Šta je novo?

Samsung S8500 Wave [BadaOS]

Ni ja ne znam za seckanje, ja sam gledao SAW u 720p bez problema, slika i koloritet su ekstra čak i sa folijom na ekranu.
 
Vi ste svi na 1.2?
 
Pa ovo je jedini bug koji sam primetio do sad. Ja sam ga najvise zadrzao zbog baterije.
 
Ma ok za testiranje :) Vidim da ljudi imaju dosta primedbi a meni se ne da cimanje.
 
Ma naravno bre, cekaj finalnu verziju k'o covek ;)
 
Pa ovo je jedini bug koji sam primetio do sad. Ja sam ga najvise zadrzao zbog baterije.

Probaj CP UART mod kucanjem *#8740#, možda pomogne.

Ljudi, jel ima neko problem koji sam naveo, sa porukama, da ne vidi poruke koje je poslao kada ode u meni poslate?
 
Poslednja izmena:
Probao sam sve moguce kodove i u servisnom meniju. Hvala u svakom slucaju. Video sam da ljudi imaju problem sa pustanjem videa koji ima B-frames.
 
Ma 'bes Android... bada je zakon :p
 
Ima istine, ima istine :-devil-:
Samo je veliki problem naci android sa ovakvim hardverom :smoke:, treba to platiti.. i ja sam razmisljao da batalim badu ali je finansijski problem razlog za razmisljanje, sta da prodam Wave za 130e i da pazarim raspali tetris wildfire, optimus neki najjeftiniji.. sta?
Galaxy S moze da se uzme za ok kes ali mi smeta to sto nema power led, taj blic mi uvek zatreba kao lampa, a i kao pokusaj blica, zasto da ne..

Dakle ili prelazak na GS I ili nista, sve ostale opcije su preko 300e.

Stvarno mi ne trebaju sve te igrice itd ali lepo je kada vidis 10-ak aplikacija koje ti trebaju stvarno, tipa neka super odradjena mtb aplikacija [mada imamo i mi 2-3] ili wrc android app..
Ko zna kada ce bada dobiti tako nesto ali ipak se ja ovog hardvera ne odricem tako lako :smoke::d
 
Poslednja izmena:
Nije nikad bio problem u samom telefonu, on fercera za sve pare, problem lezi u odnosu Samsunga prema korisnicima bade to im najvise zameram. I zbog toga i ne treba kupovati BADU. Sam Justin ima Android telefon u usta ga a tvorac Bade ... mislim sta reci ...
 
:d :d
Pametan covek :D
Ma samo da mi vidimo 2.0 na delu, a bio je i konkurs za aplikacije.. sledece god u decembru mi istice ugovor pa cu videti koje su mi opcije, ako Wave IV bude napucan do kraja sa smesnom cenom onda opet bada, zasto da ne, mada ona mi je ona motorola razr cudoviste, samo ne volim njihov ui..

A da nas ovi ne postoju- realno brate preterali su :) Mislim odlazu 2.0 badu a ona mi najvise treba zbog onog problema sa ram memorijom [i poboljsanog kamkodera], pre neki dan opet se vozikao po brdima i hocu lepo da imam evidenciju svega i ugasi mi se imapmyride zbog nedostatka memorije..
 
Ima istine, ima istine :-devil-:
Samo je veliki problem naci android sa ovakvim hardverom :smoke:, treba to platiti.. i ja sam razmisljao da batalim badu ali je finansijski problem razlog za razmisljanje, sta da prodam Wave za 130e i da pazarim raspali tetris wildfire, optimus neki najjeftiniji.. sta?
Galaxy S moze da se uzme za ok kes ali mi smeta to sto nema power led, taj blic mi uvek zatreba kao lampa, a i kao pokusaj blica, zasto da ne..

Dakle ili prelazak na GS I ili nista, sve ostale opcije su preko 300e.

Stvarno mi ne trebaju sve te igrice itd ali lepo je kada vidis 10-ak aplikacija koje ti trebaju stvarno, tipa neka super odradjena mtb aplikacija [mada imamo i mi 2-3] ili wrc android app..
Ko zna kada ce bada dobiti tako nesto ali ipak se ja ovog hardvera ne odricem tako lako :smoke::d
Uzmi Galaxy Note, mislim da je za ok kes... :p ;)
Na RS forumu kaze lik da je krenula 2.0 na Kies, ja nemam nista na Kies, a i nigde ne procitah o tome...?!
 
Poslednja izmena:
Ma kakvi krenula, to je neko lupio, obicno se istripuju kada im krene apdejt za sam kies..
Nece 2.0 skoro izgleda, vidis da ni talasa 3 nema u prodaji.. bas su majmuni i treba im jbti mater :d

Meni zivot ne zavisi o 2.0 verziji ali preterali su, ima ko to dugo ocekuje, meni je prakticno svejedno ali ne gledam ja to samo iz svoje perspektive..
 
E zato sam se oprostio o od mog wave-a i bade još pre dva meseca.Jednostavno ne isplati se čekati update jer ko zna kada će da bude pušten.Wave svakim danom gubi na vrednosti,a čekanje da puste badu 2.0 je za one sa dobrim živcima.
 
I ponavljam, nikad nece da mi bude jasno to, zasto neko iz Samsung-a ne izadje sa obavestenjem, tad i tad izlazi Bada 2.0 na Kies, znaci ako ce 2012. god. dobro ok da znam sta mi je ciniti, a ne ovako, a jos i ne smem da flesujem jer zakljucan na mrezu, mada i bete su bzv. mozda ova zadnja je delimicno ok, znaci kao da ovu 2.0 ver. radi neka nasa propala firma, a ne Samsung!!!
 
I posle sam budala sto sam ga menjao za 140 jurica :p

Pa nisi budala samo zato sto si imao kesa za android sa boljim hardverom ;)

A ko proda Wave da bi kupio mali, jadni plasticni android telefoncic.. [a realno za 130e ne moze nista bolje da kupi] pa taj ce mi biti jako cudan :)
 
E zato sam se oprostio o od mog wave-a i bade još pre dva meseca.Jednostavno ne isplati se čekati update jer ko zna kada će da bude pušten.Wave svakim danom gubi na vrednosti,a čekanje da puste badu 2.0 je za one sa dobrim živcima.

Takodje. Hardverski odlican telefon, ali Bada postaje vec smesna. Uzeo SGS i tek sada kontam sta pravi smart telefon treba da radi i kako!
 
A ko proda Wave da bi kupio mali, jadni plasticni android telefoncic..

Ima logike ali i s druge strane, imas hw i sta? Zvrji neuposljen? Ili ovo sa memorijom i browsingom... Jedan glupi wildfire moze da otvori stranicu bolje od wavea, bez obzira sto je hardverski mnogo inferiorniji :/

Uzeo SGS i tek sada kontam sta pravi smart telefon treba da radi i kako!

+1
Svojevremeno sam i ja bio u fazonu ma daj, sta fali badi, imam sve sto mi treba, ovo ono... Medjutim tek kada isprobas nesto vise otvore ti se vidici :)
 
Poslednja izmena:
Pa pazi, hw obezbedjuje munjevit rad, odlicnu kameru i kamkoder i mp3 plejer ;)
A meni u sustini to i treba.

Za sve ostalo tu je komp ;)

E jedino me smara sto bada nema neke tako enth. aplikacije, kao wrc, mtb i sve ostalo vezano za hedonisticke navike :D

A rekoh, za plejere, igrice silne itd me ..

A to oko memorije, sa 2.0 nece biti tih problema pa tek tada necu imati razlog da menjam os i telefon.
Jedino me privlaci GS I zbog voodoo i 4'' samoleda :D To sto je od plastike, nema veze, narucio bih otterbox commuter ali zasto kosooki baksuzi ne ugradise power led blic, ne bih mnogo razmisljao :D
 
Poslednja izmena:
Ja ako promenim Wave nista nisam uradio jer ne postoji telefon koji bi ispinio moje zahteve. Trenutno ne znam da li postoji ijedan telefon koji ima kameru pogotovo u video modu kao sto ima talas. Da ne bude veliki kao svi maltene htc modeli. Da bude kvalitetne gradje a ne plastican. I da je na androidu. To su neki moji zahtevi a ne vidim da postoji neki model. Probao sam sve htc nove modele i kamera je blago receno uzas cak i ovaj EVO3d sa dve kamere.

Na wave mi nedostaje mnogo bolji pretrazivac od ovog i problem pucanja memorije. Push mail i fb push ali koji radi bez bagova. I da moze da skida i otvara vise fajlova.
 
Ma samo neka pocnu da izbacuju aplikacije, koje koriste necemu. Valjda se prijavilo dosta developers za taj Bada Challenge. Trebaju mi dani da nadjem neku korisnu aplikaciju na SAppsu.
Trenutno samo Caster, WL Messenger, Tweetcaster i LedOn, nalazim kao korisne... Ako moze mala pomoc sa listom apps koje vi koristite, bice mi mnogo lakse, nego da lutam u onom izgubljenom marketu:)
 
Ako moze mala pomoc sa listom apps koje vi koristite, bice mi mnogo lakse, nego da lutam u onom izgubljenom marketu:)

Moja lista bas i nije dugacka: NDrive 11, TweetCaster, LedOn i Kint Messenger (i AlbiteReader, java app za citanje .epub). Nema igara, sve obrisao, nema drugih programa.
 
Nazad
Vrh Dno