Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Pa i ne bi.Rekli su ti ovde vlasnici S6-1% tokom noci,a ja samo da potvrdim na G4 sa MM takodje 1% tokom noci 3G ukljucen.
 
Pozdrav, upravo mi se instalirao noivi softwer, cini mi se da ce biti super, e sad, izgubio mi se onaj kruzic sa ekrana, ne mogu da podesim velicinu slova na blic aplikaciji, pomoc...
 
Ja sam ga juce stavio,drugi telefon po meni,otisak prista radi brze bar duplo!.Baterija traje vise uz isto koriscenje.
 
Ljudi, kako da sprecim automatsko postavljanje TPH (portugalskog) csc-ja posle flesovanja bilo kog firmwarea?
Bio sam na BTU, tu se sve poklapalo, medjutim kad sam flesovao SEE, prebacio se na doticni TPH. Ista stvar i posle TSR (telekom).
Izgleda da zbog ovog nepoklapanja smart switch nece da prihvati onaj emergency initialization i update.
 
Nemam root, nadao sam se da ce moci da se zaobidje tripovanje knoxa.
 
Ne znam uopste zasto se to desava da prebaci na TPH pre nije bilo tih problema
 
Ko ce ga znati. Nista, cekam opet btu i nadam se da ce biti single csc na njemu. Imao je ubedljivo najmanje bloata od ostalih (nema fejsbuk, whatsapp i instagram koliko se secam).
Isprobao sam jedno 5 razlicitih romova i sa svima je isto :D
 
Pomoć.Kako apdejtovati s6 Edge na 6.0?ako moze plasticnije objasnjenje.Na njihov sajt je stigao zvanican za SRB ali za vip a ja sam mts, skinuo sam zipovan taj i sta sad? hvala
 
Pogledaj na youtube. Preko odina. Raspakujes zip fajl, otvoris odin i ubacis fajl. Telefon zakacis preko usb kabla u download.
 
Moj uredjaj je S6 Dual Sim. U info kaze da je zemlja Kenija!? Na sajtu sam nasao razne Frimware za ovaj model ali srbija i kenija nema.. Da li mogu da instaliram neki drugi Frimware?
https://samsung-firmware.org/model/SM-G920F/
 

Prilozi

  • Screenshot_2016-03-05-23-07-02.png
    Screenshot_2016-03-05-23-07-02.png
    98.5 KB · Pregleda: 124
  • Screenshot_2016-03-05-23-08-09.png
    Screenshot_2016-03-05-23-08-09.png
    452.8 KB · Pregleda: 135
Poslednja izmena:
Možeš, sajt je Samfirm ili tako nešto, odaberi ROM i uz pomoć Smart Switcha ga instaliraj, nema frke
 
Da ali tu ima nekoliko ROMova.... Ne znam koji da izaberem da ne bih brickovao uredjaj....
 

Prilozi

  • desk.jpg
    desk.jpg
    373 KB · Pregleda: 153
Ni jednim nećeš brikovati fon, vidi oznaku (recimo SM920F) i biće ok
 
Screenshot_20160229-175626.png

Screenshot_20160229-175620.png

Posle par dana na MM.
 
Tu negde kao i kod mene, 64GB, ako idem negde obavezno dopunjavanje...
 
Stigla OTA kod mene :) 1.2 GB ....
 
Tu negde kao i kod mene, 64GB, ako idem negde obavezno dopunjavanje...
Ali evo rešenja za S6 sa Aliexpressa:

856e471c032495148b3c8bacd3af8bf5.jpg
 
Nazad
Vrh Dno