Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Не требаш платити месеце до краја обавезе већ све месеце које си користио по пуној цени пакета и додатака.
 
Sve mesece koje sam koristio po punoj ceni paketa i dodataka sam platio naravno. Oni ne misle da ne trebam platiti mesece do kraja obaveze.
 
Цени пакета под уговорном обавезом и свих додатака који ту спадају треба додати цене тих додатака када се узимају накнадно, цена интернета као у засебном пакету, тв и сл. Доста скупље изађе.
 
Ubacili su ABC video klub. Ima tek nekoliko serija, ali dve do sada nisu emitovane kod nas. Bice to lep dodatak, ako ga budu azurirali

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pozdrav kolegama forumasima! Da li ima nekog na forumu koji radi kao SBB agent prodaje? Ako ima moze info na PM. Hvala!
 
Da li je neko dobio folder u video klubu sa 10 filmova iznenađenja?

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Ubacili su ABC video klub. Ima tek nekoliko serija, ali dve do sada nisu emitovane kod nas. Bice to lep dodatak, ako ga budu azurirali

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

jeste ali u SD kvalitetu, da ih pogodi grom sa vedrog neba :D
ima nešto i u HDju ali i to nije nešto...
 
Filmovi za likove koji imaju sbb u zatvorskoj samici.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Proradio cinemax. On nije hteo dok nije dosao datum kada su rekli za otkljucavanje

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Prijavio se juce na sbb eon light duo u novom stanu,oni zakazali za sutra montazu,pa me zanima jel mogu da biram ruter,i hoce li mi ip biti iza cgnata?
 
Gledaj ti to, sad dele kutiju za džabe ali su srozali mesece, računaju da mu dođe na isto (I "na mreži" i "van mreže"). :mad:

 
Kako to da Digitalni trio gold nema eon smart tv aktivaciju?
 
Ima 5 eon mobilnih uređaja, a plaća se preko 3000 dinara mesečno, i nisu omogućili smart tv
 
Gledaj ti to, sad dele kutiju za džabe ali su srozali mesece, računaju da mu dođe na isto (I "na mreži" i "van mreže"). :mad:

A to njihovo "Na korišćenje" znači da mora Box da se vrati njima nazad iako je npr. plaćena full cena preko priključne takse i rente. Npr. sad neko ko sa Box-om ulazi u drugu godinu korišćenja i planira da otkaže ugovor mora vrati Box a ja koji sam ga npr. platio 6500, on meni ostaje.

I šta će da rade onda sa tim us*anim Box-evima i daljincima? Otvaraju Box-eve da iščupaju ploče a kućište bace pa ugraćuju ploču u novo kućište i nakon formatiranja ih prodaju i daju na korišćenje drugim korisnicima?
 
Poslednja izmena:
Prodaće ih nekom afričkom provajderu :d I gde god ima većih sirotinja od Srbije...
 
Ovolika vam slika pred očima i svi zaredom govorite nešto napamet da nisu omogućili Smart TV aktivaciju a šta znači ova prva stavka EON Smart TV aplikacija nego to čak i u najmanjem paketu ima mogućnost za aktivaciju EON Smart TV aplikacije.
 
Prodaće ih nekom afričkom provajderu :d I gde god ima većih sirotinja od Srbije...
I to što kažeš. Može biti i da imaju već dogovoreno sa kršotinom Vivax-om i njima sličnima da im šalju ploče iz vraćenih ili bolje rečeno nepošteno uzetih EON Box-eva da ih ova goveda ugrađuju za par godina kad se nakupi dovoljno pločica za novi Vivax model.

Hebo me dan kad sam uzeo ova dva "SMART" Vivax-a, ubacili u celu tu seriju neki Amlogic B.S805.5 koje su kupili za 0.50$ komad a tamo gde piše br. verzije se spominje, ni ne znam više, 2012. godina mislim. :D Sad na source Smart TV "No signal" gledam.

Tako da mi je ovaj EON Box super sad.
 
Ovolika vam slika pred očima i svi zaredom govorite nešto napamet da nisu omogućili Smart TV aktivaciju a šta znači ova prva stavka EON Smart TV aplikacija nego to čak i u najmanjem paketu ima mogućnost za aktivaciju EON Smart TV aplikacije.

Covek pitao za Trio gold, a ovo vazi za EON pakete.
 
Dobio sam danas ovaj technicolor ruter,kako da proverim dali sam natovan, u ruteru u statusu mi pise ovo :WAN IP Address 100.66.18x.xxx dok kad odem na what is my ip mi daje ovo: 87.116.17x.xxx
 
Dobio sam danas ovaj technicolor ruter,kako da proverim dali sam natovan, u ruteru u statusu mi pise ovo :WAN IP Address100.66.18x.xxx dok kad odem na what is my ip mi daje ovo: 87.116.17x.xxx
Naravno da si NAT-ovan

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da li postoji mogucnost da ako pozovem teh podrsku,i pitam lepo da me prebace na javnu dinamicku adresu,jer igram neke igrice,koje ne mogu da igram ako sam natovan,da me oni prebace na javnu dinamicku ip?
 
Postoji, ali verovatnoća da te besplatno prebace na javnu adresilu teži nuli.
Pozdrav
 
Možda ako podneseš zahtev za raskid ugovora

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da li postoji mogucnost da ako pozovem teh podrsku,i pitam lepo da me prebace na javnu dinamicku adresu,jer igram neke igrice,koje ne mogu da igram ako sam natovan,da me oni prebace na javnu dinamicku ip?
Moj kolega in je tražio isto zbog njegovog klinca i neke igrice, nisu prihvatili da mu daju javnu dinamičku iako ima 3 ugovora kod njih. Njemu su ponudili da za 600 din mesečno dobije javnu statičku adresu. Probaj da im tražiš, ništa te ne košta.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno