Šta je novo?

SBB - generalna diskusija (2024) [nije tema za EON box i aplikacije]

meni i dalje ne radi stalno izbacuje serverska greska. sad vidim da nemam vise promo samo regularno brzina 1000/500 0din/mesecno mada se ne usudjujem da kliknem :)
 
Brzi način je hard reset, ono dugmence pozadi uvuceno. Jedino što posle moras da ga ponovo podešavaš ispocetka. I u tom slučaju mu se promeni ip adresa. Bar je tako kod mene slučaj.
 
Ima li nekih naznaka da Eurosport kanali 3-9 krenu u SBB-u?
 
Neće ih biti
 
Supruga juce bila u SBB da plati racun i sa odusevljenjem su je obavestili da mozemo obnoviti ugovor i placati 300din vise mesecno za istu uslugu. Pitao sam ih preko zvucnika za broj dilera, da i nama bude sareno pred ocima ali nisu znali, verovatno ih centrala opskrbljuje.
 
Dali zna neko ko ima eon aplikaciju a da je nakacen na a1 mrezu dali mu radi sportklub ?
 
Evo svez info . Posetio sam danas poslovnicu i rekao da zelim raskid ugovora . Zamole me da odem u kancelariju kod koleginice . Odem i kazem da zelim raskid ugovora i otvoreno kazem da mi ne odgovara prethodna ponuda (20 % na racun 12 meseci plus dodatni eon box) , svi nude po 12 meseci plus imaju arene . Ponude mi 9 meseci po dinar i dogovorimo da sa trio premium predjem na duo jer nemam vise potrebu za telefonom . Mozda sam mogao da izvucem jos mesec, dva ali nisam hteo da se natezem . U svakom slucaju prihvatio sam to .
 
Gotovo promotivno ubrzanje optičkog neta. Pozvali me i obavestili da promotivno ubrzanje ostaje samo ako potpišem novu ugovornu obavezu. Zahvalio sam se i rekao da to nije dovoljno i da me pozovu iz službe za pregovore da se dogovorimo o uslovima za novu ugovornu obavezu. Kako ružan gest, gili gili pa onda ništa. :ROFLMAO:
 
Gotovo promotivno ubrzanje optičkog neta. Pozvali me i obavestili da promotivno ubrzanje ostaje samo ako potpišem novu ugovornu obavezu. Zahvalio sam se i rekao da to nije dovoljno i da me pozovu iz službe za pregovore da se dogovorimo o uslovima za novu ugovornu obavezu. Kako ružan gest, gili gili pa onda ništa. :ROFLMAO:
I mene su danas zvali. Rekoše da brzina može da ostane uz novi ugovor. Ne treba, hvala.
 
Samo je wifi rezim onemogucen (a1 hotspot/modem/ruter). Telefon direktno sa karticom radi.
 
Da updateujem ko je citao za ono sto sam potpisao 18 podinar a on9 racunali 16... Nakon goleme prepiske meilom gde me prave ludim, iskljucilu sve servise... Ja na motu pa me zabole kuk... Ne placam... Zovu ne javljam se vidim da su oni... Zove mobilni broj, dobar dan, taj i taj iz sbb, u cemu je problem... Opusem sve... Kaze zovem.

Zove posle 10 min, kaze sve je u redu, imate 18 i jos 3 meseca gratis... Mogao sam neprihvatim i raskinem ali mi se ne prelazi bas u mts... I to je to... Znaci 21mesec po dinar...
 
Nista mi nije jasno, kako se to njima sve isplati. Dve godine dzaba daju ljudima ili godinu i po.
 
Pa bolje išta nego ništa.Nemaju neke troškove ako je već prošla infrastruktura.
Davali su pojedini kablovsku 24 meseci za dinar.
 
Nazad
Vrh Dno