Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Stig'o CRAP opet, samo sad sa dva XX :d

Screenshot_20180222-120222_Software update.jpg

Licno, nisam imao nikakvih problema, ni sa ovim prvim CRAP nikakav restart !
videcemo sta ce biti sa ovim update-om
 
Meni za sad osmica radi ok bez restarta i bagova.. baterija ok.. po meni bolja od sedmice.. za sad mi ne izbacuje apdejt.. a ubacio sam crap od nemca
 
Uvek se nasmejem na ovo crap, ne znam zašto takav naziv, ne razumem ljude iz Samsung-a pre svega, kolika god da je glupost privlači previše pažnje. Uglavnom, pitanje; Da li je na svim primercima stigao regularan update putem telefona, bez dodatnih softvera i custom petljancija na pc?
 
Poslednja izmena:
Može li preporuka nekog dobrog auto držača za telefon?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Može...4 godine star, ne škripi, vakuum extra (ne otpada)...još videh u samsungu u bigu po nekoj smešnoj ceni da ima (umalo da uzmem za rezervu još jedan).
594fb7f0c0773fcf9f42f3c0839915c1.jpg
dcc3fd9a8227666256205e36ddf9e902.jpg
911816713b69975b737211c467c267bb.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Možeš mi reći koji je tačno model.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Šta je smešna cena?
Posle višegodišnjeg lošeg iskustva sa nosačima koji se lepe na šoferku (mada taj ko tvoj hvali i moj drugar ali mi je bio preskup) prešao sam na ovaj za tablu. Takođe drži ko blesav i ima prednost što možeš da staviš onaj suncobran na staklo.
7e748fd48caf60f002061ec99a68dccb.jpg
 
Poslednja izmena:
@milkobgd Kako taj nosac stoji na komandnoj tabli? Kako moze da vakumira na neravnoj podlozi? Jesi lepio ispod podlogu neku za komandnu tablu ili taj tvoj nosac zaista uspeva da kvalitetno drzi i ne otpada?
 
Onaj samsungov na staklo je odličan ali mislim da je oko 25€

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Možeš mi reći koji je tačno model.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Na stickeru pozadi piše:
Model: EE-V200SABEGWW

Ja sam moj 2014. na nekoj akciji u Saturnu u De platio 30€ ... Sada je ispod 3000din. Inače i uz ovaj je išlo neko postolje ili sticker, ako se sećam, da moze na komandnu tablu da se montira.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Isplati li mi se uzeti onaj sa wireless punjačem, ima ih kamara na amazonu pojeftino.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Onaj kao Samsungov sam uzeo na Aliju pre 3 godine kostao negde oko 6 dolara i dan danas drzi kao nov, bolji nisam imao.
0d479bb1cf525f792d97f3e4e2470cf0.jpg
 
Poslednja izmena:
Imam ja takav i sa alija, ali on je samo slican, original je mnogo bolji.
 
@milkobgd Kako taj nosac stoji na komandnoj tabli? Kako moze da vakumira na neravnoj podlozi? Jesi lepio ispod podlogu neku za komandnu tablu ili taj tvoj nosac zaista uspeva da kvalitetno drzi i ne otpada?
Nema ništa dodatno, samo je guma (za vakuum) "živa", ko katran.
Drži na hrapavoj klasičnoj tabli (uvećaj sliku) toliko jako da imam osećaj da bi je iščupalo pre nego što bi otpalo.
 
Poslednja izmena:
A da napravimo posebnu temu za autodržače?...mada mislim i da ima ista već

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Steta sto su te activ varijante radjene samo za americko trziste, valjda eskluzivno za nekog njihovog operatera, jedino je kod nas bio legalno dostupan s4 activ, imao malo slabiju kameru od standardnog s4 al u sustini tel bio grmilica.
 
Nazad
Vrh Dno