Šta je novo?

Samsung S8500 Wave [BadaOS]

Skinuo sam ja taj Ndrive i cekam resenje ;) Cisto da mi se nadje jer kao sto sam pisao ovde vec, nacigacija mi treba par puta godisnje. Ali ajde da imam najnoviji Ndrive.

Am ne rade ti kuponi svima. Nemas pojma koliko ljudi je probalo i ne radi, trazi kreditnu. I ja sam sve odradio kako treba i nista.
Ali sam se zato sinoc naspoofovao k'o lud :D

U inat Samsungu, cak i hd igre a i dosta programa.
 
Poslednja izmena:
krastavac meni radi, ja naskidao legalno kolko hoćeš :D

evo sad za need for speed koji je kod njih na popustu, sa 34 na 9 tih para, mi je tražio kreditnu karticu a za ove koji nisu na popustu ne traži.
 
Poslednja izmena:
I meni radi, sa drugom mail adresom, samo cekirao vaucer...skidajte WeatherCAST aplikaciju, oko 5 i nesto onih njihovih para, ja oduvek imao zelju ali se placala, a mnogo dobra aplikacija za vreme, sve animirano i sa zvucnim efektima, na Demo ima da se vidi kako rade sve animacije za vreme, po meni mozda i najbolje odradjena aplikacija za Badu, evo i klip ko nije video i ko ne zna... http://www.youtube.com/watch?v=xLzF94Ljp1w
 
Poslednja izmena:
Blago vama :-devil-:

Uu jaka ta aplikacija u pm, ajde majke ti osim sto lepo izgleda kakva je to funkcionalnost iste ? :) pa jos kazes najbolja bada aplikacija, pomislice neko da je ovo mnogo jadan os :-devil-:

Ako hocu da vidim vreme imam odlicne, jednostavne a lepe hd widgete, bacim pogled i to je to, sta imam da se divim pahuljama, oblacima, kapima i suncu sirom sveta :)
 
Blago vama :-devil-:

Uu jaka ta aplikacija u pm, ajde majke ti osim sto lepo izgleda kakva je to funkcionalnost iste ? :) pa jos kazes najbolja bada aplikacija, pomislice neko da je ovo mnogo jadan os :-devil-:

Ako hocu da vidim vreme imam odlicne, jednostavne a lepe hd widgete, bacim pogled i to je to, sta imam da se divim pahuljama, oblacima, kapima i suncu sirom sveta :)
Ma imam i ja dobre widgete za vreme, nego ovo mi bio sto se kaze merak da imam, ako cemo posteno retko koja aplikacija, program je lepo animirana, a ova jeste, pokazuje sve ali i sa animacijama, nema to veze sa Bada OS, nego cisto ono lepo mi da je gledam, da ne k... ovi sa raspalim HTC androidima da imaju neke animirane aplikacije, imamo i mi, ali se placaju, e sad dadose nam promotivni vaucer seici, pa sad mozemo da skinemo do kraja meseca sta smo hteli pre a nismo mogli, ja hteo ovo, mozda cu jos nesto, igrice me ne zanimaju, samo nesto sto koristi, a ovaj WeatherCAST koristi, dodao sam desetak nasih gradova, mada sad je svuda suncano, sve ista animacija... :D :D :D

P.S. Nisam znao da samo jedna aplikacija sa jednom mail adresom moze da se skine, evo sad mi trazilo da registrujem kreditnu karticu, znaci fora je sa jos nekim mailom da se registruje na UAE pa da se skida, za svako skidanje jedne aplikacije, drugi mail...
 
Poslednja izmena:
Ja sam poskidao sve igre koje mi preko spoof-a nisu nikad radile (onaj stari metod) i neke programe a bogami ću ih još ili naskidati ili jednostavno "kupiti". sačuvao sam sve mailove koje sam lupao i kad se bada 2.0 finalizuje ne gubim ništa od toga, zato što sve ostaje u istorijatu kupovine. Sam odradim sinhronizaciju i sve će biti u fonu. Npr. sa telefonom sam u startu dobio bruce lee i asphalt 5 i kad sam nabacio ovu betu samo sam odradio sync i opet ih imam za dž.

20110818155848.jpg


Spirit mi je tu najbolji zasad, mada nisam ih sve još probao.
 
U tezak posao u pm :d
Samo lupas i skidas, ja idem veceras u ''nabavku'' odlucio sam, jer mislim da ce do subote najkasnije Zamsung ovo da sasece u korenu :d

osim ako, moja *****na teorija zavere :

Cudno mi malo da Samsung raspali ovoliko dugo tolerise ovo. Teorija zavere- svi masovno spoofuju ovih dana, mozda im je ovo taktika da ljudi skidaju iz ovog u.a.e appsa sve najbolje aplikacije umesto da spufuju i onda da sa badom 2.0 shebu sve to
Mozda im je tako lakse tj nemaju resenje za shebavanje spoofovanih aplikacija. Racunaju da ce se svi prebaciti na ovo.

Retartdirano ali me ne bi cudilo da je tako
:-devil-::-devil-: :d


cekaj vladimire, ti mislis da ce ovo sada sto poskidas biti neupotrebljivo sa badom 2.0 zvanicnom ? i da ces morati da cuvas taj kies sa ''kupljenim'' aplikacijama ? Ja idem veceras kod ''zene'' da preko laptopa i wireless-a poskidam sve, ako je kao sto ti kazes kies mora ostati i kod nje na lap-u netaknut :D
 
Poslednja izmena:
Moze li neko da mi objasni tu foru sa vaucerima? Ili da me uputi negde gde mogu da vidim objasnjenje

Sent from my SGH-T959 using Tapatalk
 
cekaj vladimire, ti mislis da ce ovo sada sto poskidas biti neupotrebljivo sa badom 2.0 zvanicnom ?

baš suprotno, zapisujem sve te mailove da bih odradio sync kad budem menjao badu na oficijelnu jer sumnjam da će ova beta moći da se updateuje preko kies-a. a ako bude išlo preko multiloadera ostaću bez svega sa fona.
 
Smucio mi se zivot od ovih vaucera i emirata i njihovih skrabotina, steram im ga majke!!!!!

Kod mene nece nikako!
registrujem se iz kiesa na UAE i ulogujem, nadjem aplikaciju koju hocu (probao sam sa gomilom, dal su snizene ili puna cena nema veze) kliknem buy, izadje mali prozor gde odaberem onaj welcome vaucer od 24 dinara :D i odmah posle toga trazi yebenu kreditnu karticu!
probao sam i da potvrdim mail adresu i samo iz kiesa bez potvrde i nece! uvek trazi kreditnu

edit: ako nista bar ce se posle ove promocije pojaviti dosta unmodified aplikacija za skidanje! :D

EDIT 2: Nasao resenje u komentarima na badadownload
obrisite kies pa instalirajte ponovo
ne ubacujte appstore plagin nego koristite uputstvo sa www.badadownload.com/2011/08/fixing-bug-in-kies-20211071128.html
i gotovo :p
 
Poslednja izmena:
Dobrodosao u klub :d :d :d :d

4x brisao kies danas gajbi i nista, sve zivo probao.

Sad sam bio kod ribe i na lap topu sa vistom i na kompu sa xp-om i NE RADI ! :d :d

Odustajem.

Cekaj buyoon, jesi ti probao ovo sto si naveo ? meni opet ne radi !

mislio sam da ce ovaj stariji kies i ta fora proci ali ne, ne mogu da verujem, ne moram da skidam samo bih voleo da znam zasto kod mene jbno ne radi.
 
Poslednja izmena:
Dobrodosao u klub :d :d :d :d

4x brisao kies danas gajbi i nista, sve zivo probao.

Sad sam bio kod ribe i na lap topu sa vistom i na kompu sa xp-om i NE RADI ! :d :d

Odustajem.

Cekaj buyoon, jesi ti probao ovo sto si naveo ? meni opet ne radi !

mislio sam da ce ovaj stariji kies i ta fora proci ali ne, ne mogu da verujem, ne moram da skidam samo bih voleo da znam zasto kod mene jbno ne radi.

Probao i radi 100%

Obrisao kies i ocistio registry, instalirao opet kies (najnoviji) promenio region u registry-u u UK i sad sve sljaka kao podmazano. Ne moras cak ni da potvrdjujes mail
nego samo izmisljas mejlove u kiesu i skidas kao blesav :D
 
Nije mi jasno zasto se ovo menja u UK. Vise mi je muka od cimanja oko ovoga.
 
a sta mislite odcega mene boli glava ? :d
ko zna koji restart i uninstal danas, sve sam probao, 3 razlicita kompa/os-a/net-a i nista ! Odustajem.
 
Ljudi, izgleda da ne moze vise. I to znate kada ? Od trenutka kada sam konacno sve jbno podesio !!! Ama u istom minutu su sjbali :mad::mad::wall::wall: Ne verujem !


moze kod hrvata ! izgleda da su krenuli sa shebavanjem vaucera
 
Poslednja izmena:
Moze i dalje :D

Ajde predlozite neke korisne aplikacije i stine igrice, kao fruit ninja, hoops itd, hd me ne zanimaju. Od aplikacija neke vezane za kameru, sliku, zvuk.. ?
 
Gle stvarno radi popust na Hrvatskom appsu! Nego ima li ko Worms untouched, posto je na popustu kuponi za njega ne vaze, a nema ga nigde na netu... a igraju mi se Wormsi.
 
Da, to sto je na popustu ne moze da se skida. Ja sa msa hrvatima zavrsio, sve sto je korisno sam poskidao :d Sada jos Ndrive sa spanskog appsa, to je stvarno free :p i zavrsena prica.
 
Mozemo slobodno da zaboravimo na Samsung Apps preko mobilnog, na koje vreme ne znam, uglavnom malo pre sam usao, pojavila mi se informacija da je nasa zemlja sa ogranicenim brojem aplikacija, pa da prihvatim sve odredbe iz samsung apps-a, kliknuo na accept i pojavilo se polje Downloads u kome stoji NO DATA, prazno nema nista, kakva li je ovo zajebancija pojma nemam, ali sada nema ni onog jednog apdejta da stoji iznad Apps ikonice, nema je vise brojka 1, znaci samo Kies za sada, dal spremaju Apps za Bada 2.0...
 
Pa kao da nam treba raspali apps na telefonu sada :d :d :d
 
I kod mene se isto pojavilo ovo no data :mad: E smucio mi se i samsung i bada i odmah ce da leti u Dunav pa nek tamo talasa!
 
Pa sta ce ti apps covece kada mozes sa hrvatskog appsa preko kiesa da poskidas tone aplikacija ? :d

a i da ne radi, imaju pravo da budze apps store, mozda uvode placanje apps kod nas.
 
To si u pravu ali me nervira sto stalno nesto zeza.Jedini lek za badu je android :d
 
Mogu da potvrdim da app store ne radi ni na Androidu.. Definitivno nesto rade na samom app store-u
 
Pa ja vam kazem, sta fali sto ne radi apps na telefonu kada imate kies sa vaucerima :d
A to je pozitivno, to sto nesto budze oko appsa, naravno samo ako ne plave neki plan da nam uskrate ovo sto sad imamo.
 
pa i red je više da mu malo izgled promene, samo me zanima koga će iskopirati - ios ili android market :D

btw ova zadnja avgustovska (je)bada, XPKH2, ima nekih žešćih bugova. vidim žale se da se zapucava fon.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno