Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Sta je opcija za youtube, i meni ga adhell ne blokira

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Rut i aftermarket yt app ako baš hoćeš reklama bez.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Stavio Australia firmware, videćemo kako radi.
Prokleti Samsung cloud mi ništa od podešavanja za apps nije vratio, sve od nule mora.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Baš htedoh da pitam jel taj njihov cloud uopšte funkcionalan za aplikacije pošto sam isto primetio!?! Meni jedino ima koristi za settings tj wifi šifre.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Baš htedoh da pitam jel taj njihov cloud uopšte funkcionalan za aplikacije pošto sam isto primetio!?! Meni jedino ima koristi za settings tj wifi šifre.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ne znam sta da ti kazem.
Pokrenuo setupu posle flash i odjednom ludnica restore preko google, selektujem koje app da vrati koje ne, tu zabode 2,3x ko i svaki put do sada kad sam radio restore.
Sacekao da se to zavrsi pa onda restore app data i svega ostalog.
Vratio mi je SMS, call log, nesto od podesavanje, vecinu ne. Nisam zadovoljan kako je ispalo.
Kad sam sa S5 prebacio sve sa Smart Switch sve je ispalo identicno.
Sve backup sam radio pre flasha. Totalno mi nije jasno na kom principu radi taj Samsung cloud. Nije mi ni to jasno ni Google backup sta u stvari tacno to backupuje. Nikad ne vrati kako je bilo ono sto bi trebalo i sto je selektovano.
Slike ni ne zelim da stavljam tu jer nema PC program, *****no.
 
Za google backup već neko vreme znam da ne radi kako treba pa ga izbegavam u potpunosti!! Niko da napravi ni približno rešenje kao apple sa njihovim cloudom :(

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Možda bi i ispalo dobro preko Samsung cloud da nisam pokrenuo Google restore. Treba probati.
Telefon kida kako sad radi ali videćemo posle par dana i kakav će biti SoT.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Moguće i da si imao iz backup neke fajlove od S5 koji su ti pravili problem, videćeš za par dana. Nadam se da je to to konačno.
 
Pa Samsung nešto talasa... Imaš u tekstu koji sam okačio u #12167
Mada na starom firmware stari adhell radi i dalje

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Još jedan razlog da ne radim update :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
@Vojkan
Hvala za adhell 2!
Ja sam imao stari i čudim se odakle toliko reklama :)
Ovaj radi bez greške.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Radi i meni Adhell 2.0, malo sam se zezao jer sam napravio pogrešan Knox key.
Evo rezultata sa Austria firmware, dosta je bolje od onog mađarskog, plus telefon neuporedivo brže radi.
Videćemo kako će dalje biti.
Location i sync upaljeni, a brightness na auto. Kontam da će možda ici i so 6 SoT sa locations off.

6ef2f6318090bd8025262c551ea04b79.jpg
728e105c9412edbbdcd8f3e12cce1c19.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
julski je definitivno mrak......

c94e860ef5d926a366334d0176b35b4d.jpg


from komsa's edge
p.s. ništa ne apdejtujem
 
Poslednja izmena:
Мени у последње време батерија једва извлачи по 4 сата. Али буквално.
Не знам да ли га нешто једе константно, или га време гази - тј батерију.
Имам неки бетмен ром. Можда је и до њега. Тренутно ме мрзи да се детаљније бавим тим.
Сем тога нема никаквих проблема.
 
@komsa, 9h SoT na jednom punjenju???
 
drži baterija kao na iPad-u..... pu, pu, pu [emoji16][emoji16][emoji16]

from komsa's edge
 
Uz WiFi i brightness na oko 50% meni izvlači otprilike 7 sot.
Zvanični Nougat, telefon star 9 meseci.
 
Kako obrisati Adhell?Ne mogu da ga iskljucim u administratorima uredjaja.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav,
kupio sam telefon pre par dana u prodavnici u svedskoj. Na telefonu je trenutno oficijelni stock
Product code - ATO,
PDA G930FXXS1DQHN
CSC G930FATO1DQE1

telefon radi super ali jedno sto mi ne radi i sto me jako nervira je gps. Nikako da uhvati ijedan satelit. Verujem da je u pitanju ovaj stock rom. Da li mi neko moze reci ili preporuciti koji stock da stavim da bi gps proradio? u ovom trenutku se jos uvek ne bih zezao sa stavljanjem custom roma.

Unapred zahvalan!
 
Stavi julski za Australiju, provereno dobro radi. Oznaka za Australiju je XSA, skini firmware na Sammobile.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Posto dugo nisam menjao telefon, tacnije od s2 :) da li je ista prica kao i pre za flesovanje sa odinom? ili moram da pazim dodatno na nesto? :)
 
Posto dugo nisam menjao telefon, tacnije od s2 :) da li je ista prica kao i pre za flesovanje sa odinom? ili moram da pazim dodatno na nesto? :)

Imas milion uputstava na Youtube da nesto ne pogresis.
Od zadnje verzije firmware ima 4 fajla, umesto jednog. Nista komplikovano.

 
Puno hvala! :) kada malo udjem u stos sa telefonom verovatno cu pozeleti kao i na s2 neki custom rom :)
 
Samo ne zaboravi da custom rom ponistava garanciju. Ne moze kao na S2 da se resetuje brojac.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
drugo je vreme sada, uopšte nema potrebe za custom ROM - om kao tada kada smo koristili S2, plus gubiš i garanciju...... [emoji16][emoji16][emoji16]

from komsa's edge
 
Nazad
Vrh Dno