Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

kartica istice 5/25. Placam njom aliexpress, amazon us...
 
Jel se dešava još nekome da ucita epizodu i samo izbaci. Brisan keš, restartovan TV. Klinci pokušavaju da gledaju Tandermenove.
 
Desi se, baš ume da brlja aplikacija… bave se estetikom, nakindjurili je svim i svačim - idealno za bug… p.s. da li postoji moguċnost da je više ljudi ulogovano i gleda, pa izbacuje zbog toga…?
 
Meni se redovno dešava da po pokretanju servisa izbaci "something went wrong" poruku sa onim malim glavonjom preko ekrana, kliknem na pokušaj ponovo, i onda radi sve OK.

To je jedini konstantan bag koji mi se dešava i na boxu i na TVu...
 
Desi se, baš ume da brlja aplikacija… bave se estetikom, nakindjurili je svim i svačim - idealno za bug… p.s. da li postoji moguċnost da je više ljudi ulogovano i gleda, pa izbacuje zbog toga…?
Ne delim nalog, a mali beba iz Bosna baba redovno kad upalim app.

Ostavio sam ovaj kretenski autocorrect da vas nasmeje.

Beba iz Boss baby
 
Мени је овај сервис евоцирао успомене из раног детињства.
Пре више од четр’ес’ година су ме старине училе риболову, уз тихо радијско емитовање посредством баш ‘ваквог радио пријемника:

IMG_0353.jpeg

И након толико година, овај СкајШоутајм није надмашио тих давних дана утемељене стандарде. Готово да једнако звучи.
Но поинтс. Зиро велју. Субскрипшн кенцелд. AIWA рулс!
 
И након толико година, овај СкајШоутајм није надмашио тих давних дана утемељене стандарде. Готово да једнако звучи.
Но поинтс. Зиро велју. Субскрипшн кенцелд. AIWA рулс!

Preporuka za ove što otkažuju, a na 2.99 promociji, da ponude ovde. Možda bi neko preuzeo pretplatu.
 
Odgovorili mi ovi iz Skyshowtime. Dobio izvinjenje i kod (uneo pre aktivacije) za vraćenje preplate sa doživotnim popustom od 50%. Proslavio uz osmu epizodu Frasier 2023. Iskidah se.
 
Odgovorili mi ovi iz Skyshowtime. Dobio izvinjenje i kod (uneo pre aktivacije) za vraćenje preplate sa doživotnim popustom od 50%. Proslavio uz osmu epizodu Frasier 2023. Iskidah se.
Још да наместе преводе да свуда буде како корисник жели било би одлично, феноменално, моја главна замерка им је то и што немају све сезоне неке серије од почетка, 3 евра вреде, за више нисам сигуран!!!
 
Da vrede ta 3 evra - vrede. Da mi nisu vratili preplatu na tu cenu - ne bi ih ni uzeo ponovo.

A što se prevoda tiče - uzmi izvikani Netflix pa se posle žali. 2/3 serija i filmova nema naš prevod. A koštaju duplo više na basic preplati (sa reklamama).
 
Da vrede ta 3 evra - vrede. Da mi nisu vratili preplatu na tu cenu - ne bi ih ni uzeo ponovo.

A što se prevoda tiče - uzmi izvikani Netflix pa se posle žali. 2/3 serija i filmova nema naš prevod. A koštaju duplo više na basic preplati (sa reklamama).
Istina.
Ipak ne možeš porediti akcijsku cenu SkyShowtimea sa redovnom cenom Netflixa.
Valjda se uspoređuje redovna cena SkyShowtimea, tj. 6e sa cenom Netflix Basic pretplate, tj. 5e.
Btw, ne znam odakle ti informacija da Netflix Basic ima reklame.
 
Da vrede ta 3 evra - vrede. Da mi nisu vratili preplatu na tu cenu - ne bi ih ni uzeo ponovo.

A što se prevoda tiče - uzmi izvikani Netflix pa se posle žali. 2/3 serija i filmova nema naš prevod. A koštaju duplo više na basic preplati (sa reklamama).
3 евра вреде више не, свакако, имам нетфликс налог премиум који сам добио на поклон, истина нема наших превода на нетфликсу, већ хрватски, , имам уз то и ХБО макс и непревазиђен стремио, били су коректни па су ти вратили претплату на старо, што је за сваку похвалу могли су луди да се направе а нису!!!
 
Pa bolje i 3 eura nego ništa:)
 
70% ovog topica odnosi se na raspravu da li vrede 3€ ili ne. Predlažem da se otvori novi topic pa da se tamo razmenjuju mišljenja na ovu temu (kao što je otvoren poseban topic za Battery Health), a da na Skyshowtime topicu pišemo isključivo o kvalitetu, novitetima i konkretnim stvarima.
 
Realno nema puno toga šta bi se pisalo na temu Skyshowtime, nema puno noviteta a sad da otvaramo novi topic samo zbog cene pretplate nema poente, nije ovaj topic toliko popularan.
 
Realno nema puno toga šta bi se pisalo na temu Skyshowtime, nema puno noviteta a sad da otvaramo novi topic samo zbog cene pretplate nema poente, nije ovaj topic toliko popularan.
Ali nema ni svrhe da se prežvakava da li je nekom vredno tih para ili ne. Poenta je da se pročita neki info o samom servisu, a ne iznova... MENI ovo dobro, MENI ovo nije dobro.
 
Dobro, da sumiramo. Nije dobar servis kao neki popularniji, fali mu više sadržaja, fale mu prevodi i fali mu 4k. Ali...Za 3 eu je top mu se sve oprašta. Sorry, bilo je jače od mene:)

Plus, dobar je za trejd. Dao jedan slot SkyShowtime za jedan slot Amazon Prime. To je top deal.
 
Najmanje sto mu nedostaje su prevodi. Za sadržaj se slažem, ali više ne znaci uvek i bolje, a znacaj 4K je malo prenaduvan ako se uzme u obzir da HD radi sa bitrate-om od 12 Mbps
 
Realno. Za taj novac, ne da je dobar, nego fenomenalan. Pa sve i da ne ubace ništa novo, samo stari filmovi koje imaju u katalogu vrede toliko i to u varijanti da se pogledaju po deseti put, s vremena na vreme. Mislim, u pitanju je 350din što je po sadašnjim cenama, malte ne pakovanje žvaka. Ja lično, obrnem bar 4-5 filmova mesečno i obnovim gradivo.😁
 
Nazad
Vrh Dno