Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Stigao je decembarski update nocas.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Jutros stiglo evo slike
6dde1b67f4cd193ab5a8411458dc3b31.jpg


Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
ljudi jel se isplati 100e dati vise za s9,uzeo bi ili 8 ili 9,iskreno?
 
Ako uzimas uzmi 9 ako prelazis sa s8 na s9 onda se nesto i ne isplati..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Sa s8 na s9+ vredi, makar zbog baterije. Na s9 ne, kao ni prelazak sa s8+ na s9+.
U svakom slučaju bih preskočio s9 zbog manje baterije u kombinaciji sa exynosom koji nije baš štedljiv.
 
Poslednja izmena:
A i s9 ima isto 4gb rama, sto je za 500+ evra tel po meni nedopustivo
 
Može i jeftinije.
 
Drugari,doneo mi drug s8 da mu instaliram Gcam.Jel zna neko proverenu apk,da postavi ovde ili da mi šibne na pm,ima milion exynos apk na celso azevedo sajtu.Hvala unapred

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pretrazi temu imas pisano o tome. Što bi neko trazio umesto tebe???


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A ima i zasebna tema za Gcam ;)
 
Našao sam već u temi V8.3b GCam 3.2.9. IDan Exynos aplikaciju.Ali možda je izašla neka novija a da se nije pisalo u temi :) Tek sad mi je pala na pamet Gcam tema,tamo sam trebao da postavim pitanje.U svakom slučaju ovu ću da instaliram pa će valjda da šljaka ok

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ako se ne snadjes javi, poslaću ti ja šta imam za S8 u arhivi ;)
 
zasto svaki put kad otvorim fb messenger on kao da se ponovo konektuje,kao da ga nesto gasi kada izadjem iz njega?
 
Samo da javim da sam uspešo instalirao Gcam iz prethodne poruke,sve portrait mod radi i napred i nazad ,drug prezadovoljan :) Hvala puno @outlaw na ponuđenoj pomoći,ali nije trebala :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Vidiš da si se ipak snašao za 5 minuta [emoji3] zato prvo pregledas postove pa ako ne ide uputimo te dalje ;)

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
meni nece ni jednu verziju da instalira,probao sam 6.1 I 8.3 I nece da instalira
 
pa koja je razlika između zemalja? to je samo lokalizacija. neće valjda da pišu poseban sw za svaku zemlju.
ja imam SEE i ne fali mu ništa.
 
Naravno. Te urbane legende kako je toboze bolja ger od hun i slicno dojadise vise
 
Ima li poente instalitati decembarski update ili samo da ga preskocim?
Ako nisu nista oskrnavili..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno