Šta je novo?

Samsung Galaxy S3 - NEAT ROM

Ma da, nije ni vazno, uvek moze da se dload sa play store-a :)
E da, sad stavih telefon na punjac pa primetih da mi je najvise baterije potrosio Android OS, a obicno treba da bude ekran, jel poznat problem (ako je uopste problem?) i da li ima resenje? :)
 
ne moze to da se promeni. vec sam trazio da mi posalji kodove da implementiram to, stvarno i mene nervira. mozes za svaku glupost svaku boju da namestis a za to ne moze :(

Zar nema ovo u Slimu Sale?
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1389310380407.jpg
    uploadfromtaptalk1389310380407.jpg
    30 KB · Pregleda: 104
Redom sam presao citavo podesavanje da vidim sta ima, ali na to nisam naisao, gde si ga ti nasao?

Opet mi ne rade notifikacije na TT, na Aromi 6.2 mi nisu radile jer je bila pogresna apk, ali kad sam skinuo sa Play Store proradile su, ali ovde nece ni tako. Kod vas?
 
Opet sam instalirao nov TT, naloge takodje rucno ubacio, ranije sam vracao sa TB, pa cu videti sada.

Primetio sam da kad mi zvoni tel, upali se led, to se nije desavalo na prethodnom romovima, malo bode oci, pa da li to moze da se iskljuci?
 
Instalirao sam ovo i mi nema sada google play pa opet sam vratio na 6.2 kako to da popravim ?
 
Ne popravlja se nego se cita :)

Fles roma
Fles gappsa
 
Vratio sam backup Arome 6.2 jer mi je tamo formiran sistem sa sve potrebnim aplikacijama. Jedna od njih je i iGO navigacija, pa trenutno ubacujem mape od vise proizvodjaca, pa da bih mogao da ih menjam treba mi neka alatka, a preduslov da bih je ubacio je rooted phone and busybox installed, e sada ja ne znam za busybox da li imam ili ne ( verovatno ne ) tj ne znam ni cemu sluzi :(.U uputstvu postoji busybox-signed.zip iz 2010 godine, pa da li da skinem samo sa Play Store najnoviju verziju, ili da radim sa ovom jer pise da je signed, a sta mu to znaci ni to ne znam, pa ako moze savet?
 
Jel moze nekako da se promeni kada se kucaju recimo poruke u WhatsApp-u u horizontalnom modu da ne bude preko celog ekrana nego recimo do pola, ako kapirate na sta mislim, to se isto desava i u porukama i svuda u horizontalnom modu.
 
Počeo sam da dobijam fc kada pokušam da promenim pozadinu jel još neko ima ovaj problem ?
umezy9yt.jpg
 
Ne sve je lepo radilo,recimo iz galerije hoće da postavi ali sa home ekrana odma daje fc
 
Nešto si sigurno instalirao u međuvremenu? Ne znam kako je moguće da nešto prestane da radi samo od sebe
 
Instalirao modove sve sa Neat Update I par novih aplikacija sa plej stora inače zanimljivo je da daje FC samo kad hocu da promenim pozadinu na lock ekranu
 
I meni se to desilo nakon instaliranja nekih modova sa NeatRom update. Mozes da menjas iz menu-a normalno.
 
ja sam refleshovao rom upravo zbog toga,nije mi toliko smetalo ali morao sam,jer sama pomisao da nesto ne funkcionise mi ide na zivce :p
 
Jel moze nekako da se promeni kada se kucaju recimo poruke u WhatsApp-u u horizontalnom modu da ne bude preko celog ekrana nego recimo do pola, ako kapirate na sta mislim, to se isto desava i u porukama i svuda u horizontalnom modu.

Znaci ne kapira niko... Steta :D
 
Postavio sam u Settings da mi se i na lockscreen-u vidi live wallpaper (500 Firepaper), i odma se prebacilo na Light efekat a ne može da se promjeni.

Je li bug neki ili je do Samsunga? :)

Čudno mi je jer ovo nije klasicni live wall s brdom animacija već se samo fotke mijenjaju.
 
Live wallpaper je live wallpaper bio on sa animacijama ili animacija menjanja slika, to i dalje stoji pod live wallpaper :)
 
Auuuu... Ovaj put ne mogu da budem brz kao prosli, ali zato kasno u noooc :D

Hvala Sale
 
Nazad
Vrh Dno