Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Koliko sam razumeo čovek već koristi s8, sumnjam da nije do sada 5min razgovarao sa njega

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Koristim našu MTS. Dok sam bio tamo, ubacim rusku ono neće. Vratim se u SRB, ubacim Telenor, ona radi. Razumeo sam da treba vratiti domaću karticu i napraviti tih 5min

Edit: Probao 0000, 1111 i 1234 i iskoristio 7/10 pokusaja. Na sim-unlock nemaju code za otključavanje

Sent from...
 
Poslednja izmena:
Strašno ako se ovo pokaže kao praksa i za druge samsung telefone.
Sale sećam se da je ranije bila neka aplikacija koja je omogućavala da se tel koristi i u drugim regionima, mislim da je trebao root, al da me ubiješ ne mogu imena iste da se setim...probaj da izguglaš.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Sutra sam tamo pa ću probati ponovo i MTS i Beeline. Javljam i hvala

Sent from...
 
U mts-u tamo, mozes da aktiviras promociju, pa su jeftini pozovi za Srbiju.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
kontaktiraj samsung podrsku i pitaj ih kako da resis to..

Sent from Galaxy S8
 
Evo od jučer sam i ja ponosna vlasnica samsunga galaxy s8[emoji122][emoji122][emoji122]
Odmah uzela zaštitno staklo i čak dvije maskice[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
c8dd79841f139ece476338d36d1d5571.jpg
2ef0d75b32d11bad93fc5126f27ea3f6.jpg
3c1a6f84c0e3016921a082b2097a4b35.jpg


Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
 
Koje si staklo stavila? Kako radi touch sa staklom?
Brat je stavio neko staklo, medjutim kad treba da spusti statusnu traku, mora baaas da pritisne... ne reaguje kako treba po sredini.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
 
Stakla jedino koja se lepe celom površinom dobro rade tj reaguju (i to ne sva), sve ostalo je patnja. Mana je što ih nema kod nas u srb i što su skupa + se teže instaliraju

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Evo od jučer sam i ja ponosna vlasnica samsunga galaxy s8[emoji122][emoji122][emoji122]
Odmah uzela zaštitno staklo i čak dvije maskice[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Cestitam i neka dobro (i dugo) sluzi, da nikad ne padne, da ne bude ogreban ... ;)

Koje staklo, koje maske?
Koja je ova providna?
 
Poslednja izmena:
Cestitam i neka dobro (i dugo) sluzi, da nikad ne padne, da ne bude ogreban ... ;)

Koje staklo, koje maske?
Koja je ova providna?
Hvaaalaa!![emoji2]
Staklo ovo sa slike u t-mobile shopu 109.kn, a maska je isto kod njih pod nazivom case one samsung s8 mask 50.00kn
1241eb74785675bc42377ff489e3bc51.jpg


Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
 
Stakla jedino koja se lepe celom površinom dobro rade tj reaguju (i to ne sva), sve ostalo je patnja. Mana je što ih nema kod nas u srb i što su skupa + se teže instaliraju

Dakle prvi izbor je WhiteStone Dome staklena zastita, a koje bi bile ostale staklene zastite?
Sta je sa futrolama/maskama?
Da li ona Nillkin Frosted (Ultra Slim) dovoljno dobro stiti od pada sa visine stola, oko 80cm recimo? Da li stiti rub ali i poledjinu u slucaju nezeljenog ispadanja iz ruku u stojecem stavu, kako na bok, tako i na poledjinu ili u "klizajucem" padu (poput kamena bacenog kao zabica u vodu uz manje rotacije) na asfalt ili beton...?
Sta bi bilo dobro da od takvih padova stiti a da nije debelo vec sto tanje?

Inace ja jos uvek korsitim S5 u obicnoj silikonskoj masci sa staklom preko ekrana i telefon je nekoliko puta padao sa stola, iz krila, iz ruke, na sflat i beton... jednom u klizajucem padu zbog pokusaja hvatanja, pa se desilo odbijanje i dodatno ubrzanje zbog toga... samo se tada malko izgrebao rub zastitnog stakla, tackica kao sitna krhotina ali je sve prezivelo, cak i staklo zastitno... :D

Nego kakve su staklene folije sto prodaju za 4-5krsd u prodavnicama nekolikim uz telefon, daju i neku garanciju za staklo i kvalitet rada (osetljivosti i neodlepljivanja) na 6m ?

One zakrivljene staklene folije od temperovanog stakla sa ebay i alija sto kostaju 2-5$ dakle ne valjaju jer ne daju dobar odziv na ekranu i odlepljuju se?

Hvaaalaa!![emoji2]
Staklo ovo sa slike u t-mobile shopu 109.kn, a maska je isto kod njih pod nazivom case one samsung s8 mask 50.00kn

To mu dodje dakle u parama 14,65€ za staklenu foliju i 6,72€ odnosno u dinarima oko 1750rsd staklo i 800rsd futrola. :p

Inace ja sam "totalno sludjen" sta valja i kako treba zastititi bubreg, ovaj hteo sam reci telefon... :d

Zakrivljen ekran bas drasticno komplikuje zastitu i funkcionalnost telefona sa komandama po rubu ekrana.
Kakva god zastita da se stavi, bilo da je futrola, maska, sta god, sakriva telefon i telo telefona, dzaba im odna lepo kuciste.
Nije mi jasno zasto su poledjinu pravili staklenom, sta je falilo kvalitetnoj i izdrzljivoj plastiti i metalnom rubu?
Jeste lepse (valjda) kad je zarubljen telefon ali to toliko komlikuje odrzavanje, da verujem da bi se mnogi nakon iskustva sa 3 generacije zarubljenih "staklenih" telefona odma opredelili za klasicniji izgled ravnog ekrana i jaceg ruba.
 
Poslednja izmena:
@Zeha whitestone, zag elite i sl. Whitestone imam lično i garantujem da je odziv savršen, bukvalno kao da nema ništa na ekranu.

Što se nillkin frosted tiče imam ga već na trećem telefonu ali mi nikad nije ispao tako da ne mogu tu ništa da ti kažem. Znam da mi ne odiše nekom sigurnošću, za razliku od spigen neo hybrida koji takođe imam. Dobar je da sačuva tel od ogrebotina i tako bih ja gledao na to. Takođe me se ne sviđa kod istog što su otvoreni dugmići.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Da li moze da se namesti da kad je zakljucan telefon a dobijem neku notifikaciju na ekranu bude izbacena ta notifikacija dokle god je ja ne procitam ili ne sklonim.

Ugasio AOD pa zbog toga pitam...
 
Od sinoc Google Play store sahranjuje bateriju - još neko sa problemom?
 
Hit manji oreo od pojedinih sigurnosnih zakrpa samo :d

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ma ja najvise cekam zbog UX 9.0, oreo kao oreo nije nesto interesantan..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
A šta misliš da će da bude drugačije na ux9 u odnosu na trenutni? Bezbojne kartice za recents ;)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Koliko sam video prilicno je upeglan sa manje laga, opcije mi nisu toliko zanimljive :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Krenuo official s8/+, skinut i instaliran.
dd78b1650da26f9690be59f0d5735822.jpg


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
kod mene jos nista, sta mislite, da li ga mogu ocekivati uskoro?
8a277ff3a82c251127f6dd4dd6e005f2.jpg


Sent from Galaxy S8
 
Haha i meni to zanimljivo bilo da ne kažem odma palo u oči :d

@pajica123 od sutra se tek zvanično pušta...danas beta testeri dobijaju...što ne znači da ćeš prvi da dobiješ ;)
 
I ja sam se pocepao na to,pomislih,eto sr**a u najavi :D Ali rekoh,da ne baksuziram...
 
@pajica123

Ako ti je telefon iz Telenora, verovatno negde u maju :d
 
Nazad
Vrh Dno