Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 I9505

Ma meni je problem sto imam neke slike, i neka dokumenta u njega, na nekoj zakljucanoj aplikaciji kojoj ne mogu da pristupim preko pc-a. Zato moram da ga popravim.
 
Pa jel storage te aplikacije na memorijskoj kartici ili internoj?
 
Pa zar ne mozes iz wina da kopiras celu internu memoriju, posle je prebacis na microsd pa u novi mob, instaliras istu app i kroz nju pronadjes to?
Ako je u pitanju hide it app to moze, i posle formatiras internu i cao.
 
Poslednja izmena:
U pitanju je aplikacija koja je zaštićena šifrom, nije u pitanju hide/unhide.
 
Pa i ova je sifrom zasticena....svejedno, ako kopiras cijeli njen folder u novi tel sa instaliranom aplikacijom trebalo bi da mozes da pristupis podacima, probaj.
 
Poslednja izmena:
Problem je što je uopšte ne vidim na pc-u. Nema nikakav folder.
 
Juce sam flashovao najnoviji Imperium LL sa xda i poceo je telefon da mi se gasi na neko vreme, ne da se rebootuje nego ugasi. Bilo mi je cudno, znam za pojavu random reboots-a, mislio sam da je do software-a ali pretpostavljam da je problem do baterije. Da li je moguce da zbog dotrajale baterije ne mogu da bootujem telefon? Upali se, samo prvi onaj logo Samsung i ugasi se nakon 2sec. Uopste ne dodje do boot-a za sistem. Jutros sam uspeo samo jednom da da dodjem do boot animacije i tada se normalno startovao. U slucaju da je baterija, jel salje BG Electronics postom stvari?

Edit: Sad gledam po netu, izgleda da je problem do Power dugmeta, da mora da se menja....
 
Poslednja izmena:
au bzvz swiper, srecno sa tim.
i ja sam cuo za taj imperium ll da ga hvale, ali ne znam ja sam bio na ableovom 4.6 portu baterija ode zacas, pre toga na njegovom onom 6.0 gde nije sve od s6 portovano, on je ok ali baterija opet uzas sad sam na cm12.1 buildu od pre neki dan i skroz sam zadovoljan jedino sto nemam aplikaciju za kameru ali tu su ove sa play stora
 
Ja sam ranije bio prezadovoljan sa Slim romovima, za LP ga jos nisam probao, nekako sam se navikao opet na TW. Nije do ROM-a, gledam po netu, iste takve stvari se desavaju kad rikne power dugme.

https://www.youtube.com/watch?v=2l_6fwzuIwA

Pricao sam sa serviserom, ako je to popravka je 800din, nije skupo :)
 
Ja sam na lollirom 6,i šta znam, ne baguje, lepo radi, baterija nije nikakva ni na jednom romu, a ovde ne primećujem da kraće traje, lepo izgleda, super radi, šta znam.. Probao sam skoro sve tw romove osim tog kushana, možda i to sad probam.. Koji lajt ili ful?
 
Plus greenify, sa x-posedom normalno, razbija, prvi put sam zadovoljan sa s4-kom
 
Aj da probam i to kad sam sve ostalo [emoji2] jel se zna šta je izbaceno u light, bacio pogled na sekund na xda, nisam pronašao, ali nisam se ni udubljivao?
 
izbaceno je sve zivo ja sam probao prosli put, nema nista rom, i bas sam razocaran ne zato sto nema nista, nego sto je odmah poceo da baguje systemui sa force closeom onda sam ubacio navodno njegov fix i onda je radilo kao lepo ali, nista posebno..
ili mozda ja ne znam kako da namestim rom da radi lepo, ili sam prezahtevan, aj levca napisi to sa greenify i xposedom sta da se uradi, plz txn
 
Verovatno si prilikom debloated-a izbacio i nešto što nisi trebao, a grinify posle instalacije xposed-a, (v65 sdk 21 army), u podešavanjima ideš na opciju boot, pa cekiras GCM push i sistem greenifyng apps, a posle toga izaberite sve aplikacije koje rade u pozadini i uspavajte. Meni za celu noć skine u stand bay režimu 1 do 3% maksimalno, pozz
 
Probao, i vratio se na albe lollirom 6.. Jednostavno, navikao sam na aplikacije sa s6,lepse ikonice, onaj liči previše na stock lollipop... Instalirao xposed, greenify, pa ćemo videti..
 
Pa i na ovom ima tema s6, isto dobiješ kao albe, samo što je baterija bolja i moraš da malo prepodesis u s tweaksu gpu na simple i još neka sitnica, imaš na xda
 
Zamenjen power button i sad je sve ok :)
 
Dragi prijatelji danas sam sto bi se reklo nicim izazvan dobio update na I9505 inace sam korisnik mts usluga. Imao je oko 430MB i nakon sto je sve odradio imam sledecu situaciju Bootloader, PDA i Baseband version je I9505XXUHOJ2, dok je CSC Version I9505XXUHOJ1. Uz to novo je sto sam dobio jos jednu aplikaciju Smart manager Provider, kojom moze kao da se optimizuje potrosnja baterije, pokazuje stanje u storage, koliko se koristi RAM i device security koji mi je trenutno dekativiran. Ima li iko od vas pojma sta znaci ovaj update i o kakvoj se aplikaciji radi.
Unapred hvala na odgovorima
 
Poslednja izmena:
Pa to je izašlo još prošle nedelje možda i više, čuo sam da ima smart manager i da ima dodata opcija za optimizaciju aplikacija.. Nisam na stock romu pa nemam još to biće ubačeno i u lollirom vrv.. Mada mnogo je velik update za te sitnice..
 
Bilo bi lepo, ali ne verujem da će se to desiti
 
Vi koji imate S4, jel ima smisla uzeti sada ovaj telefon? Imam ponudu da ga uzmem u VIP-u i deluje mi dobro na papiru, ali me najviše interesuje vaše mišljenje, dvoumim se između njega i HUAWEI P8 lite.

Kakvo je stanje sa vanila romovima i da li će biti neki 6.0 rom?
Ima li neke ozbiljnije mane?
Kamera?
 
Vi koji imate S4, jel ima smisla uzeti sada ovaj telefon? Imam ponudu da ga uzmem u VIP-u i deluje mi dobro na papiru, ali me najviše interesuje vaše mišljenje, dvoumim se između njega i HUAWEI P8 lite.

Kakvo je stanje sa vanila romovima i da li će biti neki 6.0 rom?
Ima li neke ozbiljnije mane?
Kamera?
Bolje uzmi Huawei, noviji je a i dobiće sigurno neki update a S4 vise sigurno neće.
 
A ako ti pukne ekran proći ćeš daleko jeftinije sa Hawajkom nego sa Samsungom.
 
Kralj svih mobilnih, slobodno uzmi, kada se skocka, vrh, u nicemu ne zaostaje uporedivsi ga sa mnogo jacim masinama
 
+1
 
Nazad
Vrh Dno