Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

S24 i S24+ Exynos, S24U SD.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240117_200859_Chrome.jpg
    Screenshot_20240117_200859_Chrome.jpg
    62.8 KB · Pregleda: 182
  • Screenshot_20240117_200843_Chrome.jpg
    Screenshot_20240117_200843_Chrome.jpg
    61.6 KB · Pregleda: 91
  • Screenshot_20240117_200824_Chrome.jpg
    Screenshot_20240117_200824_Chrome.jpg
    58.8 KB · Pregleda: 183
Mislio sam da ce malo pricati o tome kako su unapredili camera shater sped u zatvorenim prostorima I kako vise ne pravi mutne slike kod pomeranja prilikom slikanja u zatvorenom pri losem osvetljenju . O tome se najvise pricalo kao mana S23u 🤨
 
A ko to može da zna dok ne padne nekome šaka pa da vidi dokle su došli sa tim podešavanjima.
 
Причао је MrWhosetheBoss, али џабе прича док се не испроба то.
 
Mislio sam da ce malo pricati o tome kako su unapredili camera shater sped u zatvorenim prostorima I kako vise ne pravi mutne slike kod pomeranja prilikom slikanja u zatvorenom pri losem osvetljenju . O tome se najvise pricalo kao mana S23u 🤨
Misliš kako AI analizira scenu i svetlo i onda Ai na osnovu toga prilagođava shutter speed uz koji će AI dati najbolju fotografiju koju možeš da vidiš preko AI galerije?
 
Na predstavljanju možemo samo okvirno da vidimo šta nas očekuje, a tek na pravim testovima i po iskustvima forumaša, videćemo pravo stanje u vezi svega, od hardvera do softvera...
 
sweet mother of God... wtf :)
salim se naravno. Ai kao ai je ai i nista drugo do ai ali mi nemamo ai za ai da upotrebimo ai da bi ai mogao da cveta kao sto ia sebi zeli kroz ai. ostalo mozda na kasicicu. s23u za sada john wick ponude smartphone uredjaja
 
Upravo to, dobro integrisan Lens.

95% gde pominju AI je već postojalo i sad samo prave buku i smaraju.

Zamisli, Real time translate. Pa skineš Gugl translate, skineš jezike i imaš offline Real time prevođenje.
Je li to AI? Nije. Ako jeste, onda ga je Gugl imao pre 10 godina 🫠
Samo dobro integrisan offline translator u poziv, ništa posebno.

Otvoriš fotku u editoru i sad ti kao AI obrađuje fotografiju i nudi auto Edit.
Postojalo 10 godina u svakoj galeriji.

Ne budi namćor, ovo sa prevodom u phone aplikaciji je vrhunska stvar, možeš samo da slušaš prevod, ne osobu sa druge strane uopšte.

Meni koji radim sa strancima koji nabadaju dve reči engleskog ovo je bolje od svakog megapiksela u kameri.

Kako vam može sve smetati tako?
 
Pretpostavljanje je majka svakog zayeba, pa tako i ovog tvog. :ROFLMAO:
Rekoh da osećam, ne da pretpostavjam a ako baš moram da pretpostavim, koristiš neki Sony Xperia model iz 2019 i ubeđuješ okolo ljude kako je to najbolji tel samo treba da znaš da ga podesiš 😜

Gde su ti svi testovi ? :)
Koliko vidim svi do jednog su first impression.

Nevezano za tu temu, koja cigla od uređaja, kao da su tablet izbacili a ne mob :)

Sve na stranu, bukvalno su izbacili iste mobove kao prošle godine, samo još veće kopije apple uređaja.
Ma sve to isto, samo nađeš testove od s23u od pre godinu dana 😂

Što se Ai tiče, sve će biti dostupno na s23u sredinom godine, tako da opušteno, što se kaže, strpljen - spašen 😁
Dizajn, krš, ovo armor staklo isto krš kao i victus samo je ravno pa će zato biti izdržljivije. 😁

Što se mene tiče, pustio sam rezervaciju pa ćemo videti kad bude stigao 😂😂😂










Za$ebavam se
 
Pojavio se S24U kod operatera.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240117_202515_Chrome.jpg
    Screenshot_20240117_202515_Chrome.jpg
    80.1 KB · Pregleda: 174
Ne budi namćor, ovo sa prevodom u phone aplikaciji je vrhunska stvar, možeš samo da slušaš prevod, ne osobu sa druge strane uopšte.

Meni koji radim sa strancima koji nabadaju dve reči engleskog ovo je bolje od svakog megapiksela u kameri.

Kako vam može sve smetati tako?
Nisam namćor, dobra je stvar, samo kažem da nema veze sa AI-em i da je to postojalo već pre koliko godina i da je taj AI samo buzzword koji moraju svuda da upotrebe.
 
Definitivno posle ... godina redovne zamene preskačem čuj mene iPhone - Samsung(nikada do sada se po dizajnu kućišta S24 i S24+ nisu približili iP-u) do sledeće godine, S23 Ultra 12/512 radi solidno za moje potrebe i radiće dok mi ne dosadi, nadam se samo da me neće uhvatiti ''bolest ne pita za cenu'' (sezona je virusa), svima koji kupe S24 Ultra želim brzo navikavanje na ravan ekran(na bolje se čovek brzo navikne) i sigurno se nećete razočarati i pogrešiti u izboru telefona.
Samsung S24 Ultra će ponovo na kraju 2024. biti izabran za telefon godine u nekim kategorijama...
 
Nisam namćor, dobra je stvar, samo kažem da nema veze sa AI-em i da je to postojalo već pre koliko godina i da je taj AI samo buzzword koji moraju svuda da upotrebe.
Nije postojalo u ovoj izvedbi, neka i ostali guraju ovo, a ne gluposti.

On topic, već ugradjeno u telefon da ti sumira PDF i sumira glasovni snimak su stvari koje bih na primer svakodnevno koristio.

S21 ultra i dalje najlepši Samsung telefon u poslednjih par godina.

Oštri ćoškovi su baš loša stvar po meni.

Vivo mi, na primer, pravi sada lepše telefone.
 
s21u sam imao do pre 2meseca, trenutno s23u, ne vidim neke bogovske razlike,a kamoli za ovo još što sad predstavljaju, kakvo mlaćenje prazne slame kad nemaju šta da daju novo. Ovo ništa bitno nije. Telefoni bi trebali na svake 2 godine od sad da izlaze,ovo su gluposti svake godine nešto novo. Šta radi brate marketing, koliko je to moćna stvar danas.
 
Nije danas, oduvek je bio marketing ako ga znaš majka prodaje. Bukvalno maglu prodaju sa dobrim marketingom.
 
Nije postojalo u ovoj izvedbi, neka i ostali guraju ovo, a ne gluposti.

On topic, već ugradjeno u telefon da ti sumira PDF i sumira glasovni snimak su stvari koje bih na primer svakodnevno koristio.

S21 ultra i dalje najlepši Samsung telefon u poslednjih par godina.

Oštri ćoškovi su baš loša stvar po meni.

Vivo mi, na primer, pravi sada lepše telefone.
Vivo vrh, ali i Oppo.
Da nemam s23u, tj. Da sam ostao na s22u, 99.9% bih pazario find x7 ultru sada.
Prelep telefon, relativno dobar sistem, sve kamere odlične i kvalitetne.
Ista priča i za Oppo, odličan kvalitet hardvera, sa jako malo štednje u odnosu na Samsung.
 
Mislio sam da ce malo pricati o tome kako su unapredili camera shater sped u zatvorenim prostorima I kako vise ne pravi mutne slike kod pomeranja prilikom slikanja u zatvorenom pri losem osvetljenju . O tome se najvise pricalo kao mana S23u 🤨
Pa nije kao da će to ikad ispeglati. Ne verujem da su sposobni da kompletno pretresu i modifikuju kamera aplikaciju i silne algoritme. Da ne pričamo o 200mp senzoru koji nema šanse iko da upegla kako treba jer je sam senzor besmislen.
 
Vivo vrh, ali i Oppo.
Da nemam s23u, tj. Da sam ostao na s22u, 99.9% bih pazario find x7 ultru sada.
Prelep telefon, relativno dobar sistem, sve kamere odlične i kvalitetne.
Ista priča i za Oppo, odličan kvalitet hardvera, sa jako malo štednje u odnosu na Samsung.

Treba mi proba neka da vidim uživo kako sistem radi, moraću čačkati u nekoj prodavnici Vivo.

Izgled i hardver su odlični, ali mi je najveći problem softver. OneUI mi je stvarno najbolji sistem, a koristim iPhone, nisam neki Samsung fanboy.
 
Narucen Ultra, treba mi sluzbeni telefon.

Lepa je vest da ce i Tab s9 dobiti AI update.
 
Poslednja izmena:
S23 serija će se i dalje dobro prodavati posle predstavljanja ovih deregli s Exynosom.
 
Sa maskom uz ravni ekran, ovaj telefon ce imati 1cm mesa okolo

Bas kao neki Ulefone sa Alija

Samsung je debelo fulao sa s24 serijom plus vratili Exy
Pa i s22u i s23u su sa maskom izgledali očajno...Bez maske vrhunski,pravi muški telefon.A s24 i s24+ sa ovim cijenama mogu da se slikaju i sa njihovim i sa tudjim kamerama i procesorima...
 
Kaze da ce dobiti 7 godina nadogradnje. Zna li se nesto o tome?
 
Kaze da ce dobiti 7 godina nadogradnje. Zna li se nesto o tome?
Kako misliš zna li se?
Rekli su na prezentaciji 7 godina OS i Security ažuriranja. Što će reći da izlazi sa A14 a završiće sa androidom 20.
 
Kako misliš zna li se?
Rekli su na prezentaciji 7 godina OS i Security ažuriranja. Što će reći da izlazi sa A14 a završiće sa androidom 20.
Nacuo sam nesto al nisam siguran, zato pitam. E onda vec lepa ponuda, moze da im se oprosti sto je dizajn isti zadnje 3 godine, a mozda i procesor Exynos. Ovo je primamljivo da cak i ja predjem na samsung.
 
Nazad
Vrh Dno