Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Sta mozes da izgubis ako uradis update?

Ne znam zasto preskakati update...
 
A da uređaji nisu sporiji zato što su aplikacije sve kompleksnije i kompleksnije?
 
A da uređaji nisu sporiji zato što su aplikacije sve kompleksnije i kompleksnije?
Pa ako jedan s8 ne moze da izgura osnovne aplikacije i aplikacije drustvenih mreza.. j**es sve pare koje dajemo za telefone. Vratimo se na N3310.

Koliko god bile zahtevne ovo su uredjaji debelo placeni i smatram da ne mogu da uspore nakon godinu dana.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ma cinjenica je da ih sakate jer moraju da prodaju nove... ali ima i toga naravno, pa samo tapatalk napuni 2 gb cash memorije za 2 meseca, FB se updatuje svaka 3 dana, insta,viber,wa, napune 20,30 gb za 6 meseci, i eto ga problem. Mora se telefon stalno cistiti tj aplikacije i onda ima manje problema

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ma cinjenica je da ih sakate jer moraju da prodaju nove... ali ima i toga naravno, pa samo tapatalk napuni 2 gb cash memorije za 2 meseca, FB se updatuje svaka 3 dana, insta,viber,wa, napune 20,30 gb za 6 meseci, i eto ga problem. Mora se telefon stalno cistiti tj aplikacije i onda ima manje problema

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
Logicno, blokiras update za WA, FB, Instagram.. To je bespotrebno punjenje memorije

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
A baterije su naprave koje su inače večne i uopšte ne degradiraju vremenom...

To ko ona priča da nvidia namerno sakati kartice svakim novim drajverima da bi ljudi kupovali nove... Mit.
 
Jel se cini jos nekom da je kamera sa svakim abdejtom losija? Gledao sam malopre slike od pretprosle godine i slike izgledaju dosta bolje [emoji58]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ma ne, to je sve veliki mit da softverski sakate stare uredjaje...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Naravno da je mit. Ali nije mit da memorija degradira sa brojem upisa, da baterija degradira vremenom, da aplikacije postaju kompleksnije, da su bejzik aplikacije tipa Fejsbuka i Instagrama pisane nogama...
 
Naravno da je mit. Ali nije mit da memorija degradira sa brojem upisa, da baterija degradira vremenom, da aplikacije postaju kompleksnije, da su bejzik aplikacije tipa Fejsbuka i Instagrama pisane nogama...
Ma daj bre covece, ne tripuj se.. NE MOZE uredjaj u tom cenovnom rangu da trokira posle godinu dana.
Opste je poznato svima sta rade.

Ali nebitno, nismo ovde da se raspravljamo oko gluposti.
Samo ti nastavi da mislis da je mit :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Najgora situacija po nas korisnike je što ste obojica u pravu [emoji23]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Hahaha pa ne kazem da baterija ne degradira i da app pune mem. Normalno je to. Ali kad se ta mem ocisti, druga pesma mora da bude.

Ipak je ovo flagship uredjaj
A svi znaju sta Sljamsung radi korisnicima, tako da molim lepo

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Hm, a zasto onda kupujete samaung telefone? Mislim, ako je vec to sve poznato...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Zato sto su najlepsi!!!!! Isti razlog zasto imucni ljudi vode manekenke, lepe su :)
O pameti i ponasanju i odrzavanju necemo da pricamo :)
Jedini uredjaj koji parira samsungu trenutno estetski je M20pro koji je copy paste s serije...


Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ma daj bre covece, ne tripuj se.. NE MOZE uredjaj u tom cenovnom rangu da trokira posle godinu dana.
Opste je poznato svima sta rade.

Ali nebitno, nismo ovde da se raspravljamo oko gluposti.
Samo ti nastavi da mislis da je mit :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Ne znam kako je to opšte poznato. Dokle god nije dokazano nekom validnom metodom je u najboljem slučaju anegdota.

Hm, a zasto onda kupujete samaung telefone? Mislim, ako je vec to sve poznato...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Zato što je to zapravo zavera svih kompanija, dogovorena na okruglom stolu još leta gospodnjeg 2010 godine da se svaki uređaj namerno sakati sa svakim apdejtom. To je opšte poznato :)

Srbin treba da se čuva dve stvari, promaje i apdejta za telefon.
 
Poslednja izmena:
Ne znam kako je to opšte poznato. Dokle god nije dokazano nekom validnom metodom je u najboljem slučaju anegdota.



Zato što je to zapravo zavera svih kompanija, dogovorena na okruglom stolu još leta gospodnjeg 2010 godine da se svaki uređaj namerno sakati sa svakim apdejtom. To je opšte poznato :)

Srbin treba da se čuva dve stvari, promaje i apdejta za telefon.
Ma jeste, evo sve ce naucnom metodom da ti dokazu. I pismeno da ti daju da namerno usporavaju starije verzije putem softvera. Samo to cekaju :D

Hahahah tvoje misljenje da je to sve mit je anegdota..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ma bas me briga za njih, ja znam zasto sam kupio s8 ali nikada mi ne bi palo na pamet da preskacem ili biram apdejte.. stavise jedva cekam da se smiluju i puste taj one ui :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Moja poenta je drugacija, a to je da nema dobrih kompanija. Sve gledaju da se ogrebu o korisnike,ili ce jednom kad porastu.
 
Moja poenta je drugacija, a to je da nema dobrih kompanija. Sve gledaju da se ogrebu o korisnike,ili ce jednom kad porastu.
Bravo, lepo receno!

Niko od njih ne gleda da ugodi korisnicima, da sve bude idelano itd.. gledaju svoj dzep inace bi propali svi

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Idemo u debeli off...

Ajde ovako, šta je to konkretno što na tvom S8 radi lošije u odnosu na prvi dan?
 
Ja sam prodao moj s8 plus mom drugu koji ne koristi mnogo aplikacija i ne slika toliko cesto. Kod njega telefon radi perfektno, dok je kod mene poceo bio da laguje cim je presao 100 aplikacija i 1000 slika [emoji16] tako da, mozda i nije sve do update-a. Mozda i mi sami dodjemo do toga da preopteretimo telefon koji pritom nije cist sistem i sam ima dosta aplikacija fabrickih koje opterecuju ram.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Iako je S8 flagship, nije večan tako da relax.

Što se tiče baterije, normalno je da slabi, deal with it. Čak iako je flagship
 
Meni licno ne laguje s8 plus ni najmanje, niti mi baterija krace traje. Jedino sto sam uradio je stavio u dev modu animacije na 0.5 mada to radim za sve telefone. Sve leti
 
Ja sam prodao moj s8 plus mom drugu koji ne koristi mnogo aplikacija i ne slika toliko cesto. Kod njega telefon radi perfektno, dok je kod mene poceo bio da laguje cim je presao 100 aplikacija i 1000 slika [emoji16] tako da, mozda i nije sve do update-a. Mozda i mi sami dodjemo do toga da preopteretimo telefon koji pritom nije cist sistem i sam ima dosta aplikacija fabrickih koje opterecuju ram.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

100 aplikacija koje koristis?
Kuva li neka, brise po kuci i usisava ...?
 
Nazad
Vrh Dno