Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To dodje 20/25% popusta, nije lose - ispada da je net ~50Mbps svugde 2000 onda :) Sem za postojece RV/SBB korisnike :D
 
To dodje 20/25% popusta, nije lose - ispada da je net ~50Mbps svugde 2000 onda :) Sem za postojece RV/SBB korisnike :D

Ok je ponuda, ali ja sam kod h. Jugoslavija. U mojoj blizini došao je orion sa optikom ftth 100/5 za 1900 din mesečno ili 1000/10 za 3000 mesečno. Ovo meni više odgovara.
 
Da, to im je paket za optiku. Ne bih se ja pitao za 1000 tu, vec za ono /10 - wtf :d
 
Nisam znao da kod nas ima tih brzina pa makar i o FTTH bila reč, hvala na informaciji... A da je odnos DL/UL sraman, jeste...
 
Koja je razlika?

Kablovska televizija i Digitalni TRIO TV+NET+TEL paketi
Svi novi pretplatnici kablovske televizije koji se opredele
prilikom sklapanja ugovora o kablovskoj televiziji za Digitalni
TRIO TV+NET+TEL paket dobijaju prvih 6 meseci kablovsku
televiziju po ceni od 989 dinara i odabrani Digitalni TRIO
TV+NET+TEL paket po ceni od 1 dinar mesečno, dok tokom
drugih 6 meseci odabrani Digitalni TRIO TV+NET+TEL paket
plaćaju po ceni paketa umanjenog za 390 dinara. Akcija važi
uz minimalno korišćenje usluga 24 meseca.
Svi postojeći pretplatnici kablovske televizije (ili kombinacije
kablovske televizije sa prepaid internetom i/ili D3 Standard
uslugom) koji se opredele za Digitalni TRIO TV+NET+TEL
paket dobijaju 6 meseci odabrani Digitalni TRIO TV+NET+TEL
paket po ceni od 1 dinar mesečno, dok tokom drugih 6 meseci
odabrani Digitalni TRIO TV+NET+TEL paket plaćaju po ceni
paketa umanjenog za 390 dinara
 
Fak mi, obicno ove stvari drzim u malom prstu, ali ovde su ga zakomplikovali :)

VDSL - 5 meseci po dinar, cisto, prosto, jednostavno ;) Razlika izmedju reklame i prave promocije.
 
Fak mi, obicno ove stvari drzim u malom prstu, ali ovde su ga zakomplikovali :)

VDSL - 5 meseci po dinar, cisto, prosto, jednostavno ;) Razlika izmedju reklame i prave promocije.

Ali pazi, ova druga promocija sa kp, je bolja za nove korisnike... Jer dobijaš upravo ono što piše, sve zajedno za 1 din, nema ovih dodatnih 989 din...
 
Sa nVidia.com drajvere mogu da skinem sa max 60-65mbps (7.5-8MB/s) dok preko onog geforce experience isti drajver ide punom brzinom
 

Prilozi

  • firefox.jpg
    firefox.jpg
    44.5 KB · Pregleda: 138
  • nvidia.jpg
    nvidia.jpg
    68.7 KB · Pregleda: 137
zna li neko kakva je situacija oko uvodjena u zgradu.... nece da mi uvedu a rekli su da imam uslove pa je ispalo da treba neku vertikalu da urade... i sad me teraju da skupljam potpise iz 11 stanova a tek sam se dosleio.... nikog ne poznajem sve su neki drkkoshi matori... u zgradi postoji veetikala ali od AVComa... a na vrhu zgrade na 5 om spratu lik ima SBB ali donjega su lako dosli.... dal mogu da mi bace kabl npr kroz svetlarnik.... gde se naslanjaju dve zgrade pa kroz tu rupu da spuste i onako je pakao unutra....ili da idem na Telekom VDSL....
Mora da se radi vertikala. Buse ploce, stavljaju razvodne kutije na svakom spratu, vodjice za kablove... Rade onako kakao zakon kaze. Sto se tice tih 11 potpisa proveri ti to jos jednom. Pouzdano znam da traze potpise bilo koja 2 vlasnika stana u zgradi a ne svih vlasnika ili 50% i sl. Svima je u cilju da vam sbb udje u zgradu i da imate bolji izbor ali babama i dedama to ne mozes objasniti.
Samo ti dobavi nekako broj akvizitera kod tebe i radi preko njega. Iznenadices se kako sve brze ide ;)

sent from P9 lite
 
Drustvo, imam jedan malo tragi komican ali problem. Naime koristim sbb godinama, i generalno ih ne bih menjao a ugovornu obavezu nemam vec dve godine. Danas posaljem caleta da plati racun u poslovnicu i tamo ga navataju da produzi ugovornu obavezu (garant bila neka ljubazna - mozda - zgodna klinka...). Posto sam "odlepio" kad sam video sta je uradio, on sad hoce da ide sutra da to "ponisti". Znam da su sanse za to nikakve, ali me zanima da cujem jos neko misljenje, ideju?

Sent via Xperia Z3
 
Mislim da svaki ugovor moze da se otkaze u roku od 30.dana po zakonu.
 
To ti je sto ti je, potpisao je.

Imam duo gold net i tv.. Ugovorna obaveza mi je istekla. Sta im traziti?
6 meseci za dinar, gold extra po ceni golda i ubee ruter? Da li moze sve? Njihov sam korisnik 12g.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovorima. Ne treba meni nista za dinar. Samo da se ponisti ugovorna obaveza...

Sent via Xperia Z3
 
Juce mi postavljen d3 mini i sinoc skontam da d3 uredaj reaguje na daljinski od Microlab zvucnika. wtf? Kako resiti ovaj problem?
 
@mrmilos
Pročitaj član iz ugovora koji se odnosi na raskid, trebalo bi da piše nešto. Ne znam gde je moj ugovor da pogledam
 
Juce mi postavljen d3 mini i sinoc skontam da d3 uredaj reaguje na daljinski od Microlab zvucnika. wtf? Kako resiti ovaj problem?

Nikako osim da ne koristiš Microlab daljinac. Meni D3 reaguje na kursorske tastera daljinca za AVR, sreća pa taj daljinac ne koristim svakodnevno već samo kada nešto menjam u podešavanjima.
 
Juce mi postavljen d3 mini i sinoc skontam da d3 uredaj reaguje na daljinski od Microlab zvucnika. wtf? Kako resiti ovaj problem?

Isti fazon sa TV-om, morao sam resiver srecom doduse da namestim na mesto ispod stola, s obzirom da mi je u stilu malog bioskopa sve skockano pa i moze se, ovako u dnevnoj sobi bilo bi nemoguce..
 
@mrmilos
Pročitaj član iz ugovora koji se odnosi na raskid, trebalo bi da piše nešto. Ne znam gde je moj ugovor da pogledam
Otisao cale danas, i ponistili su ugovornu obavezu. A prvo su mu rekli da da mi vec imamo obavezu, jos godinu dana. A juce mu potpisali novu
 
Mozda glupo pitanje ali na cisco routeru mi svijetlo od etherneta blinka narandazste boje, net radi bez problema,. Cat 5e kabl i kartica podržava gbit ali neće da predje na njega
 
Poslednja izmena:
@No_LiMiT
Kad udjes u local area connection > properties, za speed da li pise 1gbps ili 100mbps ?
I da li kabl ide direktno u komp ili imas jos neki ruter izmedju ?
 
Poslednja izmena:
Ako imaš drugi kabl za probu. Kod 100Mbps se koriste dva para veza a za 1Gbps sva četiri para unutar kabla.
 
Koji cisco? Samo ubee kos sbb-a ima 1gbps.

Ово је послао 6п!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno