Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Ima pravo 14 dana ali ako je kupovina na daljinu, ukoliko je kupljeno u prodavnici po zakonu ne moraju da zamene.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Купујем нови телефон. У дилеми сам, да ли Самсунг Галакси 8 или Самсунг Галакси осам плус. Молим за мишљење и помоћ.

Zavisi od velicine ruku i koliko ti je bitan veci ekran i malo veca baterija. Imaj na umu da je ekran kod + verzije po sirini kao S7E, odnosno kao kod ekrana od 5.5'' u 16:9, dok je kod obicnog S8 ekran sirine kao kod 5.1" 16:9 ekrana. Tako da dzabe sto je ekran 5.8" u formatu 18.5:9, elementi na ekranu ce biti ograniceni sirinom telefona i bice veliki kao na standardnom ekranu od 5.1". Meni je + prevelik, tako da sam uzeo obican S8 jer mi lepo lezi u ruci i sve mogu da komforno dostignem jednom rukom, ukljucujuci FP skener.
 
Kad mi zvoni Viber, a pošto mi je uključen Always on Display, moram da pritisnem dugme za paljenje da bih vidio na ekranu Viber poziv da bih se mogao javiti (jer AoD i dalje ostane prikazan, a zvoni u pozadini). Ima li neko podešavanje da se to namjesti da mogu da vidim odmah poziv da mogu odmah da se javim, ili je to tako svima?

Kod običnog poziva radi normalno, prikaže se na ekranu da mogu da se javim.

Samo da ponovim ovo ako ima neko rešenje?
 
Preporuka za "Cafele" ultra tanku plasticnu zastitu, mislim da je cena oko 3 dolara na Aliju.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Kako se ekran S8 i S8+ drzi na Suncu, jel brzo ostaju tragovi stetnosti ako malo ostane direktno na Sunce ili se drzi koliko toliko?
 
Šta su tragovi stetnosti?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Da pocne da bledi ili da ostanu neki tragovi-fleke, lose sam se izjasnio.
 
U zadnjih par god amoled ne bi trebalo da ima takvih problema!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Zar ne može sa volume dugmicima? Ili ti baš hoćeš sa tim dugmetom?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nikako. Koliko znam, samsung je pustio zakrpu odmah pošto je prijavljeno da se može uraditi remapiranje tog tastera tj da mu se može dodeliti druga fukncija.
 
Probaj sa ovim kod mene je radilo - samo sam probao
ea4c793c86ad1fb813a8af5b0b8c1445.jpg


GALAXY S8+
 
Kad mi zvoni Viber, a pošto mi je uključen Always on Display, moram da pritisnem dugme za paljenje da bih vidio na ekranu Viber poziv da bih se mogao javiti (jer AoD i dalje ostane prikazan, a zvoni u pozadini). Ima li neko podešavanje da se to namjesti da mogu da vidim odmah poziv da mogu odmah da se javim, ili je to tako svima?

edit: regularni poziv radi normalno.
I kod mene je tako. Nisam nasao resenje.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Jel resen problem sa ivicama ekrana? Cujem da taj apdejt ne pomaze puno.
Drugu zapao takav model. Kaze da se time izbledi ivica ekrana a da onda ostatak ekrana dobije crvenu nijansu..

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
I ja ga skinuo sinoc-jutros. Pojavila se zanimljiva opcija da se sakriju onscreen dugmici[emoji1] [emoji1] [emoji1]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Jel konacno iskoriscen ekran 100%

Sent from my MX4 using Tapatalk
 
Danas sam se malo vise poigrao sa s8+. Tvrdim da je FP senzor neupotrebljiv. Idealno ni bilo da je smesten ispod kamere. Ovako ne znam na sta su mislili???
 
Danas sam se malo vise poigrao sa s8+. Tvrdim da je FP senzor neupotrebljiv. Idealno ni bilo da je smesten ispod kamere. Ovako ne znam na sta su mislili???

Ja sam se na S8 navikao vise uopste ne koristim iris scaner samo bas kad mi mokre ruke ili tako nesto.
 
Danas sam se malo vise poigrao sa s8+. Tvrdim da je FP senzor neupotrebljiv. Idealno ni bilo da je smesten ispod kamere. Ovako ne znam na sta su mislili???
Nije mogao da stane ispod kamere zbog baterije. Makar tako izgleda kada se pogleda unutrašnjost s8

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Danas sam se malo vise poigrao sa s8+. Tvrdim da je FP senzor neupotrebljiv. Idealno ni bilo da je smesten ispod kamere. Ovako ne znam na sta su mislili???
Isto sam mislio dok sam ga gledao, dok sad kada ga koristim upravo mislim da je na idealnom mestu, naravno ako se koristi desna ruka. Priznajem da je nezgodno da se pogodi, ako na telefonu ne postoji nikakva zastita, ali uglavnom sve zastite imaju poseban okvir oko Fp senzora tako da je nemoguce da se promasi.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Mozes da lazes sebe ali istina je da je mesto katastrofa. Kod mene je 10ak dana, navikao sam na lokaciju ali i dalje to je kilometrima daleko od ugodnog mesto. Jedini veci ali nikako zanemarljiv promasaj na ovom telefonu.
 
Meni je licno lokacija fp senzora potpuno nebitna. Nije sjajno, ali sam se navikao.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno