Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Šta će mi tapatalk kad bench ima svoju odličnu aplikaciju koja samo zbog gluposti neke ne radi kako bi trebalo.

Kako se beše podešava u telefonu fukncije dugmica home, back i settingsa?
Ja koliko znam,a ti me proveri, benchmark je poodavno objavio da prestaje sa razvijanjem/podrskom za android aplikaciju...ni meni ne radi pa na tapatalk sve zavrsavam. Bencmark radi samo sa kompa ili sa tel ali ne kao aplikacije nego preko pretrazivaca. Ti me svakako proveri ali 99% ti je tako i to poodavno.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Ja koliko znam,a ti me proveri, benchmark je poodavno objavio da prestaje sa razvijanjem/podrskom za android aplikaciju...ni meni ne radi pa na tapatalk sve zavrsavam. Bencmark radi samo sa kompa ili sa tel ali ne kao aplikacije nego preko pretrazivaca. Ti me svakako proveri ali 99% ti je tako i to poodavno.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
+1

Ne radi sekcija testovi na app, vesti zezaju itd. Poslao sam svojevremeno Peci pitanje hoce li se to peglati i odgovor je bio negativan. Istina , sajt odlicno radi a tapatalk je super za forum, ali aplikacija je zaista bila super...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Benchmark aplikacija ne radi kako treba zbog toga što pritiskom na setting dugme kod Samsunga povlači split view fuknkciju a ne meni aplikacije. Ja zbog toga ludim, čak sam i posebnu temu pokrenuo. Naravno, dobio sam odgovor da se prestalo raditi na aplikaciji, a sama aplikacija je 5 puta praktičnija od mobile view-a koji trenutno koristim u chrome browseru. Tapatalk ne koristim. Samo zbog toga žalim za svojim S5 fonom.
 
Kako se uopste na S7 pokrece Split View? Nisam uspeo da igde ga aktiviram ;)
 
Google play services 11.9.51
Sad ćemo da vidimo šta nam on "donosi". :)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Baterija mi je sve gora i gora, sad teško izvlačim i 4h Sot. Pošto imam Samsungovu garanciju od 2god a tel je kod mene 8 mjeseci, da li ulazi baterija pod garanciju da znam, ocu li da je mijenjam?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Baterija mi je sve gora i gora, sad teško izvlačim i 4h Sot. Pošto imam Samsungovu garanciju od 2god a tel je kod mene 8 mjeseci, da li ulazi baterija pod garanciju da znam, ocu li da je mijenjam?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ulazi u roku od 1 god od kupovine uredjaja i ako je degradirala na 80%maximum

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Hvala na brzom odgovoru. Samo da te pitam da li to znači da ulazi pod garanciju ako je izgubila 80% kapaciteta ili ako je izgubila min 20% kapaciteta?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Odlično. Ova je moja posla i preko 30% sig. Taman da osvjezim tel :) hvala jos jednom.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pa instaliraj accubattery pa proveri...na s7 bar radi provereno dobro ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Google play services 11.9.51
Sad ćemo da vidimo šta nam on "donosi". :)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Ja sam probao da zabranim update na onu foru foldera com.....gm1 i 2. Videcemo da li xe raditi. Meni ne i dalje na .46.
 
Onda nosi i javi kako si prošao

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Treba mi pomoc, kakvi su ovo pasivni rezimi koji trose bateriju? To nisam vidio kod vas.
 
To se javlja kao posledica lošeg signala.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ma jok, to je device idle i cell standby, ima ih uvek, kod njega je visok procenat jer je malo koristio telefon pa je procentualno manje otišlo na ekran a više na ostale stvari (naročito na ta 2)
 
+1.

Koliko ti je SoT?
I koji je jezik OSa ovo, Crnogorski?
 
Previse mi je razumljiv za hrvatski, pa zato pitah, cisto me zanima kako prevode.
 
Ma jok, to je device idle i cell standby, ima ih uvek, kod njega je visok procenat jer je malo koristio telefon pa je procentualno manje otišlo na ekran a više na ostale stvari (naročito na ta 2)
Promakao mi je device idle, primetio sam samo cell info. Meni je uvek cell standby povećan kada je loš signal.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Čuj bosanski :D

Da se nadovežem na gore priču oko reklamacije baterije, kako dokazati da je kapacitet opao? Meni je na accubattery kapacitet tek 80%, nakon 9 mjeseci korišćenja. I osjeti se, 40-60 min SOT-a po punjenju je manje, a prekratak je vremenski period, čak iako sam stalno bio na fast charging (jer zašto ne bi kada je ta opcija uključena po default-u).
 
Poslednja izmena:
Meni su zamenili bateriju a po Accubattery je bila na 84%
Kada sam predavao telefon na servis objašnjeno mi je da oni imaju softver za precizno određivanje kapaciteta baterije i da ako je za zamenu oni će je zameniti.
 
Poslednja izmena:
I dalje je vodootporan? Imam strašno loša iskustva sa Begramom, pa sam mislio da direktno odnesem za 1-2 mjeseca u ProMobi, brže će završiti sigurno.
 
Jeste. Nosi u promobi, završiče za dan dva sve ako ustanove da jeste za zamenu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno