Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Za tebe jeste losa?! Wtf ajd' sad objektivno malo. Kao sto vidis ne kesira sa 3GB RAM-a kako treba, system zna da nagura dosta, cak i do 2GB. Je l' to ok? Nije, ni kao tvoja "objektivna" strana price o kameri na Z2.

A BIA... Ima klasicno subjektivno misljenje... 6P i njegove sitne "boljke" :) Dokazano je da 6P ima display u rangu Note 4, ~Note 5, a to sve imas u 6P temi. Hsv i Vojkan su kacili. Glupo je reci da mu display "nije jaca strana".

Btw. Poredjenje ti je jedna velika 0 :D
Moje misljenje je poprilicno objektivno i zasnovano na cinjenicama i stvarnom koriscenju telefona. 6p je odlican telefon ali sto se displeja tice samsung s6 i note 5 su zaista primetno bolji, ali to neko ko nije koristio te telefone a pogotovo kao ja sa tih presao na ovaj nece i ne moze da primeti.
 
To što ti i ja imamo modele o kojima pišemo ili smo ih imali, to nije bitno, Erika je rekla drugačije, dokazano :D
 
Narucio sam S6 iz Svajcarske. Ovih dana je u njihovom MediaMarkt-u bila akcija - cijena 360e, 2 godine garancije. Mislim da je to odlicna ponuda.
 
Pazi S5, Maj 2016. Svaka cast Sammy!...
 
Svaka čast HTC koji je izbacio davno MM za M8, ovi su banditi.
 
+1 Ozbiljno fejluju sa podrskom, ali ozbiljno...
 
Slažem se. Mora to dosta bolje. Izbacili su MM za S6 pre sony. Opet nisu najgori.
 
Gdje se u Bg moze kupici Spiegen case za S6, ili moze samo online da se poruci ili neki drugi da je tako dobar? Moze odgovor i u porukama. Hvala.
 
Prava steta sto u ovaj S6E+ ne moze da se ugura 3600 mAh baterija iz Edge sedmice, bio bi to samo malo losiji fon a 100-150e jeftiniji po oglasima, steta i sto nema micro sd slot :)
 
Da baba ima brkove zvala bi se djed a ne baba :D ma i ovako za 3 mjeseca panuce njemu cijena cim izadje s7 i s7edge i kad im se malo unormale cijene, bice s6 edge+ odlicna kupovina.
 
Kaže se da baba ima ku.... bila bi deda [emoji1] [emoji1] [emoji1]
 
U toku noći mi skine oko 5% baterije, na novom androidu, a na LP dok je bio skidao je i po 10-15% dali to znači da treba da menjam bateriju ili je to uredu?
 
Uključen wifi/data? Meni preko noći 0 ili 1% max...
 
Jel vam stiglo ažuriranje na telefon ili ste ga ubacivali preko odina. Kada je očekivati u BiH?
 
U toku noći mi skine oko 5% baterije, na novom androidu, a na LP dok je bio skidao je i po 10-15% dali to znači da treba da menjam bateriju ili je to uredu?
Ako ti sad skida manje nego na LP kako si došao do zaključka da treba da menjaš bateriju?
 
Jos nista od mm na zeninoj s6 ni ota ni preko smart switcha t mobile. Ne znam sta se desava
 
Nazad
Vrh Dno