Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 I9505

danas krenem napolje i vidim da mi je sestra uzela sluske od s4, njene s5 ostale, uzmem njih i provalim kada sam izasao napolje tek da sa njima zvuk kao da je na jacini 3, maksimum 4 od 15 koliko ima, jel moguce da ne rade lepo na s4? original s4 , jacina je ok, kvalitet je neverovaaatno ******, ja kji nemam nekog sluha sam primetio to, inace prethodni telefon, alkatel 6040 koji je klasa nize od ovoga, slusalice su izmislile muziku za samsungove, i s4 i s5..
 
danas krenem napolje i vidim da mi je sestra uzela sluske od s4, njene s5 ostale, uzmem njih i provalim kada sam izasao napolje tek da sa njima zvuk kao da je na jacini 3, maksimum 4 od 15 koliko ima, jel moguce da ne rade lepo na s4? original s4 , jacina je ok, kvalitet je neverovaaatno ******, ja kji nemam nekog sluha sam primetio to, inace prethodni telefon, alkatel 6040 koji je klasa nize od ovoga, slusalice su izmislile muziku za samsungove, i s4 i s5..
Verovatno nisu isti ulazi na S4 i S5 zbog toga se to desava.Isti su ulazi na oba telefona su 3.5 mm mislim ali nisu konektori na slusalicama isti[emoji4]Desavalo mi se slicno na HTC Desire 816...
 
Koristio sam originalne samsungove i posle toga sam probao sony mdr-v55 i razlika je nebo i zemlja. Prošle godine sam se častio za novu godinu sa sennheiser momentum monitor ie i tek je to razlika nebo i zemlja čak i u odnosu na sony.. Basovi su precizni i utegnuti, srednji perfektni kao i visoki koji ne zamaraju ni posle dužeg slušanja. Nije sve u jačini izlaza jer ište slušalice koristim, osim na S4, još i na clip+ koji ako se koristi na max volume hoće bube opne da pocepa ali nivo detalja je skoro isti. Probao sam originalne samsungove slušalice na clip+ i čuju se glasnije ali je nivo detalja nikakav.
 
ne znam, ja se ne razumem u kvalitet muzike, ali je dovoljna razlika da cak i ja znam da su nebo i zemlja, alkatelove i samsungove.. sto je najgore, pozovem nju da pitam jel joj rade, kaze rade najnormalnije s4 slusalice na s5... ko ce ga znati
 
Samsungove slušalice su krš i pored toga je i snaga izlaza za slušalice ograničena te kao posledica toga ne možeš kao čovek da slušaš muziku ni na jednom mobilnom telefonu. Čak i ko uloži 50 ili više € u iole kvalitetnije slušalice treba da računa na bar još toliko na kršteno portabl pojačalo jer izlaz iz telefona ne može da pogoni kvalitetnije slušalice onako kako treba. Uglavnom se sve svodi na to da slušalice koje stižu uz telefone i nisi za slušanje muzike već pre svega za handsfree.
 
pa i to sto kazes, ali nisam imao priliku da ovako gadne flagship slusalice imam, imao sam i htc magic, hero, desire, sensation, svi su imali bolje od ovoga. presao kao dole na alkatel, ispade oni najbolje ubedljivo sluske daju, znam da su se uparili sa JVL ili neka slicna kompanija i da imaju ok slusalice, ove su katastrofa..
 
I onda kada ja kazem da je burn in i dalje ozbiljan problem amoleda dodju samsung mega fanovi koji nikada u zivotu nisu videli burn in.
 
Imam i ja S2 koji je ekstra a gledam i skoro svakodnevno Note 3 koji je "izgoreo" prijatelju posle mesec dana drndanja na 100% brightness.
 
Ja koristim sluske od s5 na s4 i isto mi se cuje.Mozda sam ja gluv xd
 
onda ove slusalice ne valjaju, ne moze biti isto, bukvalno 20% jacine, na maksimumu :)
 
Proveri da li si dovoljno ugurao u ulaz. Neke slusalice treba jace pritisnuti da udju do kraja.
 
ko zna, mozda nisu ispravne sluske, do kraja su ubacene..
 
(nadam se da ce neko spojiti postove)

Da li bi mi neko ucinio veeeliku uslugu, treba mi SamsungVideo aplikacija, tj ceo folder SamsungVideo koji se nalazi u system/priv-app? ako neko ko je rutovan moze da je iskopira, zipuje i okaci ovde, hvala puno..
 
za lollipop
 
bacio sam pogled, meni treba ceo taj folder, sa arm folderom i aplikacijom unutra... izvini, mislio sam da sam napisao to... hvala svakako :)
 
da, da , ceo folder SamsungVideo jer sam ga ja mentol obrisao misleci da ce raditi ova SecVideo aplikacija za s5... izvini na cimu i hvala jos jednom :)
 
pa ne znam, aj probacu bez arm-a, mozda je taj tvoj deodexovan, ili ko zna, nisam jos potpuno sve provalio.. probacu sad..
 
jok, nece, izgleda da moram ceo folder da vratim u system/priv-app da bi se pojavio medju aplikacijama
 
Pozdrav, zamijenio sam Nexus 4 za Galaxy s4 i9506, i trenutno mi je 4.4.2 kitket.. Zna li se kad ce biti Lollipop za ovu verziju ? Inace tel je odlican ali baterija me ubija ne mogu da prebacim preko 3ipo h upaljenog ekrana. i jos mi je non stop na 2g, procenti padaju na oci. Mislim da nije originalna baterija, zna li neko dje se moze naruciti?
 
Vrh Dno