Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

To je jedan sajt a bar 20 je pisalo da je ispod ekrana

S7 EDGE
 
Jedan ali vredan :)

Moving the fingerprint scanner to the back of the phone is something I'd been hearing for a long time now, but The Guardian doesn't disclose its exact placement. What I've been told is that it will be adjacent to the camera module (off to the side, not below it), which could be rather awkward depending on the ergonomics of these phones. I've heard nothing about Samsung's mythical in-screen fingerprint reader, and The Guardian doesn't mention it, either, so I wouldn't get your hopes up on that.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ipak nazad znači - cenim da će to od sada na forumu biti idealno mesto [emoji3]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Jedan ali vredan :)

Moving the fingerprint scanner to the back of the phone is something I'd been hearing for a long time now, but The Guardian doesn't disclose its exact placement. What I've been told is that it will be adjacent to the camera module (off to the side, not below it), which could be rather awkward depending on the ergonomics of these phones. I've heard nothing about Samsung's mythical in-screen fingerprint reader, and The Guardian doesn't mention it, either, so I wouldn't get your hopes up on that.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ajd u 20 marki da će biti ispod ekrana

S7 EDGE
 
Suska ce i da ce Apple u ovaj novi da stavi ispod ekrana, mora i Samsung to da odradi, a ko ce bolje odraditi od Samsunga kada znaju sa displej tehnologijom da barataju.
 
To je moguce. I zavisi od bezela. U ekranu nece biti iz razloga sto matori ljudi ne bi znali to da koriste,njima sve mora da se nacrta :)
 
ne verujem da su stogodisnjaci i kornjace sa galapagosa ciljna publika Galaxy S telefona :)
 
Vreme ce pokazati.
Tu tehnologiju ocekujem da prvo uvede apple ,kako ce oni to resiti bice zanimljivo za videti :)
Ja jedva cekam
 
Pa ovo će biti totalno nepraktično ako stave FP na leđa pored kamere.
Prvo jer telefon neće biti mali da bi tako lako moglo da se barata sa njim u jednoj ruci, a drugo kamera ima da bude non stop musava. Ako ga budu stavili na leđa telefona, onda bi logično i najpraktičnije mesto bilo negde kao na Pixelima tj po sredini ali u godnjoj polovini telefona.
 
Bezeli ce biti manje od S7E, to je gotovo sigurno. Ali da ih smanje do ovog nivoa sa rendera, ne verujem.

Sto se fingerprint-a tice, ja ne verujem da ce biti ni u ekranu a ni ispod ekrana, nego iznad ekrana. :)

Valjda je moguce da se izmedju stakla i ekrana, na nekih 1/4 donje povrsine, ubaci nevidljiva mreza koja bi citala sam otisak prsta koji ostaje na staklu?
 
Bezeli ce biti manje od S7E, to je gotovo sigurno. Ali da ih smanje do ovog nivoa sa rendera, ne verujem.

Sto se fingerprint-a tice, ja ne verujem da ce biti ni u ekranu a ni ispod ekrana, nego iznad ekrana. :)

Valjda je moguce da se izmedju stakla i ekrana, na nekih 1/4 donje povrsine, ubaci nevidljiva mreza koja bi citala sam otisak prsta koji ostaje na staklu?
Pa to je potvrdilo bar 20 sajtova da će biti ispod stakla - zato i čekaju SD 835 navodno

S7 EDGE
 
Valjda je moguce da se izmedju stakla i ekrana, na nekih 1/4 donje povrsine, ubaci nevidljiva mreza koja bi citala sam otisak prsta koji ostaje na staklu?

To je nemoguće jer kako ćeš onda da nosiš mob u ruci ? Tada ti je mob stalno u kontaktu sa dlanom npr.
Jedini način da otisak bude u okviru ekrana je taj da ekran bude osetljiv na pritisak ,pa kada jače pritisnes ekran sa palcem on očita otisak.


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
To je nemoguće jer kako ćeš onda da nosiš mob u ruci ? Tada ti je mob stalno u kontaktu sa dlanom npr.
Jedini način da otisak bude u okviru ekrana je taj da ekran bude osetljiv na pritisak ,pa kada jače pritisnes ekran sa palcem on očita otisak.


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Nisi bio na času - pišu i da će imati 3d touch

S7 EDGE
 
Jedino je tako moguće mada i dalje mislim da ot toga nema ništa . Biće pozadi

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Onda su ga zasrali - ovako bi bilo super
Isto tako je nepotrebno Bixby dugme

S7 EDGE
 
Poslednja izmena:
Fejk. Bila vest na phoneareni.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Koliko sam video na klipu tog nekog smaraca čak i manji fejk kejs ima otvor za s Pen. A taj kejs je veličine kao kejsovi za s7.. šta će na tolicnom mobu s Pen ?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Biće tu svašta - s8 plus možda bude Note

S7 EDGE
 
Moguće moguće ...
A i da ne bude, koja je poenta note modela pored S8 i S8 PLUS modela [emoji3]

nexus2cee_evan2_thumb.jpg


http://venturebeat.com/2017/01/26/this-is-the-samsung-galaxy-s8-launching-march-29/

6.2" [emoji3]

Because of their unusual size, their aspect ratio — at 18.5:9 — deviates slightly from the industry-standard 16:9. 

Kukanje na 18:9 AR u G6 temi je trajalo par strana. Šta ćemo sad ? [emoji4]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno