Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Ima neko problem sa alarmom da nece povremeno da radi? Navijem alarm i ne zvoni posle par sati

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
zvoni mi svaki dan po 2-3 alarma, nikad mi se nije desilo da nije zvonio.

Sent from Galaxy S8
 
Adhell verzija 1 nažalost ne radi sa oreom. Moraće da se namešta ver. 2.
 
Ima neko problem sa alarmom da nece povremeno da radi? Navijem alarm i ne zvoni posle par sati

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ja sam imao takav problem, za malo da zakasnim na posao dva puta. Odmah posle toga se pojavio update sata u SAMSUNGOVOJ prodavnici. Proveri da li ti nudi update aplikacije. Od tada sve radi OK.
 
Vec je najnovija verzija a i dalje pravi probleme...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poz svima. Imam s8+ i baterija mi je do prije 2-3 dana trajala mnogo,bas super. SoT izvlacio 6,6:30h . I odjednom danas i juce mu baterija naglo opala. SoT mu oko 3:30h.Kao da je nesto crpi. Jesam malo vise koristio snapchat zadnja 2 dana,ali to nije razlog da skoro upola opadne baterija. Softver nisam nista nadogradjivao sve je isto. Sve sam aplikacije stavio u rezim spavanja i opet nikakve vajde.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Bbs tema i izvuci log da znalci protumače

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Black tema? Sta je log i kako da ga izvucem?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Nije free na play prodavnicu,2.50$ je
Ima jos neka apk koja ce odraditi posao, da je free?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Poz svima. Imam s8+ i baterija mi je do prije 2-3 dana trajala mnogo,bas super. SoT izvlacio 6,6:30h . I odjednom danas i juce mu baterija naglo opala. SoT mu oko 3:30h.Kao da je nesto crpi. Jesam malo vise koristio snapchat zadnja 2 dana,ali to nije razlog da skoro upola opadne baterija. Softver nisam nista nadogradjivao sve je isto. Sve sam aplikacije stavio u rezim spavanja i opet nikakve vajde.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

identicna situacija
 
Postoji li neki case da je tanak, transparentan, a da nije ona tvrda plastika? Ala TPU, samo tanje?
 
Nilkin nature sam nosio na svakom tel ali na s8 mi se uopšte nije svideo kako stoji...nekako je džigaljigav i landara po ivicama, posebno oko buttona. Ona plastika oko kamere takođe bljak. Uzmi cafele sa aliexpresa...oko 4$ je a daleko tanja i lepše leži na telefonu (jedino što su dugmići otkriveni).

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Meni je nillkin nature bio dobar case samo mi se takođe nije svidela crna plastika oko kamere.Nisam imao drugi providan case

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nilkin nature sam nosio na svakom tel ali na s8 mi se uopšte nije svideo kako stoji...nekako je džigaljigav i landara po ivicama, posebno oko buttona. Ona plastika oko kamere takođe bljak. Uzmi cafele sa aliexpresa...oko 4$ je a daleko tanja i lepše leži na telefonu (jedino što su dugmići otkriveni).

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
https://youtu.be/JxBeGl2k9oc

Ovdje nisu otkriveni dugmici. Koristio sam ovakve caseove na iPhone i uvijek su se brzo grebali.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Postoji li neki case da je tanak, transparentan, a da nije ona tvrda plastika? Ala TPU, samo tanje?
Ja imam silikonsku maskicu i gore sam bacila staklo ono zakrivljeno..
a7de8ca9b4660affe807e05deeb04264.jpg
9360c81c50bda947ad056e33f1cbfa01.jpg
2ce52555aac9869d4975dba404ae0576.jpg


Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
3dee37db1cd8553f5d5cc2681a4ac152.jpg
e52880b25de8d37042bb667f98ea45e6.jpg
f8c1c3ad67a52d39ee1316d1cfe4221f.jpg
85376ddd7d1ed8a4bdea5e14015b2c40.jpg
 
Poslednja izmena:
I ovo je fina kombinacija.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
A kakvo ti je to Puro staklo? Lepo leži ili jedno od onih što kapacitivni ekran pretvara u rezistentni?
Da li postoji u Srbiji da se kupi neko koje leži kako treba a da je tu, recimo, do 2.500 din?
 
Kako god krenem, ni jedan case ne izgleda/lezi kao Nillkin frosted.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne mislim pri tom na KP nego na zvanicnu prodaju

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
A kako izgleda zvanicna prodaja?
Srbija: Samsung? Jes? Kul, vi nid a lot ov jor S8 telefons, et lest 100! 500€ a pis? OK bro.
Djermani: Samsung? Good day sir, we need to order some S8 models from you, for starters we'll take about 20 000 to see how it goes! 350€ a peace? Acceptable!

OnePlus 3 A3000
 
Na oreu nemogu da azuriram samsungove aplikacije preko apk mirror.. pise aplikacija nije instalirana.. jel jos ko ima ovih problema
 
Vec pola sata stoji ovako, ni restart ne pomaze.. [emoji53][emoji53]
e1b6ada7837bba9e90d39421a1ca82df.jpg


Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Hard restart?

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока
 
Hard restart?

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока
Nisam probao, a i ne zelim da radim.. Sve odlicno radi, baterija je odlicna, samo ovo sto sam primetio.. Ne pomaze ni kada izbrisem podatke iz aplikacije..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Pocela sad i automatska regulacija osvetljenja da me zajebava, koji me djavo terao da predjem na Oreo.

Problem sa satom sam resio instalacijom Google Clock aplikacije.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno