Šta je novo?

SBB vs MTS

Gde to ima sbb 9 meseci po dinar?
Ja sam u procesu odabira šta da radim u centru Beograda gde je sbb jedina opcija (nema čak ni sbb optika-strašno), i gde ću morati da uvedem sbb, ali vidim samo da daju maks. 4 meseca po dinar.
Inače na druge dve imam mts optiku i tu nema šta da se razmišlja. Na jednoj od tih lokacija od samog uvođenja optike u Srbiji. To radi besprekorno. Skoro sam obnavljao ugovor i dobio 11 meseci 50% za najjači paket. Tako da bih Vam prepručio da porazmislite o prekasku sa konja na magarca.
Pišem ti u Inbox
 
Imam MTS vec 4 godine, istice ugovor u avgustu, SBB daje 9 meseci po dinar, mts vrv 50% na 2-3 meseca. Optika je podrzana za oba provajdera, i sad kad me zvala ova iz SBB mi rece da se dodatni TV kace preko WiFi-ja sto znaci da su mi mrezni slobodni. Ja u stanu imam 3 dodatna TV-a tj ukupno 4, i imam mrezne instalacije razvucene kroz zidove, tako da kablove ne gledam.

Samim tim mogu da iskoristim mrezne kablove za net za kompove/konzole po sobama umesto za TV i to mi je jedina prednost SBB-a. Realno TV kanale u stanu gleda samo zena, deca ili vise na YT ili gledaju Netlix, mene zanima samo kvalitet neta, posto citam da je MTS tu bolji, ali koliko vidim svi porede MTS optiku i sbb obicnu, ima li ko poredjenje obe optike?
Zanimljivo, meni skoro istice sbb ugovor, inace koristimo sbb 10 godina vec, i kada je bio blizu isticanja dobio sam oko 10 poziva gde bukvalno moljakaju da se obnovi, nakon mojeg pitanja da li imaju par meseci besplatno i da bi obnovili ugovor odmah na taj nacin zena me je maltene otresla i spustila telefon. Dok u mts je moguce cenkanje kao na pijaci, neko izvuce godinu besplatno, neko trio paket po 700 dinara mesecno, znam druga koji se cenkao na 14 meseci za 1 dinar. Kao sto rekoh, jako zanimljivo.
 
Imaju oni svoje crvene linije. Jedna od njih je i bridge mod. Baš sam ih testirao poslednji put kada su zvali za obnovu. Moji uslovi su bili vrlo jasni i za druge provajdere bi bili jedinstvena prilika. Uzeo bih (i plaćao) najskuplji paket sa statičkom adresom, samo da omoguće bridge mod, za mene kao fizičko lice. Ljubazno su se pozdravili sa mnom u roku od 30 sekundi :D .
 
Zanimljivo, meni skoro istice sbb ugovor, inace koristimo sbb 10 godina vec, i kada je bio blizu isticanja dobio sam oko 10 poziva gde bukvalno moljakaju da se obnovi, nakon mojeg pitanja da li imaju par meseci besplatno i da bi obnovili ugovor odmah na taj nacin zena me je maltene otresla i spustila telefon. Dok u mts je moguce cenkanje kao na pijaci, neko izvuce godinu besplatno, neko trio paket po 700 dinara mesecno, znam druga koji se cenkao na 14 meseci za 1 dinar. Kao sto rekoh, jako zanimljivo.
Za nas, krajne korisnke, bi najbolje bilo da menjamo svake 2 godine, jer za nove korisnike uvek daju bolje uslove nego za postojece.
 
Ja sam ( kuca je u pitanju ako ima ikakve veze ) raskinuo ugovor sa sbb. Prethodni ugovor se vodio na ujaka i potpisao na svoje ime i dobio 9 meseci za jedan dinar.
Sinoc mi drugar rece, trenutno ima sbb ali mu je odavno istekao ugovor, da mu se javio mts i ponudio posto u zgradi preko puta uvod optiku i ponudio ( neki paket za ~4200 mesecno ) 10 meseci za 2100 a onda pun iznos. Trazio im je bolju ponudu gde su mu odma ponudili 12 meseci za 1 dinar a ostatak ugovora 4200.
 
Je l' drugar živi u toj zgradi ili takođe živi u obližnjoj kući? Ja takođe živim u kući, imam sbb. Zgrada preko puta ima (podzemnu) mts/yettel/yunet optiku. Po ulici je preko bandera, Supernova razvukla optiku.

U takvim uslovima MTS neće ni da zove, ni da razgovara. Kažu, eto vam Supernova optika pa se dogovorite sa njima.(n):mad:
 
Je l' drugar živi u toj zgradi ili takođe živi u obližnjoj kući? Ja takođe živim u kući, imam sbb. Zgrada preko puta ima (podzemnu) mts/yettel/yunet optiku. Po ulici je preko bandera, Supernova razvukla optiku.

U takvim uslovima MTS neće ni da zove, ni da razgovara. Kažu, eto vam Supernova optika pa se dogovorite sa njima.(n):mad:
Šaljem ti broj od dečka cimaj ga videće da ti reši ako je moguće
 
Mene su juce zvali iz mts-a i ponudili 9 meseci po 1 dinar, posto mi ugovor sa sbb--om istice tek u decembru rekao sam im da me tad zovu sa aktuelnom ponudom.
 
Nazad
Vrh Dno