Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Khm khm. Gde je ovde otvor za s Pen ? Kažem da su kejsovi kineski fejk..
Note 8 izlazi kao što je i logično.


I naravno otisak pozadi. Dosta čudno mesto.

Edit.
That improved power consumption will be critical, because despite the vastly-increased display sizes, battery capacity is said to be a relatively conservative 3000mAh and 3500mAh for the 5.8-inch and 6.2-inch designs, respectively. And while internally the 4GB of RAM remains unchanged from the past few models, 64GB is the new baseline when it comes to internal storage 

Another difference between this year and last: the price. In Europe, the two Galaxy S8 models will each cost €100 more than last year’s models — the 5.8-inch model will retail for €799 and the 6.2-inch model at €899. Both go on sale April 21.
[emoji23]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Za par nedelja na MWC će se sve znati - biće poznato samo nekima ali verujem da će "procureti" mnogo više

S7 EDGE
 
Otisak nazad, ali ne ispod nego pored kamere - to ima da se maže za sve pare !

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Šta ima sve da se zna kada je ovo sa slike s8+. Otisak očito namenjen za desnjake ,i meni tu više bleji prst nego na sredini moba.
Svakako zanimljivo rešenje .
Cene rezu

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Još ako dodatno naplate ovaj dock, cena ~1000€ [emoji3]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ja ne znam kako planiraju da neko koristi senzor za otisak (ukoliko je ovo plus model). Jedino da ima ovakve prste

3059632820_997d71a698_b.jpg
 
Poslednja izmena:
Ako otisak bude nazad - sra...
Moraš podići telefon da ga otkljucas-ja verujem da će biti ispod ekrana (na displeju)

S7 EDGE
 
Na mnogo ružno je mjesto otisak. Ima kamera uvijek da bude masna. Kako stvari stoje s7e će biti jeftiniji a ne toliko lošiji mob i best buy

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Operacija prstiju zbog otiska! [emoji4]

Allegedly, Samsung is upping the MSRP substantially this year, with the standard S8 costing a staggering €800 (remember, storage now starts at 64GB), while the larger "Plus" model will be €900. For comparison, Google's Pixel starts at €760 (32GB), while the XL would match the price of the S8 "Plus" at the same €900.

Baterija isto ?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Cena prava sitnica uz paket prenesi bubreg

S7 EDGE
 
Sada sam malo detaljnije iscitao text na androidpolice. I ispada da stvarno nisu mogli da stave vece baterije posto su dimenzije moba skoro iste kao s7 i s7e iako su displeji znatno veci. Naravno mogli su da idu na deblji mob i stave 3500 i 4000mah ali sta onda raditi sa s9 :) ( kod njih izgleda parne serije uvek imaju krs baterije )

Veliki minus za samsung sto nije izbacio model sa ravnim ekranom i sto mob ima "samo" 4gb ( znamo sta znaci tw ).
 
Poslednja izmena:
Rodio se fenski skupi mis :)

Stvarno sam ocekivao vise od s8 ,mada mozda iznenade sa zvukom.
 
Pa to je to, šta da urade drugo ...
Samo me čudi na nisu malo bateriju povećali i stavili više od 4GB RAM-a.

OnePlus 3T ima 6GB, a mnogo mu manje treba nego samsungu. [emoji3]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Samo me čudi na nisu malo bateriju povećali i stavili više od 4GB RAM-a.

To im je adut za S9.

Znate sta je najgore? Sto ce i ostali imati slican ''recept'' - baterije prosecnog kapaciteta, 4Gb rama (i ti je vise nego dovoljno za uredjaje sa krstenim UI ali mogli su i da povecaju) a verovatno LG/HTC/Sony i ostali nece odoleti da povecaju cene.

Za Huawei se vec prica da ce oboriti rekorde zacenjenosti :d
 
Poslednja izmena:
Ako uporedimo s7e i S8, ja sam prvi očekivao mnogo više. Promijenili su dizajn tel naprijed i to pozdravljam, svidja mi se. Ostalo barem po meni nista. Imaće isto 4gb rama, baterija lošija će biti, jedino će kamera biti bolja, i eto možda zvuk kome je to bitno. Realno za sada ne vidim razlog da neko ko ima s7e predje na S8.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
@hsv
Pa svi ce povecati cene jer je ovo kartelska grana ,kakva crna konkurencija.. (Dogovor kucu gradi)
Evo i za pixel se prica da podize cenu.

Ne ide nam na ruku ni to sto ce apple da poskupi mozda zbog trampa i eto ti i androida na 1100e po komadu.

I pored svega ruku dajem da ce ovaj mob biti odmah iza s4 po prodaji ,a mozda ga i prestigne
 
Poslednja izmena:
Kud se nisam kladio u onih 20 dm :)

Sta znam meni tacno prst stoji desno od kamere kada drzim mob ,cudno izgleda ali je mesto logicno.
Bice cudno malo za levoruke ljude..
 
A ovo što nije 16:9 više ne smeta nikome ? [emoji23]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ako bude sa S pen onda ću još i da razmislim - taman mi u maju ističe ugovor
A možda ću moći i ovako da ga nabavim dosta povoljnije

S7 EDGE
 
Ovi sa gsmarene bugari kao da citaju sta ovde pisem :) samo ne znam odakle su izvukli ovu info. Jos ima nade za otisak u displeju ako ga odrade kao sto sam ja pisao :) ali pre ce biti da je neka fora sa on screen dugmicima..

The S8's display will be pressure sensitive (think 3D Touch), but strangely only in its lower part.

Edit:
Dejan , neka ne bih da ti uzimam lovu :)
 
Poslednja izmena:
Ovi sa gsmarene bugari kao da citaju sta ovde pisem :) samo ne znam odakle su izvukli ovu info. Jos ima nade za otisak u displeju ako ga odrade kao sto sam ja pisao :)

The S8's display will be pressure sensitive (think 3D Touch), but strangely only in its lower part.
20 marki? [emoji1]

S7 EDGE
 
Kako vi do dohvatite.. Ja na S7 ne držim prst pored kamere.. [emoji23]

Sent from my Galaxy S7 using Tapatalk
 
Ajde sto dohvati nego kaze da desnom rukom drzi fon i tu mu je kaziprst. Znaci da preko kamere drzi konstantno
 
Da je kamera nize da. Drzim desno od rupe za otisak. Sa ove slike ne moze da se vidi koliko je kamera visoko.
Mada moguce da je to pored kamere senzor za pritisak a da otisak ipak bude u donjoj polovini ekrana
 
Nazad
Vrh Dno