Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 I9505

Sve aplikacije sam prebacio na memorijsku karticu ali kad uradim azuriranje one se opet pojave u memoriji telefona. Ima li leka za ovo, da ne selim aplikacije posle svakog update-a?
 
Kojom aplikacijom?
Pa kamerom :) orginalna aplikacija sa njegovog roma. 4.4.2. poseduje tu opciju za ranije nzm da li imaju ali mislim da bi trebalo!!!
Da dodam da je moguce snimati 1/2, 1/4 i 1/8 realnog vremena ali bez zvuka
 
Poslednja izmena:
Koliko bi koštala zamena LCD-a i toucha za i9506? Mogu li uopšte negde da se nađu originalni ili si osuđen na jeftine kopije istih...?
 
BG elektronik. Mislim da je oko 180 eura +/- ovlašćeni Samsung servis.
 
Vise ti se isplati da prodas plocu 50-60e i kupis polovan s4 ili sta vec.
 
Da, hah, 180e je taman polovni S4 (i9505, doduše). Ima li ko iskustva sa i9506, troši li bateriju brže od S600/Exynos verzija? Koliko sam skontao, sa Lollipopom navodno troši koliko i slabiji...
 
150e ja platio 9505. Odličan. Sa novom teracell baterijom. :)
 
Da, hah, 180e je taman polovni S4 (i9505, doduše). Ima li ko iskustva sa i9506, troši li bateriju brže od S600/Exynos verzija? Koliko sam skontao, sa Lollipopom navodno troši koliko i slabiji...

Ovo je moj i9506 sa portovanim S6 edge rom-om (5.0.2), mislim da je solidan screen on time:)
Dosta pomaže custom kernel i xposed framework, pa podešavanje greenify (boost mode).
 

Prilozi

  • Screenshot_2015-07-07-19-15-21.png
    Screenshot_2015-07-07-19-15-21.png
    152.2 KB · Pregleda: 141
  • Screenshot_2015-07-07-19-15-27.png
    Screenshot_2015-07-07-19-15-27.png
    96.5 KB · Pregleda: 143
Iman problem sa tel. Kad hocu nesto da slikam, a u opcijama mi je upaljen blic, pri okidanju slike tel mi se ugasi..ima li neko jos ovaj problem?
 
Hteo bi da prodam i9505 jer bi uskoro trebao da dobijem Huawei Ascend P8.Pa me zanima za koliko bi mogap da ga prodam ?
 
Погледај на огласима како се крећу цене, па ћеш сам закључити колико твој вреди. На форуму су забрањене процене.
 
Sta se bese radi kad se instalira ovaj update sto je izasao? Sta se bese formatira i kako? Zaboravio sam.
 
Sta se bese radi kad se instalira ovaj update sto je izasao? Sta se bese formatira i kako? Zaboravio sam.

citiram Vojkana:
"pa ništa, ako imaš twrp, idi u njemu wipe, advanced,
cekiraš system, cache, dalvik i wipe. nakon toga idi reboot,
download mod, nakaci tel na odin i flešuj novi rom. i posle ponovo staviš twrp i rootuješ."
 
[YOUTUBE]KaMP9FAYx0w[/YOUTUBE]
Da li ovaj lik lupa gluposti ili ovo sa klipa zaista necemu sluzi :)
 
Cia, nasa, Vatikan.. :)
 
Pojavio mi se problem. U lijevom gornjem uglu pojavila mi se ogromna zuta mrlja i kako izgleda siri se. Tel nije ispadao. Zna li neko postoji li lijek za ovo ili moram ekran da mijenjam?
 
Zuta mrlja je od lepka koji se istopio od toplote. Mozda nestane samo a mozda moras da menjas ekran. Sacekaj pa vidi.
 
Dajte preporucite neki TW ROM koji je slim i bez bagova :) Nesto nalik Saletovom NeatRomu :)
 
Nazad
Vrh Dno