Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 I9505

Hahahaha dal si realan [emoji2]
A nisam provalio da je ovo posle flesovanja, reko ne mogu da verujem da samo ovo koristiš [emoji1]
 
Poslednja izmena:
To bednije nego kad aosp flešuješ :D
 
Prava stvar :d
 
E ljudi, jel normalno da kada se puni mob na punjacu, da ima 2 nijanse crvene, jednom veoma bledo , skoro pa roze kad se pomesa sa belom bojom moba, i druga kad znatno intenzivnije svetli crveno, i šta to znači?
 
Instalirao Poljsku verziju 5.0.1.

Nije bilo nikakvih bagova, boot loopova. Sve od prethodno instaliranih programa , kontakta, je ostalo.
Nije bilo problema sa wi-fi.
Jedino ne radi Igo primo ?
 
Hahahaha dal si realan [emoji2]
A nisam provalio da je ovo posle flesovanja, reko ne mogu da verujem da samo ovo koristiš [emoji1]

Posle flešovanja, naravno :)

To bednije nego kad aosp flešuješ :D

Pa nema ni Google - ovih gluposti :d
Ja još izbrišem i ovaj 3Minit battery i Calculator, pa onda ubacim sve što treba sa Play prodavnice ;)

Jedino ne radi Igo primo ?

Radi, samo nađi neku noviju verziju, zato što starije ne podržavaju art (ili jednostavno instaliraj HERE)
 
Poslednja izmena:
By the way, stavih ovaj engleski Lollipop. Radi odlično skroz.
 
Da li se neko zaluđivao sa baterijama većeg kapaciteta? Kakva li je HSA 3950 mAh?
 
Ako neko ima da preporuci i neku normalniju bateriju do 3000mah a da je stv dobra jer me tel ubija,punim ga nekad i do 3x na dan.?
 
Nešto ti curi negde. Sem ako nije na 100% osvetljenja. Tad se čuvaj burn in-a.
 
Ne znam dje moze da curi..baterija je stara mozda nekoliko mjeseci..non stop 2g,lokacije off.. jedino ako baterija nije kopija neka. Sve je stock nije rutovan..inace je verzija i9506..preko tel sam pa ne znam kako da ubacim slike..inace za 12h koriscenja baterija mi je na 9% i imam 2hi28min screen on. a od tih 12h tel je bio u stanju mirovanja oko 7h. I osvjetljenje mi je na auto. Haos.

Inace Djilke vise ni meni ne kasne notifijacije na ovaj tel kao na nexus 4 na viber, kao i tebi prije i tu sam pocinuo.
 
Poslednja izmena:
znači 5h awake na 2.5h sot za 12h. mnogo. moraš bbs i da vidiš šta ga drži budnim.
 
Taman 5h awake..pa nexus 4 mi je izgurao pud 5h skoro a sa ovim ne mogu ni 3h krsteno. Za taj BBS treba li root?
 
Kako izgleda i kakvi su utisci? zamasti malo kunkun. Ne ostavljaj nas u neizvesnosti.
 
Tek sam sad instalirao, prvo sto sam zapazio malo mi vece ikonice u meniju, i par ovih oficijalnih se razlikuju, boja tastature je druga sad, javljam za ostalo dok steknem neki utisak
 
Ovo dere bateriju, mozda sto je tek instalirano pa dok se ne slegne sistem malo posle par punjenja
 
Meni je posle prvog punjenja iscedio brzo. Posle drugog normalno sve...
 
Kakva je baterija u odnosu na KK?
I koji custom tw rom da probam, omega ili echoe?
Oba sam skinuo, omega moze i na stari bootloader dok za echoe ne znam, ne mogu da se regustrujem na njegovom forumu danima ne znam koji mu je....
 
Poslednja izmena:
baterija ocaj kod mene, 5.0.1 verzija i ubacio mi nekih vodafonovih aplikacija brdo. Sporije se puni a prazni se brze. Silent na tarabu kao na praistoriskim telefonima.Jedva cekam neki update koji popravlja ovo mada cisto sumljam, onda necu imati razloga da kupim s6.
 
Nazad
Vrh Dno