Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

a zato se zeni nocas ugasio tel a ostavila ga sa preko 60% baterije.. inace joj ne skine ni 5% za noc.

Sent from Galaxy S8
 
Meni za noć skine oko 5%, ali se trajanje baterije definitivno smanjilo posle Oreo updejta. Prvo Cell standbay problem, koji je više bio bug u prikazu nego što je stvarno trošio bateriju. Posle julskog updejta to je ispravljeno ali fon ne može da i izgura dan i po kao ranije. Naveče je na 30-40 posto a pre je bio uvek iznad 50, neretko i oko 60%. A režim korišćenja fona ostao isti.
 
Pa nek ti stoji, leba ne jede. Ja uvek držim za ne daj bože ako se nešto desi. Mada ne sećam se poslednji put kada sam imao drain neki.

Evo loga, ali nisam mogao pozive i sms da me saljem, tako je ispalo :(
 

Prilozi

  • BetterBatteryStats-2018-09-28_105016062.txt
    182.4 KB · Pregleda: 30
  • logcat-2018-09-28_105016485.txt.zip
    162.1 KB · Pregleda: 12
Imam jedan problem ali ne bi opet fleshovao Superman rom samo zbog ove "sitnice". Samo kad sam na 4g(nisam proveravao da iskljucim LTE pa da probam na 3g) ne radi mi internet na chrome-u a od skoro ni na internet pretrazivacu koji dolazi uz rom (internet ikonica) ali mi rade aplikacije koje traze konekciju ka netu(FB, YT, Instagram, Tapatalk, Prodavnica...) to mi dakle sljaka ali pretrazivanje jok. Jel zna neko kako da sredim i jel se desavalo uopste nekom ovo?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Evo loga, ali nisam mogao pozive i sms da me saljem, tako je ispalo :(
A speed testove isto nisi mogao da izbegnes? :d

Moraš mi čist dumpfile dati.

Sa ovog kad pogledam, nema ništa posebno, a svakako Google servisi ti nisu krivi za cedjenje baterije.

Možda je baterija degradirala, pa gubiš više nego obično.
 
Stiglo jutros
3de76f49cc4ddb82c6c98b2836207ae6.jpg


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Koja je ovo tema?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
A speed testove isto nisi mogao da izbegnes? :d
Moraš mi čist dumpfile dati.
Sa ovog kad pogledam, nema ništa posebno, a svakako Google servisi ti nisu krivi za cedjenje baterije.
Možda je baterija degradirala, pa gubiš više nego obično.
I to bas nakon update-a GPS-a, i takva razlika odjednom, a za vikend ni 2% nocu nije izgubio pre toga? Koliko znam, nece baterije toliko degradirati odjednom 90% :)

Ne secam se da sam radio ST, videcu od ponedeljka kako radi.
Uspeo sam opet da "sredim" ekran, i to u pola 4, nisam imao vremena da odnesem do UT-a da mi zamene :( (imam od obicnog, ne treba mi ekran, samo premestanje ;)).
 
Poslednja izmena:
Ti imaš oko 30-ak alarma po satu, ja nekad imam i 40 po satu, pa ne cedi. Sve zavisi od korišćenja npr lokacije.

Ne sme se koristiti telefon da bi se videlo u stanju mirovanja da li negde jede bateriju. Znaš i sam sta je pravilo.

Vidi se da si radio speed testove (potrošeno 290 i neki megabajt preko mobilnih podataka).
 
Videh posle, ali posto mi ne radi ekran, ne mogu da vidim da li sam pogresan output stavio, ili sam se zeznuo prosto pa pokrenuo ga.

Svejedno, baterija ode nocu :( Ista fora i sa S7 single SIM sada (izvadio ga iz fioke, isti GPS ima), isprobacu jedino da nije do wireless-a, 5G. To je jedina nova stvar.
 
Da li neko može da podeli iskustva sa Superman romom? Najviše me interesuju kamera i baterija i naravno sam rad telefona.
 
S7 Obican, znaci isti problem sa brzim praznjenjem baterije. Jedini zajednicki delioci su trenutno ruter (5G) i Google Play Services.
AliExpress def. nisam pokretao na telefonu, ni u skorije vreme, kamoli tokom BBS loga. Nisam nista radio, cak ni Viber. Bio sam vani, ostavio sam telefon sa 74->52%, za nekih 2h.

Ovo znaci nije isti telefon na kome sam uocio problem pre koji dan!
 

Prilozi

  • BetterBatteryStats-2018-09-30_150306522.txt
    157.8 KB · Pregleda: 37
  • logcat-2018-09-30_150306726.txt
    426.2 KB · Pregleda: 20
Digni ga na poslednju osmicu. Factory reset, nemoj vraćati aplikacije, nego ih iznova stavi (instalacija preko Google play-a).

Prvi ti je pod alarmima Android System, a ne GP servisi.

Na sve to imaš 10 minuta ekrana na max. Tu ti je otišlo par % sigurno.
 
Poslednja izmena:
Jok ja osmicu, pre cu da izgasim sve Google BS ;)
 
E onda se pati :d
 
Koliko vidim ovde se na bateriju žali samo alfa koji nikad ne radi update i drži verzije sw od pre 5 godina. Baš čudno :)
 
Nema nikave razlike u bateriji.. 5% preko noci skine, 4/5h SOT..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Koliko vidim ovde se na bateriju žali samo alfa koji nikad ne radi update i drži verzije sw od pre 5 godina. Baš čudno :)
Itekako cudno, posto sam jedini koji se obicno ne zali na istu svaki cas, jer radim svaki update :D

Nocas skroz druga prica, prebacio sam na 2.4G wireless, nije ni 2% smanjio. Ista verzija Google Play Services. Znaci jednom u 100 problema sa baterijom, nije mi bilo do Google Play-a izgleda...
 

Prilozi

  • Screenshot_20181001-082713.png
    Screenshot_20181001-082713.png
    146.3 KB · Pregleda: 117
Poslednja izmena:
Itekako cudno, posto sam jedini koji se obicno ne zali na istu svaki cas, jer radim svaki update :D

Ne žali? Kako izadje novi GP servis update, evo Alfe :d češći si nego ovi što rade mesečne update-ove [emoji14]
 
^
Sto jes' jes' :)
 
Da li je neko kupova bateriju za s7 edge sa kp
I da li su orginal ko sto oni kazu?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Zameni u pro mobi i budi siguran da je original uz to budeš siguran da ostaje vodootporan.
 
Promobi 5100din
Jos moram tel da saljem
Nedelju dana tamo
To me j....

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Mislim da bateriju brzo zamene, ljudi su rekli dan dva.
 
Odrade za dan. Ortaku su menjali bateriju na s7 edge, kad im je stigao telefon isti dan su ga zavrsili i poslali nazad. Postarinu u oba pravca placaju oni, ti placas samo servis preko otkupa (pouzecem). I budi siguran da ce telefon ostati vodootporan posle servisa i da stavljaju orginal delove. Kostaju ali si zato siguran, plus daju garanciju na bateriju.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pisao sam par strana ranije moja odlicna iskustva sa Promobi servisom. Baterija je zamenjena u roku od 3 sata od predaje telefona u servis. Sve pohvale za njihov rad.
 
Kada kameru zamene za 2 sata, bateriju pojedu očas posla. Retko dobar servis u Srbiji.
 
Prvi put sam uzeo na ovom telefonu da stavim ROM i brikovao sam ga. Imao sam preko MTS Oreo poslednju nadogradnju. Hteo sam da stavim Supermen ROM 3.0.1. Instalirao sve ok, ali nema mreze, izgleda da je IMEI broj izgubljen. Sta da radim?
 
Nazad
Vrh Dno