Šta je novo?

Sat-Trakt Internet Provider

Sad čitam i ne verujem... SBB daje 200 min telefoniranja u Srbiji + 1 zona evrope u smešnoj ceni pretplate....
Zaista je SBB miljama ispred....

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Isto to ima stcable u duo i trio paketima. Trenutno sa internetom su slabiji, ali nadam se da će uskoro ponuditi čak i bolju ponudu od sbb ;)
 
Ajao.. sad vidim.. za cenu koliko ja placam brzina 200/10... stvarno smo zaostali..
 
SBB i STC nisu direktni konkurenti jedni drugima. Tako da ni nece uticati jedni na druge u formiranju cena.
SBB ima Sportklub-ove jer je to njihov kanal dok ostali moraju da plate.
 
Pa direktni ne, ali konkurenti da... I naravno da gledam kako je bolje njima tj jeftinije a još više usluga.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi. Danas sam dobio FTTH od Sat Trakta, monter mi je rekao da su admin podaci admin / stcable, ali tad nisam imao vreme da proverim, nego tek sad i vidim da nisu korektni ti podaci. Pokusao sam sve neke kombinacije koje sam mogao smisliti a da bi imali smisla i nista ne radi. Model je NTU-RG-1431G-Wac. Koje podatke koristite vi? Hvala, pozdrav.
 
Pozdrav ljudi. Danas sam dobio FTTH od Sat Trakta, monter mi je rekao da su admin podaci admin / stcable, ali tad nisam imao vreme da proverim, nego tek sad i vidim da nisu korektni ti podaci. Pokusao sam sve neke kombinacije koje sam mogao smisliti a da bi imali smisla i nista ne radi. Model je NTU-RG-1431G-Wac. Koje podatke koristite vi? Hvala, pozdrav.

user/stcable
 
Svaka cast, to je to! Pozdrav
 
Gde zivis?
Meni stoji njihov alkatan u dvoristu vec 6 meseci, nikakve novosti kad ce biti prikljucenja...
Meh, cak placam i skuplje net da ne bih bio pod ugovorom kad krenu prikljucenja :lupko:
 
Na Palicu sam, i kod mene isto stajao alkatan pa ima vec i vise od 6 meseci, isto i Telekomov (postavili su sa par dana razlike = ST iskopao zemlju, stavio crevo, vratio zemlju, dosao Telekom par dana kasnije, ponovo iskopali, stavili crevo, vratili).
Ovi iz Telekoma dosli pre jedno mesec dana da uduvaju optiku do zida pa su stavili onu kutiju, a ovi iz ST-a konacno uduvali optiku prosle nedelje, a juce prebusili zid i montirali opremu.
 
Moze li, molim vas, neko da mi posalje spisak radio stanica koje distribuira Sat trakt?
 
Moze li, molim vas, neko da mi posalje spisak radio stanica koje distribuira Sat trakt?

as fm
valentino
play
radio s1
s2
s3
s4
bartok
petofi
kossuth
class fm
juventus
radio marija

To je za opstinu Backa Topola...za ostale opstine ne znam da li je isto.
 
Poslednja izmena:
Poceli nesto da rade kod mene, da li to oni uvode optiku kod mene ? :D.
Prvi put cujem za njih pa me zanima kakvi su u odnosu na telekom, kakav im je internet i ponudu programa (da li imaju SportKlub) ?
 
Beži od Sattrakt klošara, nemaju ništa a kad padne kiša net ide kao dial up

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nisam zadovoljan ni ja sa netom... Imam paket 70/3.5 i kad god merim na speedtest izbacuje bas tu brzinu. Upalim strim i upload ne moze da drzi stabilnost nego pada ispod 1mbps nekad... Uopste nije stabilan net.
 
@Vegeta
U kom mestu zivis?
Ako ti uvode optiku trebalo bi da radi extra.
Meni jos nisu uveli ali iz programske seme mislim da uopste nemaju u ponudi sportklub kanale
 
@Vegeta

Ako zivis u Subotici, radi se nova opticka mreza i trenutno ne postoji bolja ponuda od te koju daje sat trakt a internet radi savrseno.

Ja imam 100/50mbps i prezadovoljan sam, kako pingom tako i protokom.

Ovi negatini komentari su verovatno od ljudi sa podrucja drugih mesta (non Subotica) jer tamo nema optike, i pitanje kakav im je VDSL...

Subotica ima i poseban website, a to je www.su.stcable.tv
 
Ja sam okolina NSa :) Kod nas ce optika kad u SRB bude minimalac 500e :)
 
@2SaiNt4U

Imate li mozda info koji delovi Subotice su u planu za postavljanje opt. mreze tokom ove godine?
 
Ovi bas izuvaju sa ponudom, imaju duplo manje cene od MTS a duplo bolji protok :)
 
^na papiru samo, realnost je drugacija.
Ne racunam ove pojedince sa optikom

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
@Vegeta

Ako zivis u Subotici, radi se nova opticka mreza i trenutno ne postoji bolja ponuda od te koju daje sat trakt a internet radi savrseno.

Ja imam 100/50mbps i prezadovoljan sam, kako pingom tako i protokom.

Ovi negatini komentari su verovatno od ljudi sa podrucja drugih mesta (non Subotica) jer tamo nema optike, i pitanje kakav im je VDSL...

Subotica ima i poseban website, a to je www.su.stcable.tv

@Vegeta
U kom mestu zivis?
Ako ti uvode optiku trebalo bi da radi extra.
Meni jos nisu uveli ali iz programske seme mislim da uopste nemaju u ponudi sportklub kanale

Malo selo pored Bača, čisto sumnjam da uvode optiku, pre bi reko da je to običan ADSL net + kablovska. Opet glupo mi je što ovako kasno dolaze, jer su tu već neko vreme drugi operateri pa ne vidim zašto bi ljudi prelazili kod njih u ovom trenutku (gledajući cene paketa). Malo mi je neshvatljiv ovakav njihov potez, jedino ako stvarno ne uvode optiku :D
 
Poslednja izmena:
Hajde nek neko napiše listu kanala koje daju u malim mestima kao što je Bač i okolina. Ima li Arena, SK, Cinestar, Pink Trash? Što kriju listu kanala kao zmija noge?
 
Imas na sajtu sve, lista je ista i za mala i za velika mesta. Nemaju SK, arene da

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Dobio sam info da se kroz celo moje selo, Žabalj, nedaleko od Novog Sada, ovo leto sprovodi optika od strane SatTrakta. Nešto je niklo po ulicama, kao obelezivaci za kopanje, verovatno je to to..

Nego, jel ima negde kompletna list TV kanala po paketima, ne nalazim na sajtu? Konkretno za optiku, ako se razlikuje od kablovske?


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
. Nešto je niklo po ulicama, kao obelezivaci za kopanje, verovatno je to to..


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Isto i kod mene, obeležavali pa postavili bandere. Danas su dovukli neke kablove.......daj bože da je u pitanju optika, bandera 1m od kuće :D
 
Dobio sam info da se kroz celo moje selo, Žabalj, nedaleko od Novog Sada, ovo leto sprovodi optika od strane SatTrakta. Nešto je niklo po ulicama, kao obelezivaci za kopanje, verovatno je to to..

Nego, jel ima negde kompletna list TV kanala po paketima, ne nalazim na sajtu? Konkretno za optiku, ako se razlikuje od kablovske?


Sent from my iPhone X using Tapatalk


Tesko da ce kroz celo selo proci optika. Pre ce biti neki glavni vodovi i zgrade.
 
Ispostavilo se da obelezja po ulicama nemaju veze sa sat traktom.

MEDJUTIM, bio sam do poslovnice da potpisem saglasnost i receno mi je da ce bukvalno celo selo biti pokriveno optikom - FTTH, i sve ide podzemno. Takodje mi je receno da prioritet imaju stari korisnici koji su na coax-u, gde vec ima izgradjena nadzemna mreza pa tek onda mi koji trpimo ovaj ADSL godinama. U svakom slucaju svaka im cast za ovaj potez a videcemo koliko ce trebati vremena da se sve ovo realizuje.


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Vrh Dno