Šta je novo?

SBB D3i Platforma iskustva

Ok. Razumeo. Svakako radi fox, sk .... [emoji3] [emoji3]
 
[emoji3] [emoji106]
 
Resena misterija :)
 
Pozdrav jel zna neko zasto je SportKlub HD losiji od ArenaSport HD? razlika nije uopste mala i oce biti poboljsanja u buducnosti?
 
Losiji sto nema Super Jelen Ligu ili je nesto drugo u pitanju? :d

Meni je slika sasvim dobra. Pogledaj da u podesavanjima uredjaja nije odabrano lower umesto AUTO (ako se dobro secam) i da imas dovoljno protoka
 
Sve zavisi od konkretnog strima odnosno prenosa.
Hd slika na SK je odlična.
 
Sve mi je podeseno i imam 2 ista televizora u dnevnoj sobi i spavacoj.Arena HD je dosta bolja slika jer je stvarno FullHD,a SK HD je neki pokusaj HD-a sa 1080pi.Pa me zanimalo oce se to menjati u buducnosti?
 
Secam se kad sam ja koristio da je postojao 1080i strim za SK HD od oko 4 do 5 Mbit-a ali su posle verovatno zbog ustede protoka smanjili rezoluciju pa je slika iako na izlazu 1080i bila neki upscale. Kako je sad ne znam jer vise nemam d3i. Btw ni na sbb kablovskoj nije neki extra kvalitet SK HD kanala. Ako je tacno da ce sad imati celih 7 dana za pogledaj propusteno i to za sve kanale onda treba dosta protoka da bi to lepo radilo. Mozda ako predju na HEVC kompresiju ali ko zna.
 
nema to veze, treba otprilike isto protoka za ott koliko god bilo unazad, svakako je unicast.
 
Početak zamene set-top boksova očekuje se u decembru ali možda i ranije!
 
Zašto je prevod na d3i ovako razvučen na nekim kanalima? Konkretno na tv 1000, expore viasat?
Tv 1000 na drugoj platformi



Tv 1000 na d3i

 
Za SindžaBG

Pošto je sada faza testiranja novih uredjaja da li će možda postojati mogućnost testiranja od strane korisnika, koji bi davali povratne informacije iz prve ruke, sa raznih lokacija i konfiguracija. Ja bih rado isprobao novu platformu i podelio iskustva o radu i mogućnostima iste.
 
Poslednja izmena:
I zvanicno cena 1295din https://sbb.rs/televizija/d3i-tv
I ako mnogo gotivim ovaj servis mislim da nije vise vredan ovih para.
Trenutno Total TV (isto sbb) 1250din mesecno sa ukljucenim HD kanalom + akcija prvih 6 meseci po 600din se naplacuje.
 
Poslednja izmena:
Odem da pogledam tu novu ponudu, tj.cenovnik i pod START paketom (sa desne strane) su pored osnovnih kanala, navedeni svi HD kanali (osim ako su PLUS ili HIT) i Cinestar Premiere HD paket...
Ako nije greska, onda dodje jeftinije nego sto je bilo (990+460+490). Slazem se da nekome mozda i ne trebaju svi ti kanali i da bi vise voleo osnovnu ponudu za 990din.
 
Nisam te bas razumeo oko novih cena i paketa.

Do kada ce starim korisnicima vaziti stare cene?
 
Za nove od danas.

Za stare ostaje isto kao i do sada do kraja godine
 
Primetih od jutros da nemam SK HD? Zar nije bilo reci da se starim korisnicima nista ne menja do kraja godine? Trenutno sam na onoj akciji 1 god dzabe HD paket.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Ni kod mene ne radi SK HD. Ista akcija. Od početka nije radio SK4.
 
Odem da pogledam tu novu ponudu, tj.cenovnik i pod START paketom (sa desne strane) su pored osnovnih kanala, navedeni svi HD kanali (osim ako su PLUS ili HIT) i Cinestar Premiere HD paket...

Gde je taj spisak, ja ga nigde ne vidim?
 
Ljudi, sta se do kraja desava? Zasto cackaju kanale starim korisnicima, kada je receno da nece? Da li to znaci da ce se menjati i iznos julskog racuna?

Sto se tice pdf cenovnika sto je postavio Marko J, nije bas najjasnija situacija, npr postoji HD paket, ali nije navedeno koji svi kanali spadaju u njega.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Pa imaš sa desne strane, šta ide u koji paket
 
Sa desne strane ja samo vidim start, hit i plus paket, gde ti vidis hd paket?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Ovaj cenovnik nema pojma sa zivotom. Ako pogledate malo bolje videcete da u listi ima kanala koje uopste nemamo u ponudi. Npr Duna, Rai Due i sl. Ocigledno je lista sa d3ponude. Samo su sklepali nesto i stavili skoro sve kanale u start paket. Po ovome ispada da uopste nema HD paketa. Mozda ce tako biti od Nove godine. E kad bi SindzaBG hteo malo da nam pojasni ;).
 
Tu piše čak ida su Cinestar Premiere HD kanali u okviru osnovnog (START) paketa,
a onda dole imaš gde stoji zasebna cena paketa za ta dva kanala.

Klasično smandrljavanje i zbrdazdolisanje.
 
Poslednja izmena:
Jednostavno, odjednom se pojavilo previse nedoumica....tako da jedino preostaje da se sbb direktno kontaktira, i pokusa da se izvuce neka konkretna informacija.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
E, tek tu počinju tantalove muke.
Oni tamo uglavnom nemaju pojma šta sve spada u D3i ponudu.
To je komedija.

Jedino se više ismejem kada sam pozivao one iz Kopernikusa da mi kažu
šta imaju u ponudi ott.rs
Doslovce sam se valjao po podu.

Recimo na D3i kod mene šljaka FOX HD i FOX CRIME HD, ali Fox Life HD i Fox Movies HD ne.
Spekatakl.
 
Poslednja izmena:
Pa sta onda da radimo? Ja sam pitao par konkretnih pitanja, niko nije odgovorio, a sa druge strane ispadne da korisnicka podrska ne zna svoj posao? Sta da radim, da raskinem ugovor i vratim se na Total?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno