Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 I9505

CarHD, Imperium...ali svi imaju neke sitnice koje ne rade. Ima nova Omega nisam probao jos.
 
A el zna neko kako iskljuciti kontrolu punjenja baterije na S4. Jer ja ga punim celu noc i punjenje bukvalno stane kada se napuni (oko 22h) i pocne baterija da se trosi. Kada ustanem on je na 92% a jutros jos i manje oko 86%. Pokusacu pokazati na jednoj slici.
ca8579f3c6f4e3f795ae936ded86edea.jpg
 
Ne znam kako, meni je kad ustanem uvjek na 100%
 
I meni..
 
I meni se ponekad desi da posle cele noći baterija bude na 98% ali mislim da je to normalno, neko je pisao o tome na forumu, da on kad dostigne 100% da počne da se prazni, do određene granice kad opet krene punjenje.
 
To je neka kontrola punjenja al ja ne znam gde da je deaktiviram. To kao neka štednja električne energije se pali....
 
Postoji POWER SAVING Mode, ali je kod mene iskljucen, a opet ume da poblesavi.
 
Ma jok to mi uvek ugašeno. Prvo procesor malo sporije radi a ekran nista ne vidim koliko je tamno tada... nije to...
 
da nije neko probao ovaj zadnji engleski rom za I9505 ako jeste kako mu se cini..mozda je i bolji od onih prvih koji su izasli ipak je build date jun
 
Strava :) koji kvar je bio? Bg elektronik?
 
Verovatno ploca bila na rostilju. :)
 
Zdravo, kupio sam sumsung s4 I9505 i ne radi mi screen rotation. Rom je u pitanju 99%. PA nikad nisam rootovao telefon i flashovao, pa ako bi neko bio ljubazan da mi posalje neki video ili da mi objasni to malo . :) Hvala
 
Poslednja izmena:
Da li može preporuka ljudi koji već koriste neki dobar case, a da nije previše glomazan i da lepo izgleda telefon u njemu... Najradije bih ga nosio bez njega, ali.....
 
Meni je ubedljivo najbolji Samsungov Protective Cover
 
I ja ponekad koristim s view, ali češće bez ičega, dobar je s view, ali je zadnja maska deblja od fabričke, plus cover preko ekrana, postane telefon debeo i težak.. Onda vratim fabrički, pa kad se zazelim, ponovo s view, i tako u krug.. :)
 
El zna neko koju verziju google play usluge treba koristiti za s4. Igrao sam se na www.apkmirror.com skino neku verziju i sada mi izbacuje gresku za google play usluge. A ne secam se koja je bila tacna verzija i sad polude...
 
Nista nece... zafrko sam sad fon. Kada ga prelepljujem nece... jedino da ga turn off pa da instaliram tu verziju
 
Idi u security pa u device adminstrators i isključi Android device manager. Onda idi uninstall updates za servise i pusti ih da se sami ažuriraju sa Play store.
 
Idi u security pa u device adminstrators i isključi Android device manager. Onda idi uninstall updates za servise i pusti ih da se sami ažuriraju sa Play store.
Dok mi se Vojče ne probudi i ne posalje odgovor meni nema spasa! Čoveče svaka ti čast. Ali stvarno!
Nikad me nisi izneverio :)
 
Jedno pitanje jel moze nekako da se odključaju aplikacije koje su zaključane aplikacijom aplock pokušao bih preko mail a ali nemam internet jer ne mogu da uđem u podešavanja da bih ukucao šifru za wireless mogu jedino full wipe ali bih to ostavio kao kraju soluciju
 
Imam i ja stock,rootovan,podverzija DOE4...ali zeza malo u poslednje vreme...jesi ovo nasao na sammobile?
 
Da, na sammobile, zadnja verzija je bila u pitanju pre 10 dana. Za sad radi bas fluidno.
 
Da li neko ko ima original s View cover za s4 može da mi kaze da li je ovo Samsung na zadnjoj strani odštampano, ili je urezano kao na original masci?
 
Nazad
Vrh Dno