Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Tako rade oduvek...brzo i profesionalno i treba ih hvaliti po mom mišljenju!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Koliko naplate?
 
A koliko je opao kapacitet bateriji? Da li si koristio fast charge? Koliko je stara?
 
Ja običan S7 pržim, ovih godinu dana koliko ga imam, samo fast charge-om. Spao sam na health od 88%.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Šta je bolje za bateriju, fast charging ili normal?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Da li neko zna nacin, proveren, da se ispoliraju manje ogrebotine sa stakla ili da li neki servis radi to?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Šta je bolje za bateriju, fast charging ili normal?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Pročitaš post iznad svog i vidiš da je fast charge ubistvo za bateriju. Upravo sam instalirao accubattery, pa za dan, dva javljam koliki je kapacitet moje baterije (ukoliko je program merodavan, S7 edge je u pitanju).
Koristim telefon godinu i 10 meseci, svakodnevno se puni jednom (znači, oko 650 puta) nikad nisam koristio fast charge, niti sam ostavljao telefon preko noći na punjaču.
Sot na WiFi je oko 6 sati, na 4g oko 4.5 do 5 sati. Osvetljenje na oko 40%.
 
Poslednja izmena:
Pisao sam pre par godina o tome... Fast charge, jača amperaža, više pržena ćelija...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pročitaš post iznad svog i vidiš da je fast charge ubistvo za bateriju. Upravo sam instalirao accubattery, pa za dan, dva javljam koliki je kapacitet moje baterije (ukoliko je program merodavan, S7 edge je u pitanju).
Koristim telefon godinu i 10 meseci, svakodnevno se puni jednom (znači, oko 650 puta) nikad nisam koristio fast charge, niti sam ostavljao telefon preko noći na punjaču.
Sot na WiFi je oko 6 sati, na 4g oko 4.5 do 5 sati. Osvetljenje na oko 40%.
Program nije merodavan, tako da nemoj da se zaludjujes za džabe.

Kroz godinu dana u zavisnosti od punjenja ode za 10-20%, nek ode i 30% opet će ti nova baterija dobro doći.
 
Gde bese ona opcija da ne stiskam home button kad otvaram otiskom prsta, nego samo na dodir Home button tastera?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nema to S7. Rest to unlock se zove, tako nešto. Mislim da su na S8 ubacili to.
 
Gde bese ona opcija da ne stiskam home button kad otvaram otiskom prsta, nego samo na dodir Home button tastera?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ima na S7 ali trosi mnogo bateriju, ne isplatiti se da to stavljas.
EDIT:
Evo sta kaze jedan odlican developer na pitanje lika za taj mod na S7edge.
"Anybody tell me if the fingerprint sensor is always on?? Or we always have to push the home button to unlock the fone??"


"You have to press the home button then u can unlock ur phone using fp, this mod is possible but you will have to say goodbye to your battery life,it drains a lot."

I za kraj sta mora da se odradi...

"You have to edit SystemUI by yourself. I don't have the mod currently,but if i found it i will share it."

A ako si mislio da li ima u sistemu da kazem fabricki, to nema, vec moras da modifikujes SystemUI sto nije ni lako ni naivno, ima jedan magisk dodatak koji to radi ali ne moze na Samsungu da radi.
Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Znaci u prevodu nema.
 
Da, ali moze da se namesti, da se iskemija sto bi rekli "braca" Hrvati.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Jeste uz pomoć štapa i kanapa. Znajući Darka verujem da nije mislio tako, nego na otb rešenje.
 
Ok, ne kazem da je mislio uz pomoc stapa i kanapa, samo kazem da developer kaze da je moguce, ali je ocigledno neisplativo, sto zbog procedure, sto zbog baterije.
Tako da nek zaboravi na to na S7E u prevodu.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Aplikacija"Fingertouch"kod mene na S7 e radi upravo to, ne troši bateriju bar ne primetno....

from komsa's S8
 
Sorry obrisah post greškom, to je taj :)
 
Probaj, kod mene radi perfektno na Nougat-u.....

from komsa's S8
 
Zato kažem, probaj, pročitaj na xda kako radi na O.... [emoji2] [emoji2] [emoji2]

from komsa's S8
 
Probao sam je i ja, radi dok cackam mob, ali koliko sam shvatio, pitanje je bilo da li ova aplikacija radi dok je telefon zakljucan, tj da li samo dodirom na fingerprint moze da startuje, tj otkljuca telefon?
 
Nazad
Vrh Dno