Šta je novo?

Samsung Galaxy S5

Zaigrao sam se sa freeze i delete posle rootovanja pa mi sad ne pamti wifi šifre. Svaki put kad upalim airplane mod zaboravi šifru.
Šta to može biti od procesa?
 
ako moze neko da me prosvetli koji stock rom da skinem na osnovu ss-otova?
cenim da necu pogresiti sa max/ttr/trg (po phone info), ali su to t-mobile i telering, a ja sam kontao da stavim stock bez bw-a.
ne vidim na samm.com uopste na listi 4.4, samo kad se udje u database sm-g900f/max npr onda ima u ponudi i 5.0 i 4.4.2
jel ima EU 4.4.4? uglavnom nalazim da je izaslo samo za USA ili mi je nesto promaklo?
 

Prilozi

  • csc.jpg
    csc.jpg
    44.9 KB · Pregleda: 122
  • fw.jpg
    fw.jpg
    49 KB · Pregleda: 115
Moze li neko da me podseti koja je bila najbolja verzija Lolipopa za S5 G900F sto se tice battery life?
Ne mogu da se setim koji unazad update je unistio bateriju za pola, dal ova sto imam BOJ3 i zadnje 2 ili 3 ne valjaju.
http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G900F/MSR/

Nije pomogao ni root ni brisanje bloatware, problem je ocigledno u samom romu, nisam uopste zadovoljan baterijom.
 
ako moze neko da me prosvetli koji stock rom da skinem na osnovu ss-otova?
cenim da necu pogresiti sa max/ttr/trg (po phone info), ali su to t-mobile i telering, a ja sam kontao da stavim stock bez bw-a.
ne vidim na samm.com uopste na listi 4.4, samo kad se udje u database sm-g900f/max npr onda ima u ponudi i 5.0 i 4.4.2
jel ima EU 4.4.4? uglavnom nalazim da je izaslo samo za USA ili mi je nesto promaklo?
Koliko me secanje sluzi nije ni bilo 4.4.4 vec su upravo sa 4.4.2 skakali na 5.0
 
Ja imam ovaj boj3 i nemam problema sa baterijom tj. drzi mi kao i na svim ranijim verzijama. Uvek uradim update kad mts pusti tako da nisam primetio neke promene. Jbm li ga.
 
Na s5 duosu sam na boe1 i baterija je odlicna.

Neka vam zeza sada kad stalno hocete updates a ignorisete da uvek vise zeznu :)
 
Ljudi pomoc, kada slikam sa blicem slike su jednostavno crne, zna li neko o cemu se radi?
 
Da se vidi kako radi LTE na ovom telefonu (Duos varijanta doduse), na dobroj mrezi koja za odlicnu cenu ne ogranicava brzine:
http://forum.benchmark.rs/showthrea...ati-merenja)&p=4564352&viewfull=1#post4564352
http://forum.benchmark.rs/showthrea...ati-merenja)&p=4563469&viewfull=1#post4563469
VIP u Nisu.

Medju najvecim rezultatima kod nas. Odlicno za telefon koji je realno barem 2 godine mator :) Mozda bi ovo i bolje radilo da iskljucim drugu karticu, iako je ona samo da me zovu, i koristi se tri puta godisnje ;)
 
ja neplanski uzeo crni S5,dajte neki predlog koji rom da nabacim. Nije mi bitno oko knoxa,samo da se rastosiljam ovih fabričkih gluposti.
 
Drugari, gde naruciti originalnu bateriju?
 
Jel moze preporuka gde na netu preko imei-a da otkljucam G900F, zaključan je na našu Mts mrežu... Ako je reklamiranje, može i u inbox.
 
Više ljudi u Samsung temama je preporučilo ovu radnju i kažu da imaju originalne baterije
Oni su ovlašćeni Samsung servis.
 
Lepo drzi i sa Boh4 firmverom koji je letos jos kad je izasao.

uploadfromtaptalk1457925641608.jpguploadfromtaptalk1457925648120.jpg
 
Ko je ovde lud?
5295975ecddc6ca44894ca51594dcc87.jpg
c03cff58a252befd4b16cf8b27f78555.jpg
 
~300MB update jutros. VIP. Mislim da je verzija ostala na BOJ3. Jos neko? Zna li se sta je novo?
 
Meni je izgleda na S5 Plus ne znam kako,ali automatski izgleda namesten quick charging.Kad godga puinim sa njegovim 2A punjacem,napuni se od 0 do 100 posto bukvalno za najvise 1h i 20 min,dok Z2 sa istim punjacem punim blizu 3h,ne znam kako je to moguce.
 
s5 pušta 1900 mA struje, sony je limitran na dosta manje. nije to quick charging bar ne onaj qualcommov, samo obično 5v punjenje nešto jačom strujom. od note 2 se samsung tako puni.
 
Sto li je to onda Sony limitirao kad ne bi trebalo da utice na trajane baterije,(zivotni vek)zar ne?
 
možda oni tvrde da utiče :) ko zna..
 
Nazad
Vrh Dno