Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da nema, novi moduli rade sa novim i starim v. CI. Potrefila su se podesavanja zemlje i jezika na tvom tv-u, rekao bih.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neka ih nek teraju korisnike. Ova ponuda sa "mini paketima" može da prođe kao dopuna i to samo u toj varijanti da ne uzimaš njihov risiver nego da se snalaziš sa svojim uređajima kako da "dobaciš" sliku na TV. Eventualno i neki "share" sa drugarom ;)

Meni je ova ponuda zanimljiva gledano sa strane npr eon light paketa tamo za eon box moraš da doplatiš taksu 6900 din + mesečnu rentu od 290 din i boks nije u tvom vlasništv dok uz ove nove pakete po ovom ispadne da za 6495 din kupuješ boks.Čak i sa strane eon full i premium tv korisnika bolje dodati 3000 pa ovako kupiti boks nego platiti taksu od 3450 za eon box.
 
Do sad je kupovinu bilo sam kad zvekneš 13 - 14.000 din odjednom. Sve ostalo je bilo dobijanje na korišćenje / vraćaš kad prestaneš da koristiš.
Ako sad bude drugačije ne bi me čudilo da budu puni oglasi za prodaju tog uređaja :d
 
Do sad je kupovinu bilo sam kad zvekneš 13 - 14.000 din odjednom. Sve ostalo je bilo dobijanje na korišćenje / vraćaš kad prestaneš da koristiš.
Ako sad bude drugačije ne bi me čudilo da budu puni oglasi za prodaju tog uređaja :d

Eon Boks.png
 
Na moje pitanje posle koliko vremena se ponovo neko ko je raskino sa njima smatra ponovo novim korisnikom.Dobio sam vrlo iznenadjujuce odgovore od njih.
I3815Gk.png
 
Pa zar očekivati nešto drugo od njih, ili bilo kog operatera... Naravno, uvek možeš da angažuješ celu porodicu :)
 
Pozdrav, ljudi. Trenutno imam Trio gold (još 12 meseci UO, od septembra bez HBO), ali fiksni mi više ne treba. Prešao bih na Duo full (jer dobijam još 6 meseci HBO). Pitam, šta su rekli mudrijaši iz SBB ako je neko već pokušao isto?
 
Pa zar očekivati nešto drugo od njih, ili bilo kog operatera... Naravno, uvek možeš da angažuješ celu porodicu :)

Vise nista ne ocekujem od nikog ali opet znaju da me sa ovakim odgovorima zacude.Isto se tako cudim da se njima vise isplati da daju 9 meseci po 1 dinar MTS korisnicima,a da mene kad sam im ootkazo uslugu niti su u poslovnici,a evo ni telefonom niko da makar pokusa da me ubedi da ponudi nesto sto bi me ubedilo za novu UO.
 
@B0ban

Upravo proverio, download 117mb, upload 3mb, to je i dalje taj TEL 4 125/3.

Ne odgovaraju i dalje na e-mail. Idem u ponedeljak u poslovnicu....


Izvestavam povodom nastavka price. Odgovorili su na mail da su na nas zahtev zaveden pod brojem tim i tim 17.07.2019 poslali kopiju ugovora na nasu adresu 29.07.2019 (12 dana im treba da posalju papir postom?), danas je 9 Avgust, nista jos uvek nije stiglo, ali je zato uredno stigao racun za Jul.

U racunu pise da nas kao bivseg korisnika IKOM TEL 4 paketa vode sad kao Trio Gold Extra, i to sve kosta 3820rsd mesecno. Da li je to bila cena za taj paket? Pronadjoh da je brzina na Trio Gold Extra bila 150/8mbps, a kod mene i dalje Ikom-ov 125/3mbps.

Teski prevaranti.
 
Pozdrav, ljudi. Trenutno imam Trio gold (još 12 meseci UO, od septembra bez HBO), ali fiksni mi više ne treba. Prešao bih na Duo full (jer dobijam još 6 meseci HBO). Pitam, šta su rekli mudrijaši iz SBB ako je neko već pokušao isto?

Da se nadovezem na ovo pitanje. Ja isto imam Trio gold i u oktobru mi istice prvih 12 meseci tokom kojih sam placao 1999. Posto je nova cena 3829, ne znam koliko se isplati preci na Eon Full
 
imam d3 uredjaj kod sbb-a vec skoro 3 godine.Sad bih presao na EON. Ne mogu nigde da nadjem cenu EON uredjaja ako odaberem Light paket koji ne sadrzi uredjaj. Vidim ima prikljucna taksa a koliko love za sam uredjaj?
 
imam d3 uredjaj kod sbb-a vec skoro 3 godine.Sad bih presao na EON. Ne mogu nigde da nadjem cenu EON uredjaja ako odaberem Light paket koji ne sadrzi uredjaj. Vidim ima prikljucna taksa a koliko love za sam uredjaj?

Требало би да је пун износ прикључне таксе, дакле 6900дин, а ако се добро сећам ако хоћеш да купиш уређај треба да им кешираш 12.990 динара. :smash:
 
Poslednja izmena:
Trio gold extra je 4539 din.

Послато са SM-A530F помоћу Тапатока
 
Imao sam poziv od njih danas da mi postojeci ruter zamene sa nlvijim i kao da dobijem hbo go i hbo kanale 12 meseci plus pink premium sve za dz. Pritom i neke 2 app za smart televizore. Da li je neko jos imao od SBB poziv ove vrste? O cemu se radi? Svakako sam hteo da ih zovem da mi zamene postojeci d3 uredjaj jer je sadasnji prepspor i stariji u odnosu na sve koje sam video do sada kod prijatelja. Da li rade zamenu?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Kad ti nešto nude a da je navodno dž, računaj da hoće da ti uvale da potpišeš neki aneks ugovora gde se obavezuješ na novih 24 meseca ili slično. Ako i prihvatiš, pitaj za ugovor, pa opet kad budu menjali čitaj šta ti daju da potpišeš.
 
Pozdrav svima. Istekao mi je ugovor jos u januaru, paket Duo Gold Extra, trenutno bez ugovora placam 4139rsd. Net je 150/10, ali ja trenutno imam 100/10 jer imam modem EPC3208 koji ne podrzava vecu brzinu. Taj modem sam zadrzao iskljucivo zbog mogucnosti menjanja ip adrese. Pre par godina su mi doneli neki EPC3928, na kom to nije moguce, jedva sam ih namolio da mi vrate stari uredjaj. Sta sada raditi, ne znam ni koji se uredjaji dobijaju i da li postoji mogucnost promene na njima?
 
Pozdrav svima. Istekao mi je ugovor jos u januaru, paket Duo Gold Extra, trenutno bez ugovora placam 4139rsd. Net je 150/10, ali ja trenutno imam 100/10 jer imam modem EPC3208 koji ne podrzava vecu brzinu. Taj modem sam zadrzao iskljucivo zbog mogucnosti menjanja ip adrese. Pre par godina su mi doneli neki EPC3928, na kom to nije moguce, jedva sam ih namolio da mi vrate stari uredjaj. Sta sada raditi, ne znam ni koji se uredjaji dobijaju i da li postoji mogucnost promene na njima?
EPC3208 podržava veće brzine proveri da ti nije mrežna karta na računaru, router iza njega 100MBps pa da je zbog toga ili loš kabl.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
EPC3208 trebalo bi da radi do 440/120 Mbps i da ima 1000 Mbps Ethernet port.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pozdrav, koliko se uspeli da izvučete protok na ruteru Technicolor CGA2121 na usb share? Kod mene ide od 1-2mb/sec

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Narode, oprostite, ali...
Nezgodno je sto na forumu nije razdvojen SBB TV od SBB Internet. Kao babe i zabe zajedno. A ja sada upadam kao s Marsa. Da li ovde da postavim pitanje (u vezi kablovske SBB)?
 
SBB tvrdi da se njihov sifrovani kablovski TV program moze gledati samo pomocu onih risivera koje oni daju. Ali, nedavno uocim da je u risiver utaknut jedan SIM. Mozda bi mogao BILO KOJI risiver da funkcionise ako bi se stavio taj SIM?
Da li sam u pravu? Da li to neko moze da proba (mozda i probao)? Ja bih mogao da probam ako bih kupio risiver...:)
 
SBB tvrdi da se njihov sifrovani kablovski TV program moze gledati samo pomocu onih risivera koje oni daju. Ali, nedavno uocim da je u risiver utaknut jedan SIM. Mozda bi mogao BILO KOJI risiver da funkcionise ako bi se stavio taj SIM?
Da li sam u pravu? Da li to neko moze da proba (mozda i probao)? Ja bih mogao da probam ako bih kupio risiver...:)

Ja sam to video na mom risiveru pds2100 da ima neko ležište ko za sim ali unutra nema nikaki sim.
 
SBB tvrdi da se njihov sifrovani kablovski TV program moze gledati samo pomocu onih risivera koje oni daju. Ali, nedavno uocim da je u risiver utaknut jedan SIM. Mozda bi mogao BILO KOJI risiver da funkcionise ako bi se stavio taj SIM?
Da li sam u pravu? Da li to neko moze da proba (mozda i probao)? Ja bih mogao da probam ako bih kupio risiver...:)
Upareni su box i sim kao sto su im upareni i stari cam i karta, nemoj gubiti vreme.
 
Skoro videh nekog SBB promotera, koji priča o 1gb paketu ,preko koaksijalca, o čemu se to radi?

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk
 
Pa to im je ta "Giga gradovi" glupost... taj 1 Gbps "paket" je dostupan samo kao doplata od beše 4.000 din na Eon "duo"/"trio" pakete. Dakle kao "speed boost".
 
Ja sam uspeo da dobijem 24m EON full po ceni trio silver i da mi ostave za drugi tv stari risiver kako bi moglo da mi radi vraćanje.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno