Šta je novo?

SBB - generalna diskusija (2024) [nije tema za EON box i aplikacije]

kUdtiHaEX

Super ridža
Administrator
Učlanjen(a)
18.07.2001
Poruke
18,056
Poena
1,365
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel® Core™ i5-9500F, NZXT Kraken Z63
GPU
Asus GTX 2070 Super
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 1 TB
Kućište
NZXT H210i
Monitor
LG C2 42"
Miš & tastatura
Logitech G502, Keychron K8, Nuphy Air75, Ducky TKL One 2
Ostale periferije
Glupi HP štampač
Laptop
Apple Macbook Pro 14" M1
Tablet
Apple iPad Pro 11"
Mobilni telefon
Apple iPhone 13 Pro Max
Pametni uređaji
Apple Watch Ultra
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
da li mozete da pogledate poklon filmove u video klubu? videh juce da ima hateful eight, reko, super, da utvrdim gradivo, kad ono izbaci da nisam pretplacen na taj paket, iako bi trebalo da je sve otkljucano. taj film je iz cinestar plus premiere kataloga, a kada udjem u taj katalog svi filmovi rade, samo on koji je na poklon ne radi. udjem u neki drugi poklon film, npr. wolf from the wall street i opet nisam pretplacen. vama svima to radi? takodje ni HBO kanali mi ne rade iako sam otkljucao HBO paket jos 13.12. ali ajde, to i nije neka steta jer kapiram da sve to ima u video klubu u HBO katalogu.
 
Na znam na kom si paketu. Poklon filmovi su za EON Premium pakete, jer nisu imali šta da otključaju za praznike pa su se "pretrgli" sa ovim poklom katalogom.
 
Nije ni meni radio HBO, cimao ih na Face, odgovaraju istog momenta i sve reseno za minut.
 
Na znam na kom si paketu. Poklon filmovi su za EON Premium pakete, jer nisu imali šta da otključaju za praznike pa su se "pretrgli" sa ovim poklom katalogom.
EON Light, dakle do toga je? nisam znao za to, mislio sam da je svima sve otkljucano.
 
Da li neko ima iskustva sa SBB WiFi Mesh? Od 150 megabita pored modema, u drugoj sobi imam jedva dva, ako i to, pa su mi predložili meš.
 
Postavljao sam ja kod prijatelja, posle majstora iz SBB-a. U odnosu na "ubicu", domet je duplo veći. Kad se postavi mora se isključiti wifi na HG-u, inače ne radi. Pristup samim uređajima nisam uspeo da ostvarim. Koristi ime i lozinku sa deklaracije. Radi dobro, dok se ne resetuje HG i ne uključi njegov wifi. Tad ne radi ništa ako je Mesh povezan. Sama postavka je : mrežni od HG-a do prvog uređaja, a drugi udaljavaj dok su sve diode zelene. Najprostije moguće objašnjeno. Pristupiš HG-u i isključiš wifi. Brzine nismo merili, ali sve radi ok. Drugi sam kablom povezao sa risiverom da može da vraća sadržaj na TV-u. Radi.
 
Ima li se pravo na prevremeni raskid zbog ove promene

29.12.2023 15.12

Izmene u programskoj šemi​


Od 31. januara 2024. godine, TV kanali Dom Kino i Vavoom, kao i Vavoom Play katalog više neće biti deo ponude.
Podsećamo vas da možete da uživate u brojnim dečijim i internacionalnim kanalima koje imate u ponudi, kao i u našem Video klubu koji redovno obogaćujemo novim naslovima.
 
Tesko. Meni letos nisu hteli da dozvole kad sam trazio raskid zbog AXN i AXN spin. Pisao Ratelu i Efektivi. Nema odgovora.
 
Pozdrav, da li vam je stigao racun za SBB za decembar na mejl ukoliko image ukljucen e-racun? Meni nije, a kada odem na mojsbb portal nije moguce skinuti racun u pdf obliku za decembar, za ranije mesece mogu da skinem. Moguce je doduse platiti racun direktno preko portala, ali me interesuje da li sam jedini kome nije stigao pdf na mejl :)
 
Nisi jedini, isto sve kod mene. Verovatno se nije radilo. Spajali praznike, pa biće račun danas-sutra.
 
meni jeste pre dan 2 i sve je ok
 
Ako ima sbb agenata ili ako neko ima kontakt istog neka pusti pp. Hvala.
 
Roditeljima istekla ugovorna obaveza. Poslao mail da će da pređu u MTS gde dobijaju 6 meseci za dinar (imaju optiku u ulazu). Zvali ćaleta, dogovorio se za 8 meseci 50% popusta. Mislim da je mogao da dobije više, ali on je zadovoljan (a i ne ume s njima). Paket je Eon light, bio i ostao.
 
Možda malo više, a možda i ne. Ja sam roditeljima sredio novu ugovornu obavezu za EON Full DUO, 20% popusta na pretplatu (što je kao 5 meseci dinar), a dobili su preko toga (nisam to tražio) i otključane PLUS kanale i PINK paket, kao i ubrzanje neta za 100 mbps. Optika je u pitanju. U poslovnici nisu imali ovlašćenja za tu ponudu pa su prosledili podatke "centrali", iz koje su me zvali.
 
Cini mi se da je bila neka najava,
da li je doslo do poskuljenja osnovne ponude kod SBB-a ili treba da poskupi i od kada?
 
Meni stigli racuni za decembar i januar (akontacija za totalTV) i januarski racun je uvecan za 100 dinara.
 
@booby nema najave za poskupljenje još uvek. poslednje je izbacivanje nekih kanala i nekog kataloga iz video kluba
 
Da li treba da deaktivira novogodisnji hbo premijum promo ili ce se sam deaktivirati? Ako treba kako - posto je na mojsbb portalu polje deaktiviraj zasivljeno?
 
Total TV poskupeo za 100 din od 01.01.2024.
Normalno obavestenje postavili na sajtu u cosku sa najsitnijim slovima, na racunu nema nista.
Za kablovsku jos nema obavestenja ali ima najave da ce i ona poskupeti.
 
Stigao novi racun za Net+TV. Od 1.02 poskupljuje za nekih 100ak dinara.
Da li to moze da se iskoristi kad osnov za raskid ugovora?
 
Naravno, a jedina opcija da ne možeš je ako rade kao što Orion radi: za korisnike koji potraže raskid ugovora zbog promene cene važi i dalje stara cena.
 
Novembra sam otišao u SBB da potpišem Raskin ugovora pošto je isticao u decembru. Pozvali me iz njihove službe. Rekao im da imam ponudu Mts-a za 12 meseci po 1 din. Dali su mi Eon Premium 12 meseci po 1 din. Ugovor 24 meseca.
E sada do tada sam imao mogućnost da koristim 2 Eon Smart TV aplikacije. Vidim da su mi sada smanjili na 1. Zvao ih, prave me budalo kako nikada nisu imali u ponudi 2 Eon Smart TV aplikacije . Neverovatno.
 
Na osnovu čega si imao 2 TV EON uređaja? Ja sam već godinama na Premium paketu i prije toga Trio i uvijek sam imao samo 1 TV aplikaciju od uvođenja EON-a.
 
Nazad
Vrh Dno