Šta je novo?

Samsung Tab S serija tableta

Da li neko ima slican problem: kada gledam klip na yt gubi mi wifi signal. Odnosno, signal se izgubi, pa se vrati. Uređaj je t705, stok rom, kit kat 4.4.2
 
Da li neko ima slican problem: kada gledam klip na yt gubi mi wifi signal. Odnosno, signal se izgubi, pa se vrati. Uređaj je t705, stok rom, kit kat 4.4.2

Ja nemam tih problema, sve radi savrseno...
 
Stigao mi cover iz hong konga, odličan je! I nikad brže mi nije nešto stiglo odatle. A ni carinu nisam platio. :)
 
Zato sto salju iz Holandije... :) Meni stigla bluetooth tastatura sa faux leather coverom za 10" Sve radi!! (Za sad)
 
Po trackingu je poslato iz hong konga, tracking broj mi se isto završava sa HK. Kakogod bilo, baš je super. :)
 
Nema jos nikakvih naznaka samsungov nijedan model jos nema lolipop koliko ja znam, verovatno im se ne zuri s obzirom koliko je bug-ovit...
 
Koliko je bolji Samsung Tab S 8.4 u odnosu na Lenovo Yoga 8 2 uopsteno?
 
Koliko je bolji Samsung Tab S 8.4 u odnosu na Lenovo Yoga 8 2 uopsteno?
Uopšteno gledano zavisi šta ti je bitno...
Što se SOC dela tiče, tu su negde, možda malo na strani Tab S...Ekran je mnogo na strani Tab S. Ali zato baterija bukvalno duplo duže traje kod Yoge...pa sam proceni...
 
Ja imam između 4h i 5h SOTa, ali je kod mene verzija T-705 LTE.
Deklarisana na 18h???
 
Sve ima svoje, Yoga 2 sa svojih 8 inča je blizu težine Tab S 10.5, a S 8.4 je daleko lakši od Y2.

Meni se moj S 8.4 nije proslavio, posle 10ak dana je počeo da mi se izdiže ekran sa desne strane, tj. kod power/volume tastera i na servisu su dodatno utvrdili da mi ne radi SD card slot.

Danas mi je stigla potvrda od servisa da dobijam nov uređaj umesto ovog feleričnog.
 
Dobro je da bar dobijas nov uredjaj na svu tvoju srecu.... :)
 
Koliko je onda realno dati za novu Yogu 2 8 inca a koliko za nov Tab S 8.4 inca,ako budem uzeimao sa oglasa?
Yoga 2 je kao ram za slike,meni je ono bas malecko,bacio u Telenoru pogled juce.
 
Dobro je da bar dobijas nov uredjaj na svu tvoju srecu.... :)

Pa i nije neka sreća, uređaj kod mene bio 15-ak dana, a sada je na servisu 8 dana i tek sam danas dobio potvrdu koju nosim u prodavnicu, ne pre ponedeljka, pa ako i oni treba da poruče...- biće više na servisu nego kod mene. Sreća pa na novi uređaj koji dobijam ide nova garancija.

Sa Nexus 7-cama nisam imao nikakve probleme, a kao Asus pravi loše tablete ... Al dobro, svako mora nekad da ubode feleričan primerak, jedino sam ja baš to ubo sa tabletom koji sam najviše platio :)
 
Poslednja izmena:
To sam i mislio, bitno je da dobijas novi uređaj.
Ja evo moj tab s koristim vec tri meseca, i nikakvih zamerki i problema nemam, radi sve kako treba... Sve u svemu, jako sam zadovoljan. Ne znam samo kako bih sad npr koristio SmartPhone 6", sve je maleno posle tab s :) :) :)
 
Ljudi rodjak je dobio Samsung galaxy Tab 3 Lite iz Kine. Ali posto je kupljen u Kini u njemu nema gapps. Jel moze neko da mi kaze gde mogu da nadjem uputstvo kako da mu ubacim gapps-e ili barem Playstore?
 
Moze mala pomoc. Za Tablet pomenut post iznad. Instaliram Playstore ali kad ga pokrenem odmah izbaci na desktop i nista. Kao d aima neku zastitu od playstore-a. Ima li neko predlog syta da radim?
 
Pozdrav svima.
Posedujem Tab s 8.4 lte SM-T705 malo više od 3 meseca.
Sve je radilo do pre neki dan kako treba , pre neki dan kao prvo , baterija je sama iscurila dok sam bio na poslu, malo sam ga nešto koristio i uvideo sam curi li curi baterija. Inace uz normalno korišćenje sa posla dodjem sa nekih +/- 50%. Taj dan sam došao kući sa 10%, nije mi nista bilo jasno.
Ujedinjeni u recovery odradim wipe Cache, wipe Data factory reset.
Podesim opet tab , par najpotrebbnijih aplikacija instaliram, reko da bateriju skroz ispraznim dok se tab ne ugasi pa da ga ugašenog stavim na punjač. Medjutim, ispraznim ga ja skroz, upalim kad ono stoji 20% baterije, opet ga ispraznim upalim opet oko 20 pošto baterije, i tako par puta dok se baš više nije mogao upaliti.
Stavio na punjač, ostavio tako do ujutru, baterija se normalno troši, sve ok, reko dobro je. Juče primetim, blic neće da radi dok slikam hmm, reko aj restart pa da vidim , kad ono radi blic, ali samo jednu sliku o kine sa blicem i dalje opet nece. I naravno primetim da baterija posle svakog restarta pokaže ili više procenata ili manje, nista mi nije jasno?
Tab ovako radi sve super, baterija se normalno troši , nema više curenja, kad ga restart uje pokazuje drugo stanje procenta baterije.
Šta mislite da može da bude?
Da li je to softverski ili hardverski problem?
Garanciju imam, a kontam da još probam da još jednom odradim wipe cach i factory Reset , da mu flesnem novi stock rom, pa opet wipe cach i factory reset, možda i pomogne, da se unormali procenat baterije i blic da radi uvek.
Da, blic radi stalno kad je baterija do nekih 80%, tad je sve ok...
Pozdrav i Hvala
 
Koliko sam čitao na xda to im je mana mora da se otvori tab jer su loše spojeni kontakti. Imaš temu na xda samo izlistaj ima čak i detaljno uputstvo kako da ga otvoriš.
Ipak moja preporuka ako imaš garanciju i ako ga nisi rutovao nosi ga na reklamaciju
 
Ma manje više što se tiče tih pogrešnih procenata posle restarta, baterija sad i dalje drži kako treba mislim na SOT, već me blic nervira. Čitao sam bas sinoć malo na x o tom problemu, i bas sam naleteo na to da treba da se otvori i ponovo spoje kontakti od baterije. Sam bas ne bih da se usudim da ga otvorim, mada sam gledao video klip na yt...
Hmm, možda će mu pomoći flesovanje....probaću još to, pa cu videti kako se ponasa...
Nije rutovan, hvala bogu.... :)
 
Meni se to isto desava sa procentima da posle restarta ima 20-30% a pre toga je bilo Low Energy. Ja sam moj i rutovao i kalibrisao bateriju ali problem sa procentima je ostao. Kod mene nema curenja bat ali kada klinac krene da igra igrice svuce bateriju sa sat sat ipo i posle restarta tab na 30%. Kada ga koristim samo ja izvučem oko 5 sati sota.
 
Kod mene je samo taj jedan dan bilo curenje baterije, više ne, sad je sve ok. Ali me blic/led nervira, neće svaki put da slika sa blicem...inace ovako sve ostalo je odlicno, radi sve kako treba...
 
Ma manje više što se tiče tih pogrešnih procenata posle restarta, baterija sad i dalje drži kako treba mislim na SOT, već me blic nervira. Čitao sam bas sinoć malo na x o tom problemu, i bas sam naleteo na to da treba da se otvori i ponovo spoje kontakti od baterije. Sam bas ne bih da se usudim da ga otvorim, mada sam gledao video klip na yt...
Hmm, možda će mu pomoći flesovanje....probaću još to, pa cu videti kako se ponasa...
Nije rutovan, hvala bogu.... :)
Imao sam taj problem sa tab s od 10.5 inca. Visa puta je ispadao kabal na kraju su mi zamenili uredjaj. Da to im je mana.
 
Sinoć sam preko odina ubacio Stock Rom, i sve redom wipe Cache i factrory Reset. Pa cu da vidim ovih dana kako će da se ponaša. Ustvari videću još danas da ga restartujem par puta i da vidim da li opet pokazuje pogrešne procente baterije, manje ili više posle restarta, a i blic da proverim da li stalno radi . Ako ne bude ok, sutra na reklamaciju, ja više nemam sta da mu radim.
 
Pa evo danas koliko njakam tablet, palim, gasim, proveravam blic/led, i za sada je sve ok, isti procenat baterije pokazuje posle restarta, blic radi ...
Par aplikacija meni bitnih sam instalirao, neki 8/9, sa memorijske sve izbrisao, formatira je u telefonu.
Oseti se već razlika u samom trajanju baterije, videću još za koji dan, to jest dva tri dana, ako bude sve ok, nema potrebe da ga nosim na reklamaciju, garancija važi do oktobra 2016god :)
 
Nazad
Vrh Dno