Šta je novo?

Sansa mp3 plejeri

da li da uzmem clip+ za 4000 ili clip zip za 7000, u pitanju su modeli od 4gb, cena od 4000 je na oglasima, nova, ako se nije prodala, ako jeste onda je 6000 u prodavnici.... i da li da uparim sa CX 300II ili AKG Quincy Jones 350?
hitno mi trebaju odgovori, hvala.....

edit: evo još jedno oglasa.... kaže čovek: mp3 plejer je bez znakova koriscenja, uy njega ide sva oprema. .. koriscen je svega 15-ak dana. .. . a cena je 25€
možda ovo?
 
Poslednja izmena:
Ako je to tačno za 15 dana starosti i ima garanciju, odlična je kupovina, mada je cena malo sumnjiva, tako da nemoj da uplaćuješ ništa unapred ;)
 
pa to me i brine, ako nema garanciju, neću ni da uzimam kod njega... a činimi se da ni ovaj drugi nema garanciju, ali je nov. e sad i tu se brinem, jer oni vidiš imaju probleme, hoće sami od sebe da stanu......
 
Ja imam vec dugo Clip 2GB, 3-4 godine.
Imao sam 2 puta problem da se otkaci zicica sa baterije. Jednom sam platio (1000din) da mi srede, drugi put sam sam zalemio. I izgleda da je bolje kad sam sam sredio, jer radi sad savrseno.

To je verovatno taj problem koji se svima desi: ne radi na bateriju, ali kad ga ubodes na USB, onda se upali i sve ok. Tako da to se lako sredi i - ****s garanciju onda.
 
ovaj od 25€ je star godinu dana, kaže smorio ga posle 15 dana, i stoji mu, 2gb je, razmišljam sad.... a ovaj za 4000 se ne javlja... još razmišljam šta da radim, ili da kupim nov? a ako uzimam nov, onda će da bude clip zip, jer je minimalna razlika 6-7€...
 
Iz mog iskustva - slobodno uzmi taj od 25e. Jedino ako ti je malo 2gb pa da uzmes drugi, veci...
 
nova sansa od 4gb je stigla, sledeće nedelje stižu i cx300II najverovatnije...
 
Nek te lepo služe, odlična kombinacija :)
 
Imao sam Clip 3 godine, padao mi nebrojeno puta i radio ko zmaj, dok se jednom, posle tezeg pada nije ugasio. Isti slucaj kao sto ste naveli par postova iznad, ne pali uopste, radi samo na punjacu direktno u struji, tada sam pomislio da se baterija odlemila ali nisam znao da mogu da popravim posto ne vidim nacin da ga otvorim. U sustini se ne popravljaju, moj brat je reklamirao njegov i dali su mu novi. Posle duzeg vremena sam pazario clip+ i vec imam problem, a ne koristim ga ni 20 dana. Nekoliko puta se vec gasio sam od sebe, par puta nisam ni mogao da ga upalim odmah vec tek sutradan. Baterija mi traje osedno krace nego na clip-u max 5 sati reprodukcije, sve je podeseno na minimum i u cilju produzenja trajanja a uz to ni indikator baterije ne radi kako treba odnosno negde na 50% se ugasi uz poruku battery empty. Da li su ovo dovoljni razlozi za reklamaciju? Kako da se postavim, koliko sam upoznat trebalo bi da mi daju odmah novi ili novac nazad ili da biram nesto u vrednosti mp3-ja posto je proslo manje od 6 meseci od kupovine tacnije 18 dana. Kupio sam ga na Uscu u poznatoj prodavnici garancija 2 god itd... Ne zelim uopste da mi ga otvaraju prckaju i vrate satro popravljenog jer ovi uredjaji su lepljeni i nisu predvidjeni za otvaranje, ima li neko da me posavetuje kako da ovo izvedem?
 
Izgleda da si dobio refurbi-šit primerak... Vrati tamo gde si kupio, reci im kako se ponaša i probaj da se što manje nerviraš kad krenu da te vozaju :)
 
Pa ne znam, comtrade je prodavnica, kutija zapecacena odnosno u onoj zavarenoj plastici je bio, ne znam kako pakuju refurbished stvari. Kako bilo, ja cu otici pa cu da vidim sta kazu
 
^^ pa ja imam sansu view, možda si mislio da imam nešto drugo!!!
Ja bi rekao da ni jedan drugi brend nema zasebnu temu iz 2 razloga:
1. izbor na našem tržištu je tako jadan & bedan da ne vredi ni pričati o tome i
2. oni koji (se i mogu kupiti kod nas a) vrede nešto tipa Sony koštaju previše za MP3 plejer da bi se masovnije prodavali...

P.S. takođe sam uzeo mali Philips Sparc 2GB nažalost bez radija ali i ovako savršeno radi, dao sam ga burazeru a ovih
dana baš sam naleteo na Samsung WiFi "tablet"(onaj što izgleda kao telefon ali nije) cene su im onako, recimo OK, bio
bi to interesantan multimedijalni/internet uređaj za staviti u docku na stolu :D
 
znam da imaš view i sam si se žalio da nikako da ti odapne :)
 
Imam clip od 2gb od oktobra 2009., uzet u desku.
Devojka koristi plejer, fazon par puta nedeljno, medjutim od prosle nedelje vise nije upotrebljiv, restartuje se sam neprestano dok ne isprazni bateriju potpuno.
Gledao sam po stranim forumima i svi su za resenje takvog problema govorili "contact your vendor".
Kontam da mu treba flash softvera, ali pojma nemam da li je to moguce.


Jel imao jos neko takvu situaciju?
 
A je l si probao da drzis power dugme 20 sek? To mu je nekakav reset ukoliko ima problema.
 
To bude privremeno resenje jer isti problem iznova nastane vec nakon par koriscenja. :/
 
Nisam ga reklamirao, jos... Poceo sam da ga punim punjacem sa mini usb a ne na pc-ju i cini mi se da drzi malo duze baterija mada ne bi trebalo da ima ikakve razlike.. I dalje nije klibrisana, ne prazni se linearno vec se drzi negde do polovine i onda odjednom svuce drugu polovinu za 20 min, kazu da se kalibrise tako sto se pusti da umre pa onda punis posle odredjenog vremena ali meni to nije uspelo. Citao sam da je na ovom novom clip+ baterija slabija pa cu da vidim, nikako da izmerim koliko stvarno traje, negde oko 7-8 sati reprodukcije :lupko:
 
i ja imam clip+ i to je sasvim normalno za njenu bateriju. nikada sansa nije bila sampion po trajanju baterije. malo pojacas, stavis flac i ode baterija za 7-8 sati.
 
Mislim da je negde vec pisano u temi, ali FLAC smanjuje zivot baterije za 40%...
 
flac nema cenu :p
 
Svima bih preporucio: http://www.rockbox.org/ potpuni drugi player sa njim, inace imam Clip V2. Vrlo funckionalno parche software koje zamenjuju fabricki, nema ogranicenja jacine, mnostvo podesavanja, mogucnost pustanja po direktorijumima, ma mali milion stvari. Vredi probati :)
Stavio sam rockbox firmware nakon oficijelnog apdejta na koji sam popizdeo jer mi je zvuk jako tih a nestala je ona opcija za dodatno pojacivanje...
E sad ok je rockbox i sve ali mi zablokira plejer u toku pesme pa moram da ga gasim.
Moje pitanje je, koji oficijelni firmver da stavim da j sto azurniji ali da nije utisan zvuk?
Imam sansa clip v2
 
Instaliraj poslednji, samo stavi region na Rest of the world i imaces glasniji zvuk.
 
To sam skontao citajuci postove unazad... telac. Nego sad nece preko updatera da se flesne, koja je procedura da ga manuelno roknem na fabricki?
 
Nazad
Vrh Dno