja)
Nije mi jasna politika servisa, dodavanja po jedne sezone, a ne cele serije.
Smatram da podrska i marketing za nasu teritoriju treba da bude dosta bolji.
Filmski sadrzaj po meni vise nego odlican za 2,99 dosta premijera je bilo.
Serije po meni iskreno, dosta slabije.
Showtime ima dosta serija koje bi mogle da se ubace. Tome se nadam
Sve u svemu neka ocena za ovih godinu dana 7,5/10
Ta cena od 3 evra je samo za one koji su uzeli na početku. Sada je 6 evra. Pitanje da li se isplati za tu cenu
Za 6 eura ne vredi…
 
… istina je da 5.99usd nije opravdano za sad, ali 2.99usd je sasvim ok… samo da ozbiljnije pridju aplikaciji i dodaju više novog Peacock, Paramount+ i Sky sadržaja…
 
Upravo gledam šta ima pod nedavno dodato, primetio sam da većina naslova nema prevod (SR,Hr,Bo).
 
Meni ovo stiglo juce
Screenshot_20231216_232525.jpg
Prvo mi stiglo da ažuriram način plaćanja. Sta ima da ažuriram način plaćanja kad nisam menjao karticu. Pogledam istoriju plaćanja, nije plaćeno za prošli mesec ni za ovaj. WTF. Probam da se preplatim ponovo, kad ono 5,99. Opet WTF. Zar nije deal bio doživotno 50% popusta. Pa ako prestanem, ništa i kad krenem ponovo ostaje mi i dalje na 50%.
 
Što se tiče ovog drugog, verujem da popust važi samo ako nema prekida u pretplati.
A za ovo prvi piši supportu.
 
Doživotno znači ako ne prekineš. Ako prekineš i nastaviš, računaju kao da si nov. Tako važi i za neke druge servise, mislim da je već bilo ppomena ovde o tome.
 
Ništa. Ako mi ne vtate na 2.99 neču se ni vraćati. Šta da radim.
 
Nazad
Vrh Dno