Šta je novo?

Samsung S8500 Wave [BadaOS]

Bada ko bada,nista specijalno ni ovog puta...beta mi je totalni uzas,bagovi na sve strane,daj boze da finalna verzija opravda ocekivanja
 
Ni jedan jedini restart ili bag nisam video na S8530, cak ni battery drain. Mnogo brze i vise smooth deluje nego na 1.2 . Probaj da debug level postavis na low.
 
Stavio ja odma na low..u pitanju je najnovija beta cisto da razgranicim..recimo pisanje poruka je duplo teze i sporije u odnosu na 1.2v..okozih se dok sredih sam app...skrolanje u browseru je totalni shit,koci..interfejs je sada prekopirani android i nista nije spec,mislim sto nam ne daju onda da ubacimo lepo android na wave II u mom slucaju..toliko cekanja za nista specijalno..
 
Pretpostavljam da imas 8500. Problem sa kucanjem nemam, slova deluju manja ali je "area" pritiska ista, browser je brzi nego ikad (cak i kad poredim sa android platformom) nema kocenja nigde. Jedino za UI, to su malo sjebali, meni se svidja ali nije prakticno za Wave 1 korisnike.
 
Takodje imam s8530...ne kazem da imam problem sa kucanjem,vec je odziv losiji na badi 2.0 mnogo kilavije ide pisanje,nesto se tu koci i koprca ne znam o cemu je rec,isto i kod ortaka na s8500..
 
Nemam prestavu onda :/
 
he he ja preciznije kucam poruku kad fon držim uspravno sad nego što sam ikad mogao na 1.2. debug sam ostavio na mid ali nisam imao bsod-ova
 
SamKiesUpdates
DBT = Germany S8600XXKJC/S8600DBTKJ4 (Bada 2.0)

Necu da nagadjam ili da govor da je blizu, ali vec kada ima update na KIES-u za Wave III...
 
baguju se slova tj zakoci na tenutak i onda je greska neminovna,a to se dogodi uvek kad se kuca slovo na kraju reda i kad treba da krene u drugi red..koja glupost
 
Jesmo sazvakali temu o bateriji, ali imam mali update, vezano za tvrdnje ljudi da im 4 dana drzi baterija:
smanjio sam pozive, iskljucio mrezne widgete, 3g mrezu, ne slusam muziku, i posle 2.5 dana baterija mi je pala na 45% na badi 2.0 beta. Izdrzace 4-4.5 dana. Jedino tako ako nekima traje 4 dana moguce je, drugacije tesko. S druge strane, izgleda da ce 2.0 doneti i nesto trajniju bateriju, onako grubo receno za pola dana.
 
Pa kad vise ta bada 2 dolazi :) ovi iz samsung-a nisu normalni vise i preteruju
 
Od vremena pa do sad ceka sa Bada 2.0, al' ce stigne od sutra, od sutra... ;)
 
E ljudi imam jedan problem sa SMS, tj. nemam nigde poslate poruke, pise 0. Za poruke koristim šablon razgovori i tu mi samo pokazuje primljene prepiske ali ne odgovorene, ima li još neko ovakav bag?
 
Pa ima veze jer se bada apdejtuje preko kiesa :D

rekao sam mozda!

Dobar i validan argument :p :d

I stoji, nije da ne stoji... samo sto: a) taj novi Kies se pojavio jos pre par dana (nije bas da prati novu badu :p); b) Kies sluzi i za mnoge druge telefone (i operativne sisteme), nije samo za Wave seriju :p
 
jel neko menjao GG na telefonu? trenutno stanje je da je staklo puklo, displey i touch funkcionisu normalno. ako znate, preporucite neki servis koji moze i hoce da se bavi ovom gimnastikom
 
Ja sam menjao samo masku, menjanje displeja je malo komplikovanije. Pokusaj TIM servis na NBg.
 
Auuu.. pa proveri jos negde, mozda im je neka fora.
I kako si uspeo da razbijes gg?
 
Reci mi koji je model? Znam nekog ko ima touch i displey za 50e, samo za 8530. To se bar lako menja, mislio sam da samo hoces digitajzer da menjas:)
 
Poslednja izmena:
valjda sam mislio da je ocigledno. telefon je (kao i naziv teme) Samsung Wave S8500. ono sto mi je cudno je da digitajzer radi bez ikakvih problema. telefon se moze apsolutno normalno koristiti ako se zanemari estetski dozivljaj
 
Koji converter i sa kojim podesavanjima, da bi napravio pustio film bez seckanja?

EDT
Da odgovorim sam sebi : MediaCoder Phone Edition radi savrseno.
 
Poslednja izmena:
Kakvo seckanje? :)
Ja sam iz zezanja prebacio par filmova i nista nisam konvertovao, sve sam fon odradi ako treba..
 
Da, kakva bre seckanja??? Ja imam nekoliko HD klipova, a pre ubacivao neki divx film sa titlom, pa i neke mkv fajlove, sve radi ok i to sve na nekoj budjavoj 2 GB kartici od pre 2-3 godine, kakve klase 4, 6, pojma nemam koja je klasa ova moja, jedino sto ne radi su flv fajlovi i full HD radi usporeno... ;)
 
Moguce da je ova (je)BADA 2.0...
Nije bas seckanje ali recimo nekoliko frame-ova manje, koji meni ne mogu da promaknu.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno