Šta je novo?

Samsung Tab S serija tableta

Ne moze da se instalira Playstore na bilo koji nacin :/ Moram da instaliram Rom za evropsko trziste. Ali kada god u search ukucam kako da ga instaliram uvek mi izbaci uputstva za CWM i Root. Jel mogu preko odina nekako direktno samo ROM da ubacim da se ne jurim sa CWM-om i Rootom jer je Tab za kinesko trziste pa da ne zeznem nesto sa njima.
 
potpuno je bezveze da ova pitanja postavljas u temi za ovaj model. napravi temu, lakse ce je i vise ce ljudi videti, pa ce ti samim ti neko i pre pomoci
 
Ja rekoh da ne spamujem sa temama ali hajde otvoricu.
 
da su bar slicni modeli, ali nemaju nikakve veze, samo ti napravi temu
 
Da li je u Telenoru Note 10.1 2014 verzija p605?
 
Sto znaci da postoji mogucnost odma 5.1 da nam ubace mada neverujem :D
 
Pre bi rekao 5.02 koji je sada aktuelan, Google je najavio 5.1 za sredinu Marta.
 
I da hoću (a neću) update , nema ništa zbog roota ....Meni radi super a poučen iskustvom.... bolje ne ažurirati
 
Kako god, dok lolipop dođe na red za tab s, do tada će već biti ispravljeni svi bagovi....
 
Danas stigao update, na trenutak se obradovao, ali kad sam video da je oko 100MB ukapiram da nije Lollipop - i dalje je na 4.4.2.
 
I da je bio Lolipop kratko bi ti trajalo odusevljenje.
 
Ima li kakvih promena posle update? Ili je to neko peglanje ....
 
I da je bio Lolipop kratko bi ti trajalo odusevljenje.

Zašto? Lollipop mi je na N5 i dok sam imao N7 2013 bio je i tamo i ne vidim da ima nekih problema sa istim. Jedino što SBB D3Go ne radi, ostalo je sasvim OK, brže radi, animacije su lepše i tečnije, default je ART runtime, neke stvari su mi super (app pinning i sl.)

Nisam primetio neke promene sa ovim updateom, build number mi je sada KOT49H.
 
Aha, i kod mene je taj build number, ali sam ja skoro moj tab flesovao, ubacio SEE preko odina
 
Memory leak je veliki problem. Dok se ne resi ne savetujem update.
 
Ja lično , neću ni žuriti sa update kad izađe, sačekaću kao i uvek , pa da čujem utiske...
 
Mogli su malo i 8.4 da pokazu, znam da je isto ali opet. I dalje se vidi lag na Homescreen nista nisu poboljsali ali svejedno to se da resiti :) Čini mi se da ce me ovaj tab dosta dugo sluziti iako sam ga prvobitno kupio da bi ga prodao :D Ali i dalje telefon ne bi imao samsung galaxy :D
 
Video sam ali taj format 4:3 me ne zaniama a ni specifikacije nisu nesto bolje jedino fizicki lepse izgleda i malo bolji materijali...
 
Ocekivao sam nesto vise za naslednika,ali....izgleda da cemo morati cekati sledecu godinu,mada je i tab s odlican uredjaj,trenutno je medju najboljim tabletima,ako ne i najbolji
 
Ja sam mislio da menjam note 10.1 2014 lte za tab s 2 kada izadje zbog boljeg ekrana, ali ako je kao sto su ovde naveli, nije mi vredno cimanja samo da ga stavljam u oglase.
 
Prodao Samsung tab s 8.4 LTE, otišao za 320e, pet meseci star.
Dobar je tab skroz i zadovoljan sam bio, ali sam ga prodao iz razloga jer mi vise ne treba pored Huawei mediapad x1, koji je mnogo prakticniji za svakodnevno korišćenje i bolja baterija itd itd...
 
Mene uzasno nervira ovaj tw toliko zna da zabrlja da izgleda kao neki kineski tablecic od 50eu :D ako se nesto ne popravi updejtom i moj ce u oglase :D jeste ekran perfektan ali kad je softver nikakav...
 
Nazad
Vrh Dno