Šta je novo?

Samsung S8500 Wave [BadaOS]

To je fazon da izaberu odredjen br ljudi, da bi od njih napravili test ekipu koja radi za dzabe. I onda ovi otkrivaju bagove itd.
 
Kad, kako, gde, jel to neka fora sto rekao pre neko da mora da se prijavis na sajtu Samsunga, pa ti kao posalju fajl da instaliras, nema jos update na Kies ili je ovo ipak neka zezancija?
Polako,vidim da nisi procitao objasnjenje ispod klipa.Softver je jos u beta fazi i 95% je zavrsen a klip je snimio neki developer tako da mislim da nije fake.Valjda ce do proleca 2012 da ga puste u rad!
:d
 
Polako,vidim da nisi procitao objasnjenje ispod klipa.Softver je jos u beta fazi i 95% je zavrsen a klip je snimio neki developer tako da mislim da nije fake.Valjda ce do proleca 2012 da ga puste u rad!
:d
A pa pozurio sam, nisam gledao opis klipa, a i ne znam bas rumunski... :D Pa taman, sad su do 95 % stigli, onih 5 % do kraja godine i Srecna Nova 2012. god. sa Badom 2.0.. :D :D :D
 
i šta onda, kaže lepo not supported in your area. kakve koristi ima od toga uopšte

Ma mislio sam da mozda samo meni nesto ne radi, iz ovog ili onog razloga (npr. verzija Bade)... zato pitah da proba jos neko.

Znaci, i kod tebe isto? "Not supported"...
A koja ti je verzija OS-a, cisto onako BTW?
 
1.2

zanimljivo mi ono za apps update, donedavno su bila 2 nepostojeća update-a a sad je samo jedan :D
 
Samo par postova unazad emix..
 
jel dobio neko u paketu ovakav handsfreee?
02.jpg


i gde ima da se uzme ovaj mount za bajs?
03.jpg
 
Poslednja izmena:
Pokusao sam da nadogradim Badu na 1.2...pokusao.
Razlicite verzije Kies(1.5 i 2.0),skidane po nekoliko puta sa razlicitih sajtova i sa svakom novom instalacijom dobijam poruku da je poslednja verzija softvera vec u telefonu.
Sta mi je ciniti?
 
A sto to ne uradis kao gospodin covjek preko MultiLoadera?
 
Poslednja izmena:
ne znam da li sam oduševljen badom 2 ili iznerviran njegovim stilom prikaza, jbni indijac
 
ima na linku novi klip u kojem se izvinjava za taj tako da mu je oprošteno, ali me zabrinjava to što je zasad samo na s8530. skinuo bih i tu betu da ima za wave. pitam se, pošto je manji ekran, da li će za wave možda biti tri ikonice u redu, da ne bude presitno ovo sa četiri? što se aktivnog homescreen-a tiče izgleda je to ono na početku sa widgetima a ne live wallpaper varijanta.
 

Vrat mi se ukocio :d

Ma mora biti za Wave I, nema uopste logike da ne bude jer su potpuno isti, osim 0,3'' veceg displeja kod Wave II. Da li ce biti 3 ili 4 ikonice u redu, meni je nebitno. Ja mislim da ce i na Wave I biti 4.
 
i ja bih voleo 4 ikonice, ove tri trenutno nekako izgledaju preveliko kad se malo zagledam. btw nađoh i klip gde čačka novi Dolphin, sredili su ga do perfekcije. Jako mi se svideo default browser na androidu i ovaj po većini stvari će da podseća na njega, najvažnije je fullscreen prikaz, nema više onog qurtza dole a i adress bar se neće pojavljivati i nestajati kad on hoće već je "vezan" za vrh stranice i kad skroluješ ode gore lepo. jedino što centralno dugme malo gubi smisao sa onom apps/home ikonicom, mada kontam da će sad biti varijanta short press-search, long press-task manager. još se jedino ne zna o onom fokusiranju dok se snima video, nadam se da neće sjebati kao na nekim telefonima.
 
Meni su lepse 3 vece ikonice :) Ali da promene *****sko ogranicenje od 10 strana aplikacija.

Ocekujem i da ukinu limit od 1300 sms-a i da kamkoder dobije autofokus, bada izgleda lepo i profesionalno, funkcionalno, i uz prelazak na 2.0 meni bolji fon ne treba :)

Mada, osecam da cu odlepiti kada vidim Wave III i 1080p kamkoder :p :D
 
Najbolji klip do sada :smoke: 1080p

[YOUTUBE]c2nrqeZj7Ig&feature[/YOUTUBE]
 
I mene interesuje gde ima da se kupi onaj drzac za bajs, mnogo je dobar, a bas mi treba kad vozim nekad...kako vidim sve je vise klipova sa ovim probnom verzijom Bade 2.0, mozda ce i pre septembra onda da izadje na Kies, barem tokom avgusta kad bi izasla, lepo izgleda, pogotovo je mislim ovaj klip sa HDblog-a Italia najbolji prikaz, bas mi se svidja ovaj "multifunkcionalni" widget sto moze i vertikalno da se skroluje, nadam se da je valjda full flash i jos neke novine da ima, ali najvise se nadam da ce Wave 1 da isprati sve ovo kako treba, bez nekih zezancija koje se sada javljaju...
 
jel dobio neko u paketu ovakav handsfreee?
Sa velikom sigurnoscu bih mogao da ti kazem da sam uveren da NIKO nije dobio takav handsfree :)


P.S. Al' bas izgleda sexy, sa sve ovim dijamantskim (home) dugmetom u sredini... :smoke:
 
Sa velikom sigurnoscu bih mogao da ti kazem da sam uveren da NIKO nije dobio takav handsfree :)


P.S. Al' bas izgleda sexy, sa sve ovim dijamantskim (home) dugmetom u sredini... :smoke:

to je oficijelni wave handsfree, ne verujem da je za wave 2 pošto njegovo dugme nije tog oblika :)
 
Ma naravno da nije za Wave II, jasno mi je to (bas zbog tog dugmeta ;)), a nisam to ni rekao... samo kazem da ne verujem da ga iko kod nas ima, nije mi jasno otkud sad ti uplete Wave II u celu pricu :D
 
Zemlja medju shljivama....
 
Moj Wave je juce pio pivo, a jedina posledica je to sto neko vreme nije radio zvucnik u slusalici.
Posle pola sata sve se vratilo u normalu :D
 
Au troublemaker, oces da me bacas u dodatne troskove :d
Ovo za bajk bi mi znacilo majku mu njegovu..
 
Ajmo malo obecavajuce nezvanicne vesti [i komentari] :smoke: Ali deluju realno.. Bada 2.0, naravno.

And it seems the GPS gets a lock within 10 secs and the Browser's Speed is just normal! :eyes

ovo zvuci odlicno :)

samsung had tried to implement all the features we requested. Its really good to see that samsung cares for bada users.
now iam waiting for bada 2 for wave 8500

A pazite sad ovo, o ovome sam ja pisao negde u ovoj temi ;) kao teoriju ali je izgleda tako.

@game master
wqvga devices will get it! its included in the emulator..

Good news is bada now has 295 mb ram for apps xD so we can multitask easily!
previously we had only 60-70 mb ram available


reason - rebellos from xda, checked the bada kernel and it contained a lot of JUNK code which had nothing to do with our wave :p
Samsung must have cleaned all that, thats why the bada 2.0 firmware is smaller and has much more (140 mb more than bada 1.2) RAM!
 
Nazad
Vrh Dno