Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

Moguće je da KitKat nikada nećeš ni dočekati za ovaj model :).
 
Pa već je i bilo reči da neće biti KK za S3. A posle tih vesti nikakvi demanti ne dođoše...
 
Ja skontao da nema KK za S3 :) Samsung sada hoce da proda S5, a ne da zadrzi ljude na S3.
 
2md41he.jpg
 
^^
Pa su sutradan izjavili na isto pitanje da nema planova za dalji update S3. I posle toga niko nista.
Pratim sve na xda, tamo najpre nadjem vesti :)
 
Ma u sustini nisam zahtevan korisnik, standardno koriscenje ali bih voleo da vidim stock KitKat na trojci :)
 
Probaj Saletov AOSP NeatRom, ja nisam verovao koliko je u stvari telefon "spor" na 4.3 TW u odnosnu na stock KitKat :)
 
Koliko ti je kamera lošija u odnosu na stock? (objektivno, bez loše namere s moje strane)
I molim te, daj komentar na bateriju. U odnosu na Neat, ne na stock 4.3 (ako si ga koristio)
 
Poslednja izmena:
Koliko ti je kamera lošija u odnosu na stock? (objektivno, bez loše namere s moje strane)
I molim te, daj komentar na bateriju. U odnosu na Neat, ne na stock 4.3 (ako si ga koristio)

Kamera lošija.
Baterija lošija.
 
Jeste i kamera losija i baterija losija, ali sve ostalo je def bolje. Duplo je brzi AOSP i ima duplo vise slobodno RAM memorije.
Ako te ne mrzi da se igras sa telefonom probaj, cisto da vidis koliko je brzi od Samsungovog TW bloatrom-a :)
Obavezno napravi backup pa kad ti dosadi samo backup nazad na TW i to je to. :)
 
To stoji, ali i ovako ga punim svaki dan na Neat 7.2. Zamisli još kraće od toga... Probe radi, da se vidi koliko je to u stvari dobar hardware, naravno
 
Pa neće ti trajati baterija dva sata... Nije toliko lošija... Da kažemo jedno 10-12% ukupno... Što mislim i vredi u odnosu na ono što se dobija...
 
Ljudi, mogu li da zamolim za pomoc, ukoliko postoji rešenje za ovako nesto. Odkad sam telefon update-ovao na 4.3 Jelly Bean (o stock rom-u je rec), precesto mi se javlja TOUCHWIZ JE ZAUSTAVLJEN poruka i kada se to desi jedino sto mogu je da restartujem telefon i da ga normalno koristim do narednog puta kada ce se to desiti...root-ovan je telefon, verzija sistem je XXUGMK6...bio bih jako zahvalan ako bi neko mogao da mi pomogne, tipa da je imao slicnih problema, kako ih je resio itd...pokusao sam sa Hard Reset-om ali ni to ne pomaze...nadao sam se da ce mozda update na 4.4 to rešiti, medjutim, sve je izvesnije da toga za ovaj telefon neće biti...tako da jedino sto mi preostaje je da se nadam nekome od vas ko bi mozda znao da mi pomogne, a onda, ako ni takvog ne nadjem, cekam da mi istekne garancija pa idem na CM :)
 
Ljudi kratko pitanje, koji je bolji S3 dali ovaj I747 sa AT&T mreze ili ovaj obicni 9300?
 
Hoću da menjam ekran na telefonu mene interesuje kako da znam da li dobijam originalni ekran (za ugradnju traže oko 15.000) u promobi servisnom centru.
 
Ne postoji kopija valjda? Dobije se Samsung kutija i papiri. Ja sam menjao u BG elektroniku, ovlasceni Samsung servis.
 
Mislim da je oko 18.000...
 
Ljudi, mogu li da zamolim za pomoc, ukoliko postoji rešenje za ovako nesto. Odkad sam telefon update-ovao na 4.3 Jelly Bean (o stock rom-u je rec), precesto mi se javlja TOUCHWIZ JE ZAUSTAVLJEN poruka i kada se to desi jedino sto mogu je da restartujem telefon i da ga normalno koristim do narednog puta kada ce se to desiti...root-ovan je telefon, verzija sistem je XXUGMK6...bio bih jako zahvalan ako bi neko mogao da mi pomogne, tipa da je imao slicnih problema, kako ih je resio itd...pokusao sam sa Hard Reset-om ali ni to ne pomaze...nadao sam se da ce mozda update na 4.4 to rešiti, medjutim, sve je izvesnije da toga za ovaj telefon neće biti...tako da jedino sto mi preostaje je da se nadam nekome od vas ko bi mozda znao da mi pomogne, a onda, ako ni takvog ne nadjem, cekam da mi istekne garancija pa idem na CM :)

Pa ako je rootovan onda ti garancija ne vazi. Vec kad si ga rootovao stavi saletov NEAT rom. Odusevices se kako radi.
 
Koj root za 4.3 koristiti? Razmisljam da upgrejdujem sa 4.1.2 ali vidim nema novije verzije Siyah-a od 1.91, a hocu da mi bude rootovan telefon zbog AdAway-a. Nisam bas puno upucen sta je valjano a sta ne... A na XDA gomila...
 
Root moze na samsung-u da se ponisti :) vec sam to radio kada je krenula ona prica o Sudden Death-u, rekog da ga unroot-ujem za svaki slucaj da ako crkne, mogu da se pozovem na garanciju. Inace, kada hoces da unroot-ujes i vratis garanciju, prvo, dok imas root skines triangle away aplikaciju njome ponistis onaj brojac iz download mode-a koji pokazuje koliko si puta flash-ovao svoj telefon i onda preko odina ubacis najnoviji oficijelni rom i to je to, vise nisi root-ovan :) status uredjaja je normalan a ne modifikovan, nema root aplikacija tipa Superuser-a i brojac je na 0 :)

A koristim CF root, ali veruj mi da sam zaboravio koji tacno...a toplo preporucujem svima koji su na 4.1.2 da tu i ostanu, jer zbog manjih dodataka koje 4.3 donosi, ne treba se upustati u puno bagova koje dolaze uz taj update...baterija mnogo krace traje, meni TouchWiz non stop pise da je zaustavljen, ne radi to na svim uredjajima, i drugar koristi pa znam da kod njega toga nema, i jos gomila gluposti koje prave ozbiljne probleme...
 
Poslednja izmena:
Kada ga stavim na punjac crvena lampica treba da svetli konstantno dok se ne napuni i kad se napuni treba da svetli zeleno, medjutim kada sam stavio telefon na punjac crvena lampa ne svetli vec blinka svo vreme punjenja. Da li se ovo nekome desavalo telefon nije rootovan.
 
Kad slušam muziku često se dešava da zvuk secne malo. Koristim stock aplikaciju za muziku, ali mislim da je isto i sa Google music player. Rom je stock 4.3 standardan UGML2. Da li je neko možda imao isti problem?
 
Nazad
Vrh Dno