Šta je novo?

SBB D3i Platforma iskustva

Ipak najbolje pozovi
 
Meni je stigao pre 2 sata račun za jun mesec, cena je ista, ništa nije menjano!
 
Pred kraj prošle godine SBB je najavljivao da će svi kanali koji su u HD,
biti raspoređeni po paketima, tako da se zaseban HD paket ukida.
Verovatno je to tako kod ovih D3 korisnika, dok nas D3i korisnike drže kao zamorce.
Ovo je drugačija platforma i samim tim ne mogu da istovremeno usklade promene koje se dešavaju
na D3 platformi.

Ovo je zemlja Srbija, tako da ovde sve može i uvek je sve moglo.
Zapravo neko je mogao sve, a neko nije mogao ništa.

Od momenta kada su prošle godine "osavremenili" sajt ,
samo sveti Petar može da pronađe cene i sadržaje D3i paketa,
to jest brižljivo su sakrili najbitnije o D3i.
 
Poslednja izmena:
Takodje, ipak bi van svake logike bilo da cackaju nesto oko racuna za jun, a promene se desavaju od jula.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Pa cena se za stare korisnike ne menja do Nove godine. Sto se tice ovakvih paketa bilo bi interesantno da se javi neko ko je tek sad uzeo d3i i kaze nam sta ima od kanala. Moguce je da oni umaju sve ove kanale u start paketu posto placaju vecu cenu, a da ce nama pustiti sa povecanjem cene.
 
Znaci ne menja se cena, ali se menjaju paketi, odnosno nestaju odredjeni kanali? To zvuci i vise nego neozbiljno!

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Svakako je poskupljenje jer da bi gledao Esp Hd kanale moraš da platiš više.Oni cinestar hd kanali su greška u start paketu.
 
U januaru sam potpisao akcijski ugovor za hd kanale 12 meseci gratis. Malopre sam pitao zašto mi ne radi SK HD kanal koji je sastavni deo akcijskog HD paketa. Iz tehničke podrške su mi rekli da imaju problema sa tim kanalom i da će rešiti problem u toku dana ili sutra. Niko mi nije rekao da neću moći da pratim taj kanal kao i do sada. Verovatno zbog premeštanja paketa treba da podese sistem za nas koji smo pod akcijskim ugovorima.
 
Zvao vezano za SK HD, receno mi je da je to prebaceno u hit paket, odnosno kod starih korisnika se paketi menjaju, ali ne i cena??!!

Dalje sam pitao zasto onda taj kanal imam na d3go, nisam dobio odgovor. Takodje nisam dobio odgovor koji svi kanali spadaju pod HD paket, s obzirom da takva informacija ne postoji na njihovom sajtu, kao ni na onom pdf-u.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Ma cist amaterizam. Ostaje cena a uzimamo kanale. Ja im vracam opremu krajem jula, po ovom novom je skupo, bar po meni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U januaru sam potpisao akcijski ugovor za hd kanale 12 meseci gratis. Malopre sam pitao zašto mi ne radi SK HD kanal koji je sastavni deo akcijskog HD paketa. Iz tehničke podrške su mi rekli da imaju problema sa tim kanalom i da će rešiti problem u toku dana ili sutra. Niko mi nije rekao da neću moći da pratim taj kanal kao i do sada. Verovatno zbog premeštanja paketa treba da podese sistem za nas koji smo pod akcijskim ugovorima.
Mozes li mi javiti kad ti poprave sk hd? Ja imam isti problem, ali sam dobio drugi odgovor u odnosu na tebe. Isto imam akcijski ugovor.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Sk hd se pojavio kod mene.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Kod mene sada radi SK HD, ali su prestali da rade SK2 HD i SK3 HD. Takođe vidim da radi SK4, koji nije radio od početka.
 
.
Mozes li mi javiti kad ti poprave sk hd? Ja imam isti problem, ali sam dobio drugi odgovor u odnosu na tebe. Isto imam akcijski ugovor.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
Izvini nisam bio pored kompa, i kod mene sada radi SK HD kao i ceo bivši HD paket
 
Poslednja izmena:
zna li neko sta se dešava sa cenom kod starih korisnika nakon isteka ugovora?:)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ako je ne menjaju do kraja ugovora nije problem, biće problem ako važe stare cene samo do kraja ove godine. Meni ugovor ističe tek u novembru 2018. :D :D
 
Ako ostane ovaj izbor kanala bice to veliko poskupljenje ukljucujuci i to da Pink prebacuju u nov paket. Ja sad placam 1280d za dva uredjaja. Kad poskupi bice 1885d dva uredjaja, d3go i pogledaj propusteno. Ako na to dodamo 310d za Pink paket(koji naravno necu uzeti) ispada da cemo istu uslugu placati 2195d. Slozicete se da je poskupljenje drasticno. Meni je ugovor istekao pre godinu dana, tako da cu videti sta cu da radim.
 
Poslednja izmena:
Postari sada deluju kao lek za smirenje.Sk Hd+Arene Hd +Pink filmski paket koji uopste nije los, za samo 1340 dinara.Ovi su poludeli sa cenama.
 
Poslednja izmena:
Na zalost kod mene postari imaju samo analognu ponudu. Tu je Vektor, Korb koga je osnovna ponuda 890d, a ako se potpise ugovor 12meseci je upola cene.Pogledacu cene ostalih paketa, znam da u osnovnom paketu imaju SK 1_3 SD i Arena 1 HD. Ali avaj, nemaju hos uvek pogledaj propusteno, sto moji ukucani zahtevaju.
 
Kako mi se ćini, ja ću da raskinem ugovor za D3i. Televiziju retko gledam, uzeo zbog klinaca jer oni gledaju Nick Jr. i Ultru.

Prvo sam zbog Nick Jr. morao da uzmem Plus paket, a kod starog provajdera bio u osnovnom, sad bez obaveštenja ukinu Ultru, a klinci navikli da tamo gledaju par crtaća.

Znači od dva kanala koji su bitni, jedan sam morao da doplaćujem (mada moram da proverim, izgleda da su ga sa ovom promenom prebacili u start paket), a drugi ukinu bez najave :(
 
Postari sada deluju kao lek za smirenje.Sk Hd+Arene Hd +Pink filmski paket koji uopste nije los, za samo 1340 dinara.Ovi su poludeli sa cenama.

Da, odlicna im je ponuda, ali nismo u mogucnosti ... nek puste stb
 
Kako mi se ćini, ja ću da raskinem ugovor za D3i. Televiziju retko gledam, uzeo zbog klinaca jer oni gledaju Nick Jr. i Ultru.

Prvo sam zbog Nick Jr. morao da uzmem Plus paket, a kod starog provajdera bio u osnovnom, sad bez obaveštenja ukinu Ultru, a klinci navikli da tamo gledaju par crtaća.

Znači od dva kanala koji su bitni, jedan sam morao da doplaćujem (mada moram da proverim, izgleda da su ga sa ovom promenom prebacili u start paket), a drugi ukinu bez najave :(

Ja gledam i ovako: sto nas vise otkaze, pre ce se SBB naterati da razmisli da nesto realno unapredi a ne samo da povecava cenu.
 

Ne bih ja bas sve info uzeo zdravo za gotovo.
Napisao je covek da se paketi prave za svaki STB posebno dok je kod mene slucaj da na drugom imam sve sto i na prvom (drugi slika prvog) od dodatnih paketa.
Ne mislim da namerno obmanjuje bilo koga, ali ne proverava sve informacije vec pise po sopstvenom shvatanju/secanju.
 
Pa napisao je kakva je akcija tad... Jel si uzeo u isto vreme ?
 
Ne razumem. Drugi (kuca) STB ima iste kanale kao prvi. Kad god da uzmes

Uz D3i kuću, sve digitalne kanale iz odabranog paketa možeš gledati na dva televizora po ceni jedne pretplate. Uz dodatni prijemnik plaćaš mesečno samo rentu za D3i kuću i na njemu pratiš kanale iz odabranog paketa.
 
Mislio sam ima onih akcija kad je hbo besplatan, pa u to vreme uzmeš dodatni stb , i naravno da ćeš dobiti...

Ova rečenica je onako... "Uz dodatni prijemnik plaćaš mesečno samo rentu za D3i kuću i na njemu pratiš kanale iz odabranog paketa." Što znači da plaćaš ono što uzmeš ?

Šta imaš ti od dodatnih paketa ? Hd ?
 
Poslednja izmena:
HD za dz 12 meseci i Cinema MAX, ili kako se vec zove, koji placam 2xxdin
 
Jel si cinema aktivirao na jednom, i odmah je povuklo pakete i na drugom ? Ili posebno na oba ?
 
Ne, produzio sam ugovor, uzeo/nastavio HD, uzeo Cinema i onda posle mesec ili dva uzeo drugi stb (kuca). Sve je bilo dostupno sto i na prvom STBu odmah po paljenju (mozda je apdejt radio, ne secam se)
 
Vrh Dno