Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Ne radi mi više IGO a radio je do juče
ima neko rešenje
94f6fcc79f31ae80c6660258015effaa.jpg


GALAXY S8+
 
Probaj HERE WeGo, besplatna i odlično završava posao, skini mapu Srbije, ima više od 200MB i to je to. Sygic je isto dobra.
 
Probaj HERE WeGo, besplatna i odlično završava posao, skini mapu Srbije, ima više od 200MB i to je to. Sygic je isto dobra.
Ti još nisi uspeo da sastaviš iGO content folder ? [emoji3]

@dejan1001
Skini originalnu verziju sa zadnjim HERE Q1.2017 sadržajima ...


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nisam ni pokušavao. Here i Google Maps sve završavaju. U zadnje vreme samo google, nema bolje za Bg, zlata vredi obaveštavanje o gužvi i kuda ići.
 
EUC ? [emoji6]
Ma here je besplatna i dobra samo zbog instalacije inače ne može da se meri sa igo i sygic navigacijama...

Google Maps nije kompletna offline navigacija, nema skidanje po zemljama i gomile opcija, jedino je meni dobra zbog saobraćaja - samo Google može na taj način da ima podatke o saobraćaju i lokacijama korisnika.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nisam ni pokušavao. Here i Google Maps sve završavaju. U zadnje vreme samo google, nema bolje za Bg, zlata vredi obaveštavanje o gužvi i kuda ići.
I poprilicno tacno radi i obavestava, lepo su odradili za guzvu... jednino meni sto se ne svidja gmaps je to sto je neprecizan u vidu pronalazenja kuce ili bilo kog objekta tacno po br kao druge navi ali ipak nedan veliki + za google maps zbog saobracaja!!!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne radi zbog rezolucije izgleda, poslao sam im mail pre dva dana i cekam odgovor

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Da li i vama treba nekad dva klika na back da bi izasli iz foldera?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ne. Sto? Inace stize mi duos!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Npr socijalne mreze su mi u folderu, otvorim fejs, izadjem iz fejsa na back i ako posle toga brzo stisnem back, moram jos jednom - tj. duplo da bi izasao iz foldera koji je ostao otvoren, a pri tome vidim da je i onaj prvi klik registrovan.


Evo vidim sada to se samo desava sa mrtvim fejsom, iz svih ostalih app izlazi ok.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Danas mi stigao uptade težak oko 700mb, jel zna neko dali donosi nešto novo ili?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Moze predlog za zastistno staklo za s8+.
Probao sam par, ali uvek spadaju.
 
Pisao sam o staklu, ukucaj u search zaboravih koje je posto sam hteo od dva proizvođača da poručim, ovo sto mi je stiglo je vrhunsko, prezadovoljan sam

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Pisao sam o staklu, ukucaj u search zaboravih koje je posto sam hteo od dva proizvođača da poručim, ovo sto mi je stiglo je vrhunsko, prezadovoljan sam

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Narucio si GPEL staklo sa njihovog sajta direkt? Koliki ti je shipping ispao?
 
Ne moze sa sajta, sa ebsy-a naruceno, postarina kao i staklo 15ak evra, izaslo me oko 30e ali vredi, jedino mi krivo sto nisam narucio 2 kom jer je postarina ista

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ono sto svakako mogu da preporucim je da uzmete neku zastitu, gde je sa zadnje strane posebno oivicen fingerprint sensor, a posebno kamera i led - bice drasticno manje mascenja kamere prstom :D Sa originalnim clear view coverom nikad nisam omasio, dok na golom telefonu svaki put prst zabodem prvo u kameru :D

Ja uzeo neki nilkin onaj frosted mat crni super je tanak i lepo lezi ali opet ne mogu da ga koristim nije to to. Ali je najbolji case po meni.

Dobio i neku ocajnu foliju gratis :D .

8$ na ebay stize za 10 ak dana

I da odvojen je oticak kamera i blic sve ima pregrade izmedju pa ne mozes da pogresis.
 
Poslednja izmena:
Ja narucio par komada sa Alija, volim samo neke ultra tanke varijante, pa cemo da vidimo sta ce biti dobro uzivo :) Ono sto me vise brine je neko zastitno staklo, koje ce da bude neprimetno i da bude case frendly. Da li sam ja to dobro cuo da je popravka ekrana za S8+ oko 500 evrica?!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Mali update: uzeo sam Nillkin Nature providan silikon, odlican je, ojacan je, nije "ljigav" kao ovi jeftiniji silikoni, odlicno stoji u ruci i ima hrapav deo sa strane sto pomaze da telefon ne kliza, ima ojacanje kod kamere, poseban otvor za fp senzor. Sve u svemu za 800 din odlicno resenje.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mali update: uzeo sam Nillkin Nature providan silikon, odlican je, ojacan je, nije "ljigav" kao ovi jeftiniji silikoni, odlicno stoji u ruci i ima hrapav deo sa strane sto pomaze da telefon ne kliza, ima ojacanje kod kamere, poseban otvor za fp senzor. Sve u svemu za 800 din odlicno resenje.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Isto sam i ja uzeo. Plava na crni telefon veoma simpaticno izgleda. Nisam znao da mu se toliko krece cena. Inace taj silikon je 0.6mm tanak a i fino zapakovan i odlicno lezi na telefonu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
:)

 
Takođe uzeo sam Nillkin nature providnu za S8+ , odlična je . Naručio sam i Nillkin scrub crnu (ta je ubedljivo najlepša po meni) i obavezno Samsungova folija na ekranu .

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Takođe uzeo sam Nillkin nature providnu za S8+ , odlična je . Naručio sam i Nillkin scrub crnu (ta je ubedljivo najlepša po meni) i obavezno Samsungova folija na ekranu .

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Jel uspesno "saradjuju" Nillkin nature i original Samsung folija? Ne podize se?
 
Jedino tu foliju Nillkin nature ne podiže sa ivica (folija ne ide do kraja stakla - fali delić milimetra, taman da ga obloga ne gura) , sve preporuke. A recimo Nillkin scrub odlično "sarađuje" sa svim folijama ... e sad šta se kom više sviđa .

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Prvi slot je 4g/3g/2g, a drugi slot je 3g/2g.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Note 4 dobio update sa zakrpom za maj, a S8 sipak :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Prvi slot je 4g/3g/2g, a drugi slot je 3g/2g.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Ako je tako super.do sada su se zestoko sramotili sa 2g drugim slotom ali ako je zada 3g to je prava stvar onda.konacno.jos slepci da uvedu knock opciju i to je to.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Note 4 dobio update sa zakrpom za maj, a S8 sipak :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Flesuj preko odina izasla je. Pre 20ak dana, u medjuvremenu je izasla i novija verzija isto moras preko odina, valjda je firmware kamere noviji

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno