Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja moj tehnikolor drzim u bridz modu i na taj nacin sam mu ubio sve funkcije, ali za to ti treba dodatni uredjaj koji ce vrsiti rutiranje saobracaja, wifi itd...

Pozdrav,
Da li si ga sam prebacio u bridge mod ili si morao da trazis od SBB da oni to urade?
 
На мом epc3925 нисам могао да укључим бриџ мод јер га они софтверски закључавају а кад сам звао да они то ураде предложили су ми други (још старији) модем са једним етернет портом. На крају сам пристао на замену и решио проблем...
 
Sta se desava sa kanalom RTCG. Nemam signala vec par dana na njemu. Provereno i kod komsije ista prica, zatamljen je tokom celog dana..

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
@ marko023
Sam, od prvog dana i od tad tako stoji. Vracao sam ga jednom prilikom u normalu jer sam hteo da vidim kako radi 5GHz wifi, pa opet vratio u bridz.
 
@ marko023
Sam, od prvog dana i od tad tako stoji. Vracao sam ga jednom prilikom u normalu jer sam hteo da vidim kako radi 5GHz wifi, pa opet vratio u bridz.

Je li ima problema sa radom 5GHz signala? Meni se cudno ponasa ruter, nestaje mi 5GHz mreza :trust:
 
@brutos To ce ti odgovoriti neko drugi, posto sam 5G probao bukvalno 15min samo iz znatizelje jer do tada nisam imao odgovarajuci telefon. Inace tehnikolor je bridzovan sa mikrotikom, i za godinu dana (tacnije od 5. januara) nisam imao jedan jedini problem.
 
Poslednja izmena:
Znaju da bi izgubili mnogo korisnika, ne smeju

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Prijatno iznenadjenje od SBB-a :)
6f922345c36581fdf355e22b7d1f874d.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
A unutra? Iznenađenje, obaveštenje o povećanju cena, haha.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Dele to svake godine za one koji plaćaju one nadr*ane pakete.

Bombonjena je unutra.
 
Prijatno iznenadjenje od SBB-a :)
6f922345c36581fdf355e22b7d1f874d.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk

To vam dele da vam ublaže gorčinu da je vama poklon samo 10 bednih filmova i da će te opet tih mesec dana platiti punu cenu računa i ako ostalim to sve daju besplatno.Sramota od njih da se bar za vas neotvoriše za ovaj bindž senke nad balkanom.
 
Prošle godine nisam dobio poklon, za ovu će mo videti.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
To vam dele da vam ublaže gorčinu da je vama poklon samo 10 bednih filmova i da će te opet tih mesec dana platiti punu cenu računa i ako ostalim to sve daju besplatno.Sramota od njih da se bar za vas neotvoriše za ovaj bindž senke nad balkanom.

Cuti, barem nije bilo poskupljenja. :smash:
 
Neće ni biti poskupljenja da im korisnici ne bi raskidali ugovore i prešli u MTS. Verovatno je MTS očekivao da će da SBB poskupljuje pa pojačao pripremu infrastrukture u decembru.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
To vam dele da vam ublaže gorčinu da je vama poklon samo 10 bednih filmova i da će te opet tih mesec dana platiti punu cenu računa i ako ostalim to sve daju besplatno.Sramota od njih da se bar za vas neotvoriše za ovaj bindž senke nad balkanom.

Baš tako.
 
Dele to svake godine za one koji plaćaju one nadr*ane pakete.

Bombonjena je unutra.

Ja placam od samog starta "nadrka*e pakete" i jedino nadrkan* sto sam dobio od SBB-a je ono cemu bi se obradovala homoseksualna populacija :d

Da se razumemo, ne treba mi nista od njih daleko im lepa kuca, samo da ovi slepci iz MTS-a rese do kraja ovu optiku kod mene i cao SBB
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ima da se usrećiš garant.
 
Ja placam od samog starta "nadrka*e pakete" i jedino nadrkan* sto sam dobio od SBB-a je ono cemu bi se obradovala homoseksualna populacija :d

Da se razumemo, ne treba mi nista od njih daleko im lepa kuca, samo da ovi slepci iz MTS-a rese do kraja ovu optiku kod mene i cao SBB

ditto
 
Ista priča trenutno i na MTS box temi. :)
Šta znam, jedan kolega je radio kao sys admin u SBBu, komšija radi kao Linux admin tamo, znaju šta rade. S druge strane, neka Telekom ekipa koju sam upoznao na jednoj vmware obuci je blago rečeno zalutala u IT. Jeste malo generalizacija, znam, ali to je moje iskustvo.

Ontopic: ako mi u jednom stanu ističe SBB ugovor, šta se dešava sa fiksnim brojem koji sam pre 3god prebacio iz Telekoma u SBB, jel zna neko?
Nešto se kroz maglu sećam da se vraća u Telekom, ali zanima me da li ja imam neke obaveze/ograničenja ako me taj fiksni više ne zanima, ili se ta linija jednostavno ukida kada istekne SBB otkazni rok?

Ako u nekoj budućnosti i odlučim da na lokaciji uzmem MTS optiku, tv+net+fon ionako idu kroz optički kabl, nikakva telefonska parica nije potrebna... Ili Telekom kaže drugačije?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Parica nije potrebna ali je potrebno da platiš pretplatu sa uslugu fixne telefonije i kad te zanima samo da imaš optički internet :D
A za SBB, pa valjda po isteku ugovorne obaveze treba prvo da odjaviš uslugu fixne telefonije (= da tražiš prelaz sa Trio na Duo paket) da bi se broj vratio Telekomu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno