Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

@S03 Pa svrha je što je Sky 3 ili 6 evra mesečno, Netflix je 8 ili 10 evra mesečno. Na Sky ima srpskih titlova, na Netflix nema. Na Sky se navedena serija već strimuje na Netflix ne. Kada je izbace na Netflix, na Sky će već proći i kompletna druga sezona. Eto nadam se da sam ti pomoga malo u vezi svrhe.

@S03 Pa svrha je što je Sky 3 ili 6 evra mesečno, Netflix je 8 ili 10 evra mesečno. Na Sky ima srpskih titlova, na Netflix nema. Na Sky se navedena serija već strimuje na Netflix ne. Kada je izbace na Netflix, na Sky će već proći i kompletna druga sezona. Eto nadam se da sam ti pomoga malo u vezi svrhe.
Mislim na to zašto prodaju neke od najgledanijih serije drugim platformama? Zašto ne puštaju epizode svojih eksluzivnih/originalnih serija kada i u Americi (kao što HBO, Netflix i Amazon rade sa svojim eskluzivama), a ne sa tolikim zakašnjenjem. Zašto ne prikazuju neke ekskluzivne serije, npr. Chucky koji se streama na Peacocku/Paramount+, a kod nas ne? Itd, itd.
HBO je samo za 1 evro skuplji, a Netflix ima plan i od 5 evra.

Svi servisi su bespotrebni sem Sky ako za klince trebaju crtaci. Moji su dva odgledali za 15 ak dana tako da ce definitivno i Sky da otpadne.

Sve ostalo moze da se gleda alternativno. Izadje ili isti dan ili ranije kao u nekim slucajevima gde se čeka da se smiluju na platformama da ga postave.

Ima i za 5 evra ako hoćeš da gledaš reklamu za domestos , a pirati su pa pirati nije to isto no da ne širim....:)

@S03 Tvoj problem je politika kompanije? Tu ti ne mogu pomoći, moraš njih da pitaš. I ne možeš da upoređuješ cene Sky od 6 evra gde ti je dostupan najbolji kvalitet slike/zvuka koji imaju, i usluge, i Netflix paket od 5 evra koji nudi "degradirani" kvalitet i usluge.

@emaremare Ovde govorimo o legalnom gledanju, a ne pirateriji. Pirateriju ne treba kometarisati, i svako ko tako gleda gleda na svoju odgovornosti.

@S03 Tvoj problem je politika kompanije? Tu ti ne mogu pomoći, moraš njih da pitaš. I ne možeš da upoređuješ cene Sky od 6 evra gde ti je dostupan najbolji kvalitet slike/zvuka koji imaju, i usluge, i Netflix paket od 5 evra koji nudi "degradirani" kvalitet i usluge.
Nisam rekao da je SkyShowtime loša usluga. U suštini je lepo zamišljenja, samo mi je krivo da, iako sam pretplaćen, moram njihovu seriju/film gledati na drugim (ilegalnim) stranicama. Ista stvar bila sa filmovima Scream 5 i 6 koji je u drugim državama bio na Paramount+, a kod nas nije (nije bio niti na jednoj streaming usluzi).

@S03 Da, ali sve ovo što ti navodiš spada u domen politike kompanije, koji sadržaj će gde i kada pustiti i/ili prodati. To rade i ostali, zato se katalozi razlikuju u zavisnosti u kojoj si zemlji.

… iskreno, solidan servis za taj novac… naročito za klince, Nick sadržaj… btw. sad treba brzo odgledati Yellowjackets, ako ide na Netflix verovatno ga opet neċe biti neko vreme…

I kod mene na mi stick 4k se vratila opcija za nastavak gledanja, isključio sam i opciju automatskog puštanja trejlera i mnogo fluidnije radi bez toga, sa tim je baš trzalo kretanje kroz aplikaciju.

Nisam rekao da je SkyShowtime loša usluga. U suštini je lepo zamišljenja, samo mi je krivo da, iako sam pretplaćen, moram njihovu seriju/film gledati na drugim (ilegalnim) stranicama. Ista stvar bila sa filmovima Scream 5 i 6 koji je u drugim državama bio na Paramount+, a kod nas nije (nije bio niti na jednoj streaming usluzi).
Ima nešto što se zove licenca po teritorijama. :)
Taj deo još nije u potpunosti rešen jer ima previše aktivnih ugovora i neće niko sa tim da se zeza a i više im odgovara na samom kraju. Ubiraju novac sa više strana.

Spori si sa prevodjenjem… ali, ima dobrih serija… npr, ne tako stara Galactica, pa prastari Star Trek-ovi,.. Bick Rogers… :) sve je to tesko naċi na jednom mestu, prevedeno…

Meni je to ok što se tiče starih serija, jedino je bez veze što ubace jednu ili dve sezone.
Mislim da ubacuju postepeno. Vil i Grejs su prvo ubacili jednu sezonu, zatim posle mesec dana dodali drugu i trecu, sad pre koji dan ubacili cetvrtu i petu.
Ili je do prevodjenja ili im je to poslovna strategija dodavanje sadrzaja.

… ispuste ili im nije prioritet nešto da titluju, pa se nadje dosta filmova koji imaju hrvatski, ali ne i srpski prevod… naročito starijih, koji imaju hrvatski čim se pojave ili ih zapazim… sad je to znatno lakše sa linijom za prikaz novo-dodatog sadržaja…

Mislim da ubacuju postepeno. Vil i Grejs su prvo ubacili jednu sezonu, zatim posle mesec dana dodali drugu i trecu, sad pre koji dan ubacili cetvrtu i petu.
Ili je do prevodjenja ili im je to poslovna strategija dodavanje sadrzaja.
Da, ali neke serije su ubačene i prije Will i Grace, pa i dalje stoje na jednoj sezoni...

… ispuste ili im nije prioritet nešto da titluju, pa se nadje dosta filmova koji imaju hrvatski, ali ne i srpski prevod… naročito starijih, koji imaju hrvatski čim se pojave ili ih zapazim… sad je to znatno lakše sa linijom za prikaz novo-dodatog sadržaja…
Dobro su se setili da dodaju novo-dodati sadrzaj, posle godinu dana od pocetka otvaranja servisa… Docekali smo i to.

Izgleda da će nova Paramount+ serija, Lawmen: Bass Reeves uskoro da krene na SkyShowtime-u… Taylor Sheridan ptoducent… 18.12 po najavi na svedskom SkyShowtime IG…

Hehe, najbolji su im oni koji su očigledno na prvu neki Translate… pa veliki broj ‘space’-a otera linije prevoda i stranu ili u tri reda za par reči… ali, za nostalgične, kao što sam i ja, prve dve sezone Galactice iz 80-ih izvade stvar… :) plus, lifetime cena… dok i to ne promene…

Nazad
Vrh Dno