Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam to na mailu. Čekam samo da mi ta devojka potvrdi (ako mi odgovori uopšte :) ) da je to njihov zvaničan stav koji će zastupati na sudu. Posle ću da vidim koje su mi opcije.

Sad ako se animal planet ne ukida ti sa eon ligt paketom i ne možeš da se pozoveš na ukidanje kanala pošto ni jedan nije u tvom paketu.
 
"...ako se najavljenim jednostranim izmenama bitno menjaju uslovi pod kojima je ugovor zaključen..."

Jako zanimljiv sklop rečenice, jer ovo "bitno" svaka strana može da tumači na svoj način.

Korisniku koji gleda te kanale svakodnevno naravno da je "bitno", a nekome ko ima 200+ kanala i ne gleda ovih 5+ kanala, ukidanje 2.5% kanala od ukupnog broja kanala i nije "bitno".

Pretpostavljam da će se SBB voditi ovim drugim primerom u smislu "šta hoćete, imate još 200+ kanala". Biće zanimljivo ako neki slučaj ode na sud ;)
 
Sad ako se animal planet ne ukida ti sa eon ligt paketom i ne možeš da se pozoveš na ukidanje kanala pošto ni jedan nije u tvom paketu.

Ja imam EON light duo paket i sve te kanale koji se ukidaju imam na listi.
 
Pokusavam drugu da napravim unifi. Napravio sam nalog, ali nikako nece da se prijavi. Ima samsung s9, na mom telefonu se poveze bez problema, kod druga koji takodje ima samsung isto. Kod njega nema sanse, prijavljuje da je doslo do greske kod povezivanja . ima li neka fora sa tim samsung s9? Instalirao sam mu eon i ulogovao se bez problema, ali unifi nema sanse...
 
Verovatno nisi pažljivo izvršio sve korake iz uputstva za konfiguraciju UNIFI-ja.
Proveri polje za izbor sertifikata, mislim da to pravi problem.
Pozdrav
P.S. Proveri da u polju sa e-mail adresom nemaš razmak viška na kraju.
 
Poslednja izmena:
Ja imam EON light duo paket i sve te kanale koji se ukidaju imam na listi.

Imaš ih na listi zato što su sad otključani svi kanali u peridu od 16.12-16.1 inače od ovih 5 ostalih što sad piše da ukidaju uz EON light paket nema ni jedan.Ova 4 kanala idu tek uz EON Full DTX, Discovery Science, Food Network i FLN,dok uz premium ide još i Discovery Showcase.
 
Uh, to su onda novi momenti :) s obzirom da ne gledam TV, nemam pojma šta ima, a ovo mi je bilo taman dobro da ih otkačim, posto je orion optika kudikamo jeftinija a bolja. Šta god, videćemo šta će da jave. Ako su vratili Animal planet, onda po nekoj logici nemam pravo da raskinem ugovor, pošto meni ne ukidaju ništa.
Jedino što je ok to što nekako imam brzinu 60/4, umesto 50/4 (a nemam superset). :)
 
Poslednja izmena:
Verovatno nisi pažljivo izvršio sve korake iz uputstva za konfiguraciju UNIFI-ja.
Proveri polje za izbor sertifikata, mislim da to pravi problem.
Pozdrav
P.S. Proveri da u polju sa e-mail adresom nemaš razmak viška na kraju.

Sve sam podesio, pokusavao sam nekoliko puta, sve sam probao. Nece, ovo sa razmakom nisam proverio, nije vise telefon blizu mene, ali posto sam vise puta ukucavao, ne verujem da je to.

Sertifikate sam podesio na "ne potvrdjuj" kao i sto treba. Evo sada sam se nakacio na samsung s8, povezao se bez problema, a ima isti softver kao s9.
 
Sad ako se animal planet ne ukida ti sa eon ligt paketom i ne možeš da se pozoveš na ukidanje kanala pošto ni jedan nije u tvom paketu.

Pa uzeću jači paket sutra-prekosutra, pa ponovo zahtev za raskid :D

Uostalom, kako mi je ptičica dojavila, i FLN je deo start paketa.
 
Poslednja izmena:
Ja imam Eon Light i imam FLN, žena je popizdela jer joj je to omiljeni kanal.

edit: Ako sa SBB-a prelazite na mts internet, konkretno BOX4 daju 8 meseci po 1 din.
 
Poslednja izmena:
Dal ce da prihvate ovlascenje (overeno od notara u Cg) od nosioca ugovora( mog oca),u kom ovlascuje mene(sina) da mogu u njegovo ime da raskinem ugovor sa Sbb zbog promene ponude kanala...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Ja imam Eon Light i imam FLN, žena je popizdela jer joj je to omiljeni kanal.

edit: Ako sa SBB-a prelazite na mts internet, konkretno BOX4 daju 8 meseci po 1 din.

Daju i treći stb box besplatno ako prelazite sa sbb-a uz 8 meseci po dinar i za box 3.
 
Poslednja izmena:
Meni se ne menja sbb, imam sve sto mi treba pa neću slati zahtev za raskid ali bi mogli svi mi koji ne bi menjali da pošaljemo zahtev za umanjenje računa ili hbo da nam daju ili tako nesto:)

Poslato sa BLA-L09 pomoću Tapatoka
 
Sve se iz cachea da videti
ac5c2318351288cf539c5f4d6e637142.jpg
 
Pričekaj malo da @webmaher dođe i napiše da koristi Kodi addon za Netflix (dakle ne Netflix AndroidTV app)... uz mali "tvist" da koristi ESN od beše Sony SmartTV-a ako se dobro sećam (pa onda radi i 4K stream na addon-u).

HBO Go bi već trebalo da radi, kad instaliraš ispravan app (kojeg za KAON model nema na Play Store, a za SDMC Tech model Eon boxa ima na Play store) koji moraš da uloviš van Play Store.
 
Pričekaj malo da @webmaher dođe i napiše da koristi Kodi addon za Netflix (dakle ne Netflix AndroidTV app)... uz mali "tvist" da koristi ESN od beše Sony SmartTV-a ako se dobro sećam (pa onda radi i 4K stream na addon-u).

HBO Go bi već trebalo da radi, kad instaliraš ispravan app (kojeg za KAON model nema na Play Store, a za SDMC Tech model Eon boxa ima na Play store) koji moraš da uloviš van Play Store.

dobro se sećaš bogami :):)
Ali ja Netflixa više ne koristim pa sada ne znam kako stvari stoje... ali HBOGO bi svakako trebalo da radi jer ga koristim na W10, Sony Android TV i EON boxu.... skini ovu zadnju verziju https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=339798
 
@webmaher, @shamanNS: Jel moze neki info, ovde ili na PM o zameni ESNa? :) jel moze isti ESN da se koristi na vise uredjaja (istovremeno ili u razlicito vreme?).
Doduse, primetio sam da mi addon puca poslednje 2-3 nedelje (iako ga nisam koristio) a up to date je, al to je drugi problem. :D
 
Ne koristim Netflix i nisam se nikad igrao sa ESN (a i ne posedujem ni jedan uređaj koji je Netflix HD & UHD certified... pošto jelte nemam SmartTV, Shield, Mi Box... već samo ovaj Eon kršić) . Usput pošto sam eto tako bzvz subscribed na addon temu na Kodi forumu videh da ovih dana se nešto žale i da je rešenje da peške unose ESN... pa pogledaj tamo:

https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=329767&pid=2914655#pid2914655
 
Poslednja izmena:
Pratim ovu Netflix addon temu ali nisam imao vremena poslednjih 15ak dana da čitam, tnx.
Ponavljam pitanje: dakle, lg TV mi je Netflix certified, ako ukucam njegov esn u kodi addon hoću li moći da koristim i dalje netflix na TVu (ne istovremeno, naravno)?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Probaj pa nam javi :p
Ja jest da svašta znam ali još uvek nisam postao vidovit :d
 
Poslednja izmena:
OK, nije upuceno samo tebi, reko' mozda je jos neko probao. :D

Elem, probao sam, i ne radi, ali sa drugom greskom... Okacio sam post na Kodi forumu, da ne offtopicujem vise ovde. Javicu kad bude nekog pomaka.
 
Jel nekom još radi hbo? Meni i dalje radi iz promocije koja je juče istekla, nadam se da me nece zaduziti [emoji4].

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno