Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Ne opravdavajte sebi izdavanja od 1500e za telefon jer toliko ne vrijedi ni jedan...
Nego par pitanja za običan s23.Moze li neko da mi objasni kakav gcam sam skinuo(slika je u prilogu)?Puno bolji portrait mode daje sa nekim Leica filterom i Hdd+ opcijom,a nema nikakav config preinstaliran.I neka preporuka za kombinaciju gcam+config?Nije da sam nezadovoljan portretima na regularnoj kameri ali bi normalno uslikane fotke mogle biti sigurno bolje...
 

Prilozi

  • Screenshot_20240501_144554_Camera.jpg
    Screenshot_20240501_144554_Camera.jpg
    59.6 KB · Pregleda: 124
  • Screenshot_20240501_144757_My Files.jpg
    Screenshot_20240501_144757_My Files.jpg
    44.1 KB · Pregleda: 122
Ne opravdavajte sebi izdavanja od 1500e za telefon jer toliko ne vrijedi ni jedan...
Nego par pitanja za običan s23.Moze li neko da mi objasni kakav gcam sam skinuo(slika je u prilogu)?Puno bolji portrait mode daje sa nekim Leica filterom i Hdd+ opcijom,a nema nikakav config preinstaliran.I neka preporuka za kombinaciju gcam+config?Nije da sam nezadovoljan portretima na regularnoj kameri ali bi normalno uslikane fotke mogle biti sigurno bolje...
Prelistaj par strana nazad,kacio sam link za Telegram grupu,za Egoist Gcam developera. Ima svakakvih config kombinacija...
 
Ne vredi ni benzin 202rsd pa ga točimo. Naravno da više ništa ne vredi onoliko koliko košta, ali sigurno je bezbednije uložiti 1000 u Samsung ili Apple nego 700 u Žaomi... ima ona stara: "Nisam toliko bogat da kupujem jeftino."
 
Pa kad su Apple i Samsung toliko podigli letvicu sa svojim cenama, ostavili su svima ostalima prostor da se uguraju ispod toga kako žele. Pa kad prosečan kupac vidi da novi Ajfon košta 1500 e onda mu je 1200 za Xiaomi odličan dil.
 
Ima iph
Pa kad su Apple i Samsung toliko podigli letvicu sa svojim cenama, ostavili su svima ostalima prostor da se uguraju ispod toga kako žele. Pa kad prosečan kupac vidi da novi Ajfon košta 1500 e onda mu je 1200 za Xiaomi odličan dil.
Ima samsung i iphone za 500-800, ne mora uvek sve na ultra max giga mega :D
 
"Pa kad prosečan kupac vidi da novi Ajfon košta 1500 e onda mu je 1200 za Xiaomi odličan dil." - pisao sam za nove modele. Ima ajfon 6 za 200 ali ne gleda se to
Ne mislim na stare modele, imas iphone 15 za 750, s23 za malo vise od 500, s24 pada mu cena ispod 700 polako :D Uredjaji koji zavrsavaju posao pa i vise od toga :D
 
Имам проблем са Gcam, где не могу да отворим апликацију са закључаног екрана ако претходно не откључам екран. Покретање иницира захтев за откључавање, након ког се камера покрене.
Зна ли неко решење за овај проблем?
 
Ja ga punim svaki drugi dan. Ne igram igrice, nemam društvene mreže (osim LinkedIn) . Koristim BT slušalice, pozivi, poruke, viber, deezer, youtube, kamere, surfovanje, navigacija, wifi/4g 50/50.... Radi bez ikakvog štucanja, nema standby drain. Za moje potrebe odličan a i mislim da je to sasvim ok za telefon i bateriju ove veličine
 
"Pa kad prosečan kupac vidi da novi Ajfon košta 1500 e onda mu je 1200 za Xiaomi odličan dil." - pisao sam za nove modele. Ima ajfon 6 za 200 ali ne gleda se to
Ima Iphone 6 na koji skoro nista ne mozes instalirati. Moras koristiti account sa drugog nekog iphona gdje si prethodno instalirao aplikacije, da bi ti povuklo stariju verziju sa app store. Akl ides sa novim accountom veliki broj aplikacija se ne moze instalirati.
 
Ja ga punim svaki drugi dan. Ne igram igrice, nemam društvene mreže (osim LinkedIn) . Koristim BT slušalice, pozivi, poruke, viber, deezer, youtube, kamere, surfovanje, navigacija, wifi/4g 50/50.... Radi bez ikakvog štucanja, nema standby drain. Za moje potrebe odličan a i mislim da je to sasvim ok za telefon i bateriju ove veličine
Ovo je i moj pattern skoro pa identično, pored BT slušalica vezan Fit2 24h, doduše na ovo i "igram" Duolingo i imam jedino firmin Instagram od tih društvenjaka. Ne mislim o punjenju, uglavnom to izgleda tako da ga drugog dana negde uveče dopunim ds ne bi ostajao celu noć na punjaču i nije mi palo na pamet godinu dana da menjam telefon, ali mi je mnogo puta palo na pamet da ga dobro čuvam jer će sigurno biti kod mene dugo.
 
Ja koristim NewPipe nekako mi vise lezi od Youtube Revanced.
 
Za taj cjenovni rang je kamera odlicna,osim mozda tih Pixel telefona.Sve sa boljom kamerom kosta 400+ eura i puno su veci telefoni..Steta sto ga nisu podebljali koji mm pa da stave malo vecu bateriju kad vec ne moze neko punjenje za pola sata.Meni je sve ostalo izvanredno i za 500-600e stvarno ne znam koji bolji telefon slicnih dimenzija se moze uzeti.Ako znas,predlozi pa da ga mozda mijenjam:)
 
Slažem se. Imali su komotno prostora da stave deblju bateriju ili veće sočivo i da bude bomba. Ali je meni i ovako jako dobar, za moje potrebe bar. Ne slikam lišće, bube i kafe, samo da su fotke sa malo svetla bolje...
 
Da. Pokazi sta nosis. Odradi potez pri vadjenu iz dzepa da svi vide samsung semafor. Budi fer prema sebi kada odvojis silne novce da opravdas kupovinu i nikako ne poklekni prema pravcu pokajanja. Ne pokazuj slabost ni u drustvu svom kojeg si deo skupocenih telefona.
Ako je kamera losa ne priznaj vec pohvali. Ako je baterija losa ne priznaj vec prolongiraj. Ako je signal 4g los ne priznaj vec izongliraj rutinama full signal a sakrij 2g/4g ikonicu kao da trbi neko gleda durbinom sa zgrade kakav ti je signal. Sedi bre u kaficu i pij kahvu pun sebe i opravdanja da je sve full fullova.

Sedi dje si, ni za dje si nijesi!

:)
Ocenite moj standup na ovom forumu! Hvala
 
Je li to stand up ili neki pokusaj da ispadnes pametan kroz ironiju?Ja problema nemam ni sa signalom ni sa markom telefona koji nosim.Baterija je dobra ali bi mogla biti bolja da je fizicki veca.Kamera je bolja od bilo kog midrange telefona.
Moje pitanje je bilo koji bolji telefon da se uzme za 500-600 eura,a da ne moram ciglu da nosim u džepu...
 
Takodje + verzija, vrlo dobar telefon.
Baš tako,uzeo pre par dana gotovo nov S23+ prvenstveno zbog ekrana u odnosu na s23 a i baterije,kamere manje više nisu toliko presudne,za sada oduŝevljen.Mogu samo reći "DIVLJA ZVER" !!!
Evo jedan od kljuĉnih dokaza zbog čega sam se odluĉio baš za taj model...
 

Prilozi

  • Screenshot_20240503_204953_Device care.jpg
    Screenshot_20240503_204953_Device care.jpg
    79.6 KB · Pregleda: 87
Ako je kamera losa ne priznaj vec pohvali. Ako je baterija losa ne priznaj vec prolongiraj. Ako je signal 4g los ne priznaj vec izongliraj rutinama full signal a sakrij 2g/4g ikonicu kao da trbi neko gleda durbinom sa zgrade kakav ti je signal. Sedi bre u kaficu i pij kahvu pun sebe i opravdanja da je sve full fullova.

Sedi dje si, ni za dje si nijesi!

:)
Ocenite moj standup na ovom forumu! Hvala
Ako nije tajna, o kom telefonu tačno pričaš? Ako može direktno, ovaj stendap blurb je više za neki portal vesti gde se istresaju svi nezadovoljni veliki ljudi.
 
kriticari su svugde skriveni sa laznih profila :) s23u. @Djooreza ne pravim se pametan pa ne moras ni ti, @Note10 promeni nick u s23u :)
sta vam je ljudi bre ?! kamera je losa na kvadrat. to je istina i samo istina. p30 pre sto sam imao je imao bolje fotke, da ne pominjem p40 ili mate20 pro sto sam imao...
nema nista skriveno, ne hvalim uredjaj, nemam potrebe, android mi odgovara bilo kako bilo ali trenutno mi ne pada na pamet da menjam telefon
ali da kujem u zvezde kamere itd ne pada mi na pamet opet.
bruka i sramota za premium uredjaj. to je fakat i nepobitan. kada mi google photos prikaze fotke od pre 2-3-5-6 godina pa uporedim sa ovim s23u
BRUKA !> nema flejminga, potpaljivanja, trolovanja. da nemam gcam instaliran tek sta bih onda radio :) ...

SALIM se bre. formu je ovo. ljudski je forumisati oforumisano

 
To za kameru je tačno i slažem se sa tobom, Huawei je upravo zato i "ubijen". Nije ona loša ali je lošija od onog kako bi moglo i moralo biti za ove pare, meni to nije prioritet kao što rekoh nisam fotograf, fotoman i foto freak ni u kakvom smislu pa me ne uznemirava.
Za bateriju i za signal mi uopšte nije jasno, ja ne prepoznajem svoj uređaj u tom opisu zato i pitam - o kom uređaju pričaš.
Nikada neće postojati savršen uređaj to je svima odavno jasno. U spletu sadašnjih okolnosti meni je ovaj najkompletniji za svakodnevnu upotrebu baš zato što ne mislim o zakucavanju, ne mislim o dopunjavanju baterije, ne mislim da li će me neko dobiti ili će mi doći SMS "bili ste nedostupni", ne mislim o tome da će mi se loše čuti muzika (meni je to bitnije od kamere), prosto ne opterećuje me. Da, bolja je noćna fotka od mog kolege sa 15pm, onako na prvu, za neki društveni profil da drugi kažu wow kakva fotka, meni je to nebitno. Uslikao je koje pivo se pilo i dobru picu u Napulju, meni fair enough uspomena, neću je uramiti u muzeju savremene umetnosti a neće ni taj pajtos sa 15pm, sve je to fotografija "za u džep". I nikada nećemo dobiti više od toga.

By the way, Note 10 je večna ljubav. I pravio je bolje fotke od ovog u svoje vreme i za svoje pare i tu si u pravu.
 
Nazad
Vrh Dno