Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Mene nervira sto jos uvek nije dostupna Android TV aplikacija. Da bude jasno, mislim na jedan .apk fajl za Android TV uredjaje, a ne onu .apk koju smo vec instalirali sa SAI installerom. Imam funkcionalnu aplikaciju na Firestick MAX, ali to je starija verzija, ne moze da se azurira serverski. Kad se ode na ApkCombo da se skine sa PlayStore, uopste nije dostupna .apk za Android TV.

Na Amazon store ne verujem da ce ikada da bude jer SkyShowtime nije dostupan na Nemackom trzistu, kao i ko zna u koliko jos drzava EU
 
Da li neko zna zbog cega izbacuju filmove.. nema vise Central Intelligence, Johnny English i jos neki... a na nekima pise da je ostalo jos 12 dana za gledanje. To su njihovi filmovi i koliko sam video imaju prevod.
 
Bez obzira što su njihovi filmovi, moraju da plaćaju naknadu autorima i glumcima.
Iz istog razloga i HBO Max izbacuje sopstvene naslove koji su slabije gledani.
 
Bez obzira što su njihovi filmovi, moraju da plaćaju naknadu autorima i glumcima.
Iz istog razloga i HBO Max izbacuje sopstvene naslove koji su slabije gledani.
Meni nema neke logike da izbacuju zato sto je nesto slabije gledano, pa nije to bioskop ili tv pa da se takmice ko ima vecu gledanost. A valjda treba da imas vecu ponudu od konkurencije , a ne da izbacujes sadrzaj posle 2 meseca, ali meni je ovo prvi servis koji imam, pa nisam znao da to radi i HBO.
 
Baš sam jučer čitao da je još preostalo lansiranje za Španjolsku i Andoru krajem mjeseca i onda će se fokusirati na sadržaj..

Veliko je nezadovoljstvo ljudi kojima je ugašen Paramount+ i zamijenjen SkyShowtimeom! Pišu da dosta sadržaja fali...
 
Danas slučajno naleteh na stari odličan film Generalova kćerka, kad ono nema srpski prevod a ima hrvatski i bosanski, ko hoće ponovo da ga gleda biće još samo 9 dana na skyshowtime-u.
 
Kao sto rekoh,samo sam jedan film do sad pogledao tamo,i ne zalazim bas nesto,ali kako mislis bice jos samo 9 dana,u cemu je fora? Jel to (skidanje naslova) cesto rade?
Pre 3 dana je otišlo nekoliko desetina filmova, i barem još 10-ak leti za 9 dana. Ovakvo masovno skidanje filmova nije bilo dosad.
Nemamo dugo SkyShowtime da bi znali šta da očekujemo ubuduće.
 
Meni je stigao mejl da kod nas uskoro stiže veliki broj španskih naslova jer se servis pokreće u Španiji.
Svakako prema EU regulativi moraju imati određeni broj (čini mi se 30%) evropskih naslova u ponudi
 
Ma to je sve okej i razumljivo. Nego ovi su tu prekratko da bi već neke stvari odletele. Nema na drugim servisima nešto što bude prisutno samo 3 meseca...
Prekratko kod nas ali u USA su odavno. Sve licence se tamo rade, dogovaraju i raskidaju.
Nažalost ali tako je kako je i glavni krivac za tu maniju jeste novi CEO Warner Bros. Discovery.
 
Kakve veze SkyShowtime ima sa Discoveryem? Ti si valjda mislio na HBO?
Ne, mislio sam na to ko je pokrenuo čitavu tu priču oko prodaje i preprodaje licence između streaming servisa. Kad je Discovery prošle godine kupio Warner Bros., morali su smanjiti troškove za par milijardi dolara. Da bi to učinili, pored toga što su otkazali više projekata, tako su krenuli da prodavaju licence za svoje serije i filmove koji su eksluzivno bili na HBOMax.

Netflix je to prvi započeo ali je bilo veoma malo, bukvalno na nivou statističke greške, a Warner Bros. Discovery je udario najjače što je mogao i od tad su počeli i ostali da rade kao što su Disney+, Paramount+ i dr.

I sad ćeš dosta tih prodatih serija imati u sklopu Free Ad-Supported Streaming TV (FAST TV).
  • Pluto
  • Xumo
  • Tubi
  • Roku
  • Vizio
  • TiVo
 
ispravka. WB je preuzeo Discovery (ne može manji da preuzme većeg). kako god, dve firme su spojene u jednu.

Paramount ekipa (NBC, Paramount, Showtime, Sky itd) bi trebalo da ima samo jednu platformu, pa i po ceni da se drugačije zove u različitim delovima sveta. ovako je situacija užas: Paramount+, Showtime (trebalo bi da je posebna platforma), Peacock (uključujući i SkyShowtime). tu je i skorašnje prebacivanje nekih evropskih korisnika sa Paramount+ na SkyShowtime. i na sve to, ovo izbacivanje naslova nakon nekoliko meseci (zafalilo prostora na serverima?)
 
Poslednja izmena:
ispravka. WB je preuzeo Discovery (ne može manji da preuzme većeg). kako god, dve firme su spojene u jednu.

Paramount ekipa (NBC, Paramount, Showtime, Sky itd) bi trebalo da ima samo jednu platformu, pa i po ceni da se drugačije zove u različitim delovima sveta. ovako je situacija užas: Paramount+, Showtime (trebalo bi da je posebna platforma), Peacock (uključujući i SkyShowtime). tu je i skorašnje prebacivanje nekih evropskih korisnika sa Paramount+ na SkyShowtime. i na sve to, ovo izbacivanje naslova nakon nekoliko meseci (zafalilo prostora na serverima?)
Hvala na ispravci. Brzo kucanje, pogreši čovek. :)

Hostovali kod Unlimited, a ono Limited u stvari. :ROFLMAO:
 
Nazad
Vrh Dno